reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..


Chcę kupić M pieska z kiwającą głową do samochodu ale chciałam czarnego podpalanego jamnika bo takiego my mamy psa a on się uparł na Scoobiego jest na allegro.

 
reklama

Chcę kupić M pieska z kiwającą głową do samochodu ale chciałam czarnego podpalanego jamnika bo takiego my mamy psa a on się uparł na Scoobiego jest na allegro.


niunia27 a może poszukaj dokładnie i znajdziesz jamnika.Takie pieski są super.Zawsze jak jadę autem i je widzę to śmieję się na całego.Jeżeli na coś się zdecydujesz to daj znac...;-):happy2:
 
Siemacie Laski w ten zajebiaszczo zimny poniedziałek:)))
Masakra, d* mi do siedzenia w aucie przymarzła.:-):-)

Witajcie Dziewczynki:-)
Piszecie żeby się przestawić i przestać fiksować na dzidziusia ale nie wiem czy to tak do końca się udaje. Ja teraz też myślę, że odpuściłam. Myślę skończę spokojnie podyplomówkę, wszystko zaliczę, skończę inne szkolenia, odkuję się z kasą i wtedy.... ale czy tak naprawdę myślę.... świadomie staram się tak myśleć, ale jest jeszcze podświadomość, która się nie wyłączyła:-(
No dokłądnie mam tak samo. Musiałoby się stać coś mega absorbującego żeby moja świadomość przestawiła się na "nie czekanie" na dziecko...
ania witaj!!! :)

Ja jutro już test zrobię rano.. :sorry2:
Kinga85 i cioooo........;-)
No właśnie Kinga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I cio?!?!?!?!?!?!?:-):-):-)
 
Siemacie Laski w ten zajebiaszczo zimny poniedziałek:)))
Masakra, d* mi do siedzenia w aucie przymarzła.:-):-)..

No właśnie Kinga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I cio?!?!?!?!?!?!?:-):-):-)
ja pewnie znowu auta nie odpale........ masakra jest z tym mrozem! na samą mysl z domu sie wyjsc nie chce!!:dry:
kinga wyczytalam ze betke poszła zrobic,a test ????????????????????
 
reklama
narazie nic:) okresu nie ma cały czas.
Byłam rano w laboratorium na tescie beta hcg. Jutro rano bede miała wyniki.
Wiec jeszcze troszkę musze potrzymać was w ten niewidzy:sorry2:;-)
Zrobiłam sikańca ale bladzioch jest wiec nie wiem.
 
Do góry