reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej od 10 dni mam tempe 37.1 czasem 37.2 dziś 42dc w piątek do gina cos czuje że tym razem się udało ale boję się tak mysleć:(testu nie kupuje bo już 2 razy sprawdzałam i i negatywny ale to były dość wczesne testy a teraz juz się boję wole niech ginekolog mi powie a czy on z samego badania stwierdzi ciąże czy musi mnie na usg wysłać ?

Nie ma nic gorszego jak niepewność ale jakoś staram sie nie szaleć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
olica a mierzylas od samej owulacji, caly cykl i tylko 10 dni jest powyzej 37 czy wczesniej po prostu nie wiesz? ja o ciazy wiedzialam na 90% jak mialam 16dni wyzej temperatury i u mnie jest to 36,87-36,93 mniej wiecej..
 
A jeśli chodzi o mnie to już po spokoju, wczoraj byłam u lekarza, by zobaczyć jak tam po stymulacji, kiedy podać Ovitrelle itp., no i niestety wyszło, że polip powiększył sie trzykrotnie przez ostatnie 2 tygodnie, dlatego szans na fasolkę w tym cyklu praktycznie nie ma, a ze względu na to co sie dzieje, stymulacje trzeba bezwarunkowo przerwać i w przyszłym cyklu ląduje pod nożem, ze względu na to że zareagował tak mocno na hormony to wszystko wskazuje na to, że jest niestety to coś innego (oby tylko nie złośliwego) więc póki nie przyjdą wyniki badania histopatologicznego, staranki odpadają!!! Więc zapowiada sie u mnie na dłuższy urlop!!!

W najlepszej sytuacji to 3 miesiace, więc na 100% nie będę mamą 2010!!!!

Jest mi ciężko i strasznie sie boję, Tosia chyba wie co teraz czuję! Ciekawa jestem co jeszcze muszę przejść by było dobrze!!! Mam dość - przepraszam, ze marudzę i zrzędzę - PRZEPRASZAM!!!! ALE JUŻ NIE MOGĘ!!!!:-:)-:)-(
 
Agniesiar

Bardzo mi przykro kochana:-:)-:)-(
Ze sie kuzwa takie rzeczy zdarzaja... Juz sie czlowiek napal ze przy stymulce itd to musi sie udac i jakies dziadostwo sie przyplata i po ptakach

I wez tu badz optymista cholera jasna. Wiem co to znaczy kochana...

PRZYTULAM MOCNO
 
lolitko - dziękuję, wybeczałam się pogadałam z kumpelą i jakoś mi lepiej, przestaję sie nad tym skupiać - co ma być to będzie. Przecież nie mam na to wpływu więc po co się wykańczać - czas sam pisze scenariusze i odpowiada na pytania - trzeba zrobić zabieg - to zrobię, a potem znów do boju - jeśli tylko starczy sił - mam nadzieję, ze się znajdą!!!!

Trzymam za ciebie kciuki słonko - bo wiem że zbliża sie ten czas - wasz czas!!!
 
NEKTANYNKA

Mierzyłam wczesniej i to było 36.6 36.4 nie miałam raczej tak wysokiej zdarzało sie że było 37.1 ale to jak miałam owulacje teraz mierze od spodziewanej miała być w 2 dzień świąt .37.1 miałam tak w 16dc przez 2 dni a potem spadła i zaczeła rosnąc w 28 dc pare dni przed świetami nie mierzyłam bo świeta i dużo roboty i nie miałam siły rano sie budzić, ale teraz codziennie w świeta miałam 36.8 tak przez 2 dni a potem juz 37.1 i tak do dzis,dziś42dc zle wcześniej policzyłam ta tempa 37.1 to od 14 dni taka wysoka a i jeszcze pytanko jak to z tym sluzem bo mam tak smiesznie po świetach miałam tak intensywny że szok i przeżroczysty potem było mniej i metny potem znowy przezroczysty i dużo a teraz mam jak mleczko do demakijazu nigdy tak nie miałam strasznie sie rozpisałam ale wole wszystko napisac bo wiem że mi to jakoś wytłumaczysz o co tu chodzi bo ja juz zglup[piałam Dzieki za odpowiedz:)

Olica


Na usg za wczesnie.... nic Ci nie powie. Bete zrob.

Jak będe w piątek u ginekologa to była bym tak w 5 tygodniu ciązy, prawie piatym tak przynajmniej mi wyliczył kalkulator jak byłam w pierwszej ciąży to byłam w 6 tygodniu na usg i było juz widać ciąże ale u nas sie czeka koło tyg na usg to w takim razie gina mi nie powie czy jestem czy nie no chyba że beta to na 2 dzień wynik a zobaczymy jak to będzie oby było ok:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Olica ja bylam wedlug owulacji w 5t3d na usg wyszlo 5 tydzien a wedlug OM mialam je 5t6d.. wszystko zalezy kiedy doszlo do zaplodnienia..

sluz czysto przezroczysty oznacza dni plodne i raczej jest on do owulacji potem jest metny wrecz bialy nierozciagliwy.. ja tak mialam po owulacji az do dzis.. jest taki jak mleczko do demakijazu..
 
Olica ja bylam wedlug owulacji w 5t3d na usg wyszlo 5 tydzien a wedlug OM mialam je 5t6d.. wszystko zalezy kiedy doszlo do zaplodnienia..

sluz czysto przezroczysty oznacza dni plodne i raczej jest on do owulacji potem jest metny wrecz bialy nierozciagliwy.. ja tak mialam po owulacji az do dzis.. jest taki jak mleczko do demakijazu..

Hej i teraz własnie taki mam jak mleczko do demakijażu dziś znowu 37.1 koleżanka mi pisze że może mam Zespół policystycznych jajników ale nie wiele na to wskazuje tylko ten brak miesiączki ja czuje się jak na okres ale tak już z 3 tygodnie i bolą mnie jajniki kłuja czasami nawet tak że muszę siąść bo się nie wyprostują tak klują, może dostane ja a może nie oby nie dzieki wielkie za wsparcie tak sie boje tej wizyty że szok jak znowu nic to się porycze
 
reklama
Super że tyle dziewczynek ma już fasoleczki :-)
Wróciłam zdziwiona że na tym wątku tak pusto i mało piszecie bo kiedyś to produkowałyśmy kilkanaście stron dziennie. Teraz głównie udzielam się na staraczkach 2010 ale tu zaglądam regularnie.
Nadal się staram, przerwę sobie zrobiłam aby przestać myśleć bo już fisiowałam.
Teraz znów intensywne staranka mam od lipca, niestety ciągle jakieś nowe przeszkody a to niby mam nadżerkę, a to coś z tarczycą. Walcze z wysoką prolaktyną. Postanowiłam zmienic ginka i idę w tym miesiącu pierwszy raz do nowego, zobaczymy co i jak, może nabiorę nowych nadzieji.
Nawet nie wiedziałam że Hania miała IUI ale super że jej się udało a już ma dzidzie czy dopiero urodzi?
A co u Ciebie słychac?
Hania jest prawie juz na polmetku, jeszcze nie urodzila, wszystko u niej dobrze:tak:
U mnie wszystko ok, udalo mi sie w zeslzym miesiacu zafasolkowac, ale niestety nie na dlugo, poronienie samoistne...... wiec staram sie dalej.......

mam andzieje ze nowy ginek ci pomoze, ja tez zmienilam po roku bo tylko kase stracilam i nic nie mialam z tego......
napewno ci sie uda juz wkrotce zobaczysz :tak:
Hej i teraz własnie taki mam jak mleczko do demakijażu dziś znowu 37.1 koleżanka mi pisze że może mam Zespół policystycznych jajników ale nie wiele na to wskazuje tylko ten brak miesiączki ja czuje się jak na okres ale tak już z 3 tygodnie i bolą mnie jajniki kłuja czasami nawet tak że muszę siąść bo się nie wyprostują tak klują, może dostane ja a może nie oby nie dzieki wielkie za wsparcie tak sie boje tej wizyty że szok jak znowu nic to się porycze
hej mi sie wydaje ze jestes w ciąży:tak: to ze dwa testy wyszly negatywne jeszcze o niczym nie swiadczy:tak: moze zrob betke dla pewnosci??? albo po takim czasie skus sie jeszcze na testa jednego i napewno wyjdzie:tak:
 
Do góry