reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hanka wiesz jak bez Ciebie cicho czasem na forum było fajnie ze znalazłaś dla nas czasu trochę a swoja drogą to ta robota to cię wykończy nie długo wiec się nie daj tylko zaraz tu sie stań zafasolkowana i uciekaj z tej roboty

Co ty Jagienka. Ja do roboty to chętna jestem ale w tej nie wytrzymie nawet za wielkie miliony. Robie do końca sierpnia i spadam. Już zakomunikowałam menagierce tylko ta wredna jędza musi przyjechać i jej też zakomunikuje ADIJOS.

Po sierpniu będę wpadać częściej to się rozrusza zkostniałe DŻORDŻETY:-D:-D

zdecydowanie za duzo!!!!!!!!!!

I jak tak siostro sądzę
 
reklama
Co ty Jagienka. Ja do roboty to chętna jestem ale w tej nie wytrzymie nawet za wielkie miliony. Robie do końca sierpnia i spadam. Już zakomunikowałam menagierce tylko ta wredna jędza musi przyjechać i jej też zakomunikuje ADIJOS.

Po sierpniu będę wpadać częściej to się rozrusza zkostniałe DŻORDŻETY:-D:-D
i prawidłowo już sie doczekać nie mogę :tak::-):-)
 
Buziaki.

I ja zaraz spadam bo jakaś padnięta jestem.

Muszę jeszcze zaplanować wykorzystanie seksualne do soboty żeby starocie wywalił i świerzynką napełnił do czwartku i zakończy się ma misja w tym cyklu.
 
Ten suwaczek to o kant dupy rozbić. Zaraz go zmienie.
We wtorek mam 11dc więc będzie pęcherz koło 15mm, zastrzyk mam u siebie dostać w 12dc (da mi skierowanie) a inseminacja ma być w 13 dc.
Wszystko obliczone na podstawie zeszłych cykli. Można by było poczekać do 14dc to wtedy jest 25mm ale to piątek a on nie przyjmuje a mój nie da rady w piątek dostać wolnego.

A w przyszłym cyklu już w ogóle wszystko wypada na koniec tygodnia.

Tylko niech ci ten twój zrobi dobrze przed akcja coby macica była rozpulchniona :D pomaga - wierz mi na słowo...
 
Tylko niech ci ten twój zrobi dobrze przed akcja coby macica była rozpulchniona :D pomaga - wierz mi na słowo...

Prędzej wibrator osiwieje:-D:-D:-D:-D

Co tam Jagienka u ciebie - dzidzia zdrowa???

Ja już kurna ledwo na oczy patrze a jeszcze kolacje musze swojemu zrobić. A jutro do kamieniołomów. Masakra.
 
Lachociągi spadam bo mnie oczęta się kleją.

Wpadnę jak najszybciej a jak nie to chociaż zdam relacje w czwartek.

Proszę o prywatne wiadomości od tych Lachomakerów co zaciążyły bo kurna nie mam kiedy czytać forum a wywalić z sekcji Lachociągów muszę do sekcji Ciężarówek. Tak to jest z władzą człowiek odpowiada za wszystko, nie ma czasu się wyspać a obowiązki narastają. A trafi się meda co będzie chciała ze stołka wygryźć i wystarczy tylko sekunda a człowiek leci z hukiem.

Buziole zozole
 
jak myślicie , jest sens robić kolejny test czy nie?okres spóźnia mi sie tydzień i 4 dni! tydzień temu hcg było negatywne!:((
 
reklama
Podobnoć to strasznie boli. No widze Jagienka że ty wtyki na jawyższych stołkach w ministerstwie zdrowia posiadasz

nie mo nie od razu w ministerstrwie.. ale ciocia pracuje w pogotowiu.. i nie powiem nie powiem duuuzo to daje:)

niestety wtyki nie siegaja do Opola.. bo jesli by siegały to tescia by obsluzono w pol godziny a nie w 4 i pol..
 
Do góry