reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dzięki Lachony - optymizm aż się w powietrzu unosi.
Czytam sobie wczorajsze posty i jedziecie, krzyczycie na mnie nawet jedna odważna z aresztem domowym wyskoczyła a ja prądu nie miałam do rana i nic wam nie mogłam napisać.
Nooo, a OLAPM znowu zagroziła że jej cycki zmaleją i wtedy mamy doczynienia z jej M.
:-):-)HANKA - trzymam kciuki Wariatko !!!!!!:-):-)
Cześć Kaprycha. Co nie przychodzisz do nas ostatnio????????
 
No jak wszystkie obstawiają liczbę mnogą to jedno musi się trafić. Średnia zawsze wychodzi.

Zajec ty już na mnie nie krzycz bo się zamknę w sobie i będziesz musiala przyjechac mnie pocieszać ale u mnie nie ma opcji 2 tygodnie wakacji z wyżywieniem jak u Madzienki.

Kaprycha popierdzieleńcu żyjesz. Może coś więcej napiszesz jak żeś tu już przylazła łaskawco.
 
:szok: probowalam obejrzec na youtube jakies filmiki o laparoskopii ale az mi wnetrznosci wykrecilo jak pokazali jak to wyglada od srodka :szok::szok:
 
No jak wszystkie obstawiają liczbę mnogą to jedno musi się trafić. Średnia zawsze wychodzi.
Zajec ty już na mnie nie krzycz bo się zamknę w sobie i będziesz musiala przyjechac mnie pocieszać ale u mnie nie ma opcji 2 tygodnie wakacji z wyżywieniem jak u Madzienki.
No przestań...co to jest 2 tygodnie. Ty się mnie przez miesiąc nie pozbędziesz:-D:-D
 
Cześć Kaprycha. Co nie przychodzisz do nas ostatnio????????

Siema, siema:-D

Kurka wodna, Zajc nie poznalam Cie z tym nowym avatarem :-D Przychodze tu codziennie ale siedze w krzakach. Nie chce przed zabiegiem za duzo myslec o staraniach i w ogole, zeby sie mniej stresowac. Wiem, ze w czasie stymulacji bede Wam tu pewnie marudzic non-stop, ze az kazdy bedzie mial mnie dosc wiec poki co robie Wam wakacje, hihihi;-)
Tak, czy inaczej nie opuscialam watku i ciagle z Wami wszystko przezywam.


No i qrwa jak zwykle, zanim ja jednego posta sklecilam to Wy juz naprodukowalycie cala
strone.. :wściekła/y:

Ola, nie schizuj sie laparo - to nic nie boli. Troszke sie jest obolalym po ale na serio, to nic strasznego.

Buzka kobity kochane:-D
 
Ostatnia edycja:
Kaprycha - ciotka Ty to napisz choć raz na dzień lub dwa dni co u Ciebie - dziewczyny tyle piszą a Ty nic:wściekła/y:

Buziaki dla Ciebie:tak:
Dzieki ptaszku :-D U mnie nic, od jutra moj m. ma 2 tygodnie wolnego. 10tego mamy wizyte z usg i pokazanim jak sie robi zastrzyki, pozniej dostaniemy wiciszacze a od wrzesnia stymulacja. Jestem juz mega psychiczna i o niczym innym juz nie potrafie myslec ani rozmowiac dlatego pije czerwone wino (idealne na wzrost endo) przynajmniej z 3 razy w tygodniu.:-D
Tyle u mnie - NUDAAAAAAAAAAA :confused2:
Buziak dla Ciebie:laugh2:
 
reklama
Do góry