reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hello :-D
Asiq, co ty za Sajgon dzisiaj zrobiłaś??:-):-) Matko... I czemu M. się pociął??? szkoda mu było Obiadu???;-) a tak serio...takie dni się zdarzają niestety:-( Buziol, dzisiaj będzie na pewno już dobrze:tak:
Asiq...czy na Ciebie jakis urok rzucono wczoraj czy co??? mam nadzieje, ze dzis juz bedziesz miala mily dzien i bez tylu "przygod".
Dzięki, dzięki. No dzisiaj jak na razie jest wszystko tak, jak należy :-) Wczoraj wieczorem się wyciszyłam, obejrzałam dla poprawy humoru film z naszego wesela i bryknęłam z M do wyrka :-) Dzisiaj humorek dobry :-)

Madzienka, mnie się na razie nie spóźnia....mam dostać dziś. Czekam - tzn. nie czekam na nią wcale.
Zajączku, bo ja wczoraj nie pisałam, ale trzymam kciukaski, żeby to było TO :-)

dzieki dziewczynki...
bylam i moglabym zaczac od jutra ale..
Masakra jakaś! Dobrze zrobiłaś, że nie wzięłaś tej pracy.

tak sobie mysle kochana ze co ma byc to bedzie... ja wierze ze gdzies ,,tam'' jest wszystko zapisaqne i ze przeznaczenia sie nie oszuka...wiec bede czekac... ja to juz powiedzialam mojemu ze jak bym zasza w ciaze i chlopczyk by byl to bedzie allesandro albo alex... tak po tatusiu na drugie emanuel jak tatus i dziadzius :-):-) plus moje nazwisko i 2 nazwiska mojego tz... u mojego tz jest taka tradycja z nazwiskami ze po mamie jedno zawsze a po ojcu 2... sam moj ma 3 nazwiska... wiec nie chce przerywac tradycji :-):-):-):-):-) hihihi a jak dziewczynka to nie mam pojecia jakie imie... ale chce jakies inne p jak nicole albo paris... :-):-):-) cholera jasna... ja jeszce nie jestem w ciazy a juz mi sie udziela wybieranie imion :-):-):-):-):-D:-D:-D
Jej, ciekawa tradycja :-) Swoją drogą to ja to bym chyba nie wiedziała jakie imię zagraniczne wybrać:-)

Wybierał przebierał aż znalazł..taaaaki skarb:-D:-D:-D
A ba!:-D:-D

Odezwe sie w sobote wieczorkiem i dam znac.

P.S. My dla chlopczyka wyyslilismy Antonio bo to i swojska nawet Antek bedzie i nie skomplikowane, i po dziadku i ladne i z reklamy Nestatè to ludzie troche kumaja o co chodzi ("Antonio, fa caldo "- Mowi lasencja do swego supermezczyzny ze jest goraco - ktora pamieta taka reklame??)
Koniecznie daj znać. Trzymam kciuki.
A reklamę pamiętam :-D:-D

noo, doprowadzilam sie do porządku, ide zaraz z psem na spacer i chyba do kina dzis wyskocze bo nie mam humoru kompletnie moze sie rozwesele....
Oj, to przytulam na poprawę humorku.

No i witam sie:-) Ja dostalam dzis @, noc nieprzespana, kolano chyba sie zemscilo za wczorajszy wieczorny spacer...a teraz zas brzuch nawala jak diabli, jestem: biedactwo, malenstwo i siedem nieszczesc...tak wygladam i tak sie dzis czuje:-(
Buziaczek Kochana, mam nadzieję, że szybko przejdzie złe samopoczucie.

Hanka, kciuki mocno zaciśnięte.

Smykam obiadek robić. Do poźniej :-)
 
AAA tak jakoś mi się zdaje jak na Was patrzę, jakoś mi tu chłopczyk do Was nie pasuje, ale do Tikanis też mi jakoś nie pasował chłopak a jednak się urodził chłop :-)[/B]
mi tez sie wydawalo jak patrzylam na tikanis ze bedzie dziewczynka heheheh:-)a tu masz chlopa :):-)
Oj, to przytulam na poprawę humorku.
dziekuje , :****
 
Witam sie dziewuszki i zegnam przy okazji. jedziemy z moim makaronkiem na 2 dni nad morze co sie troche odsteruje z dala od internetu ;-)
milego wypoczynku...
kochana to ty mi powiedz co ja bede miec :-):-D:-D:-D bo mi wrozka mowila ze syna... jakby nie bylo to 50 na 50 :-D:-D:-):-):-)
no mnie mowil;a ze corke przed 40 - to jeszcze kurna 4 lata - mam nadziewje ze z wamoi szybko zleci i nie beda to az 4 lata...
nie widział mnie w ogóle z brzuszkiem :baffled: ostatnio widzielismy sie jak bylam chyba w 4 miesiącu i bylam płaska
no i niech cie nie oglada do porodu... a dasz ,mu znac ze uropdzilas czy bedziesz czekac az sie odezwie???
Siemacie Lachonerie

Wypluskałam się coby pachnieć. Mam takiego jakiegoś pietra, dziwnie mi w brzuchu jak przed kolosem na którego nic nie umiałam.
W skrócie pojeballo mi się w tej bani już całkiem.

Zrobię se kawę i poczytam trochę bo na bank żeście mi dupe obrobiły.
no i do dziela bedzie dobrze:-):-):-)
 
Cholera - troche sie stresuje przed jutrzejsza wizyta u gina - co powie.. czy wszystko jest tam ok i nie bedzie sie przedluzalo dluzej niz te dwa cykle
 
Dzięki Lachonarium za kciuki.

Żegnam się bo męda przylazla i szykujemy się powoli bo trza godzinkę jechać. O 15.00 ma oddać co kryje w sobie, potem 1,5 godziny preparacja i potem ja wchodzę. Potem powrót do domu i tak może koło 18.00 będziemy w domku.

Postaram się mędę wywalić i popisać wam troszkę.



Cholera - troche sie stresuje przed jutrzejsza wizyta u gina - co powie.. czy wszystko jest tam ok i nie bedzie sie przedluzalo dluzej niz te dwa cykle

Gonia będzie dobrze. Buziaki


Buziaczki 4 wszystkie Lachony
 
reklama
Gosiaczku kochanie nie stresuj sie wszystko na pewno sie dobrze zagoiło i te dwa cykle szybko miną i będziecie sie starać od nowa
 
Do góry