reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

A ja obstawiam wersje nr 3 plci zenskiej:-)
Witam sie
Jestem na 3423 maaaaaaasakra ale produkcja. Widac od razu ze ksiezna sie udziela;-)
Melduje ze u mnie @ niet. 30dc. Testu nie zrobilam (nie krzyczec) poczekam do wtorku bo chce sobie zrobic prezent urodzinowy:-D Objawow fasolkowych cala masa i w zasadzie sytuacja jest w maire jasna ale nie bede zapeszac
Lece czytac

Zapraszam do grona kołka terapeutycznego pozytywnego myślenia. Data ważności kółka wygasa za 2 tygodnie.
 
reklama
Witam sie
Jestem na 3423 maaaaaaasakra ale produkcja. Widac od razu ze ksiezna sie udziela
Melduje ze u mnie @ niet. 30dc. Testu nie zrobilam (nie krzyczec) poczekam do wtorku bo chce sobie zrobic prezent urodzinowy:-D Objawow fasolkowych cala masa i w zasadzie sytuacja jest w maire jasna ale nie bede zapeszac

Lece czytac
kochana ale będziesz mieć super prezent urodzinowy
 
No bo masz faktycznie prze******, amfiteatr fuj
Nie to co ja koło rzeki śmierdzącej mieszkam no ale nie wszyscy mogą mieć tak zajebiście w życiu jak ja, trzeba się z tym pogodzić i dalej iść przez świat, samą zazdrością czlowiek nie może żyć przecież.
Otrząśnij się kobieto.
hehe no niestety mam przechlapane, naszczescie w mielnie całe zycie mieszkałam tuż koło morza :pPP i co ty na to :p:-p a teraz koło jeziora :) :-p

makaronka to gratuluje po cichutku :)
 
Wyglada bardzo obiecujaco :-D:-):-D Trzymam kciuki, zeby sie udalo
Z drugiej strony, pamietaj ze niestety czasem organizm potrafi ladne platac figle :no: Ja sie juz dalam nabrac miliony razy. Mam jednak przeczucie, ze Tobie sie udalo - daj znac jak sie juz dowiesz:happy:

Ja mam dzisiaj bardzo delikatnego kaca po czerwonym winku (oczywiscie :tak: ). Niestety wczoraj na bardzo spontanicznej imprezie zapalilam papierocha
Mega glupia bylam bo zrobilam to na zlosc mojemu m. Mial kura rzucic palenie ( ja rzucilam, przed IVF ) a on mi tu cholera ciagle popala. Powiedzialam mu, ze chyba mu sie w dupie poprzestawialo, skoro mysli ze jemu wolno wiecej niz mnie. Ja mam brac zastrzyki, dbac o siebie, potem byc w ciazy a on wszystko na lajcie??? NIGDY - ja nie pale i jestem na diecie - ON TEZ albo oboje olewamy i dzieci NIE BEDZIE

Wiem, ze to troche glupie i dziecinne ale juz teraz musi sie nauczyc, ze dzielimy sie wszystkim po rowno ( nawet udrekami). Poznej bedzie rozpuszczony jak dziadowski bic, a ja bede miala przechlapane - NIGDY :no:

Martynka, Lolitka -


Loree, Marzenixxx, Badaicka, Hanka, 2 Kropki, Kanka,Nektarynka, Kingus, Zaniepokojona, PM,Passingby, Zajac, Romka, Dzeni, Katarzynka, Mari27, Sisi, Lilu i cala reszta ferajny

Masz racje KAPRYCHA - z facetami trzeba twardo :-):-):-):-) wystarczy, że ja odpuściłam;-)
 
a co ty byś od razu żłobek chciała zakładać?
a może masz za dużo czasu żeby się tylko jednym opiekować, jak coś to ja Ci swoje podrzucać będę:-):-):-):-)

No nie tak od razu z koneksjami rodzinnymi nie wyskakuj, ja mam co robić. Tylko tu zaczynają od bliźniaków a ty tylko jedno obstawiasz. No ale może masz cynk, obstawiasz czarnego konia - którz to wie
 
reklama
No grupa terapeutyczna zaczyna już przesadzać z pozytywnym myśleniem.
Jedno jest pewne zdziwimy się wszystkie za dwa tygodnie, i co by to nie było i tak będzie szok.
 
Do góry