reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Fajnie, że już mruga, to niesamowite, ma już z 10 - 11 cm! I już jak dzidzia jest zwinięty, na ostatnim usg widziałam, że już się w pozycji płodowej znajduje, poprzednio nóżki byly wyprostowane, a teraz podwinięte...
straszną mam radochę, mini człowiek, mini dziecko to już jest!!
Jak tam Olesia? Jak nastroje?
 
reklama
Wyczytalam to na jednym forum podobno sie sprawdza:eek:

"Chinski kalendarz plci"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
18 - + - + + + + + + + + +
19 + - + - - + - - - - + +
20 - + - + + + + + + - + +
21 + - - - - - - - - - - -
22 - + + - + - - + - - - -
23 + + - + + - + - + + + +
24 + - + + - + + - - - - -
25 - + + - + - + + + + + +
26 + - + - - + - + - - - -
27 - + - + - - + + + - + +
28 + - + - - - + + + + - -
29 - + - + + + + + + - - -
30 + - + - - - - - - + - -
31 + - + - - - - - - - + +
32 + - + - - - - - - - + +
33 - + - + + - - + - - - +
34 + - + - - - - - - - - +
35 + + - + - - - + - - - +

18-35 skończone lata matki w czasie poczęcia dziecka
1-12 miesiąc poczęcia
+ chłopiec
- dziewczynka
 
Olesia, odłożyliście na bok staranka? Czy nie możecie się dogadać? Chyba to pierwsze bo Twój M to chyba ok jest z tego co pamiętam, z tych co wspierają i stoją murem...

Hanka ty se babo daj na wstrzymanie, może lepiej parkę? 3 Hanki to za dużo na Polskę:szok::szok:
 
reklama
Siemano Dżordżety

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZONKA
LIBIDO ME POŁECHTANE


Qrwa jutro mam na 8.00 czyli porażka ale za to popołudniem wpadne.

Zajec kutwa jutro walisz nadgodziny, rusz mi się z roboty przed moim przyjazdem 16.40 to zatłukę. Albo kompa zapodaj w domu.

Madzienka czego rżysz:-)
 
Do góry