reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Siemano Dżordżety

Jestem już po wizycie oczywiście nie wlazłam według ustalonej godziny. Zaczełam litanią i z grubej rury (aż mój mówil że mnie na korytarzu było słychać) i UWAGA

PODCHODZE DO INSEMINACJI WE CZWARTEK

We wtorek jeszcze jadę na wizytę oględzionową.

Tak jakby mi kamień spadł z serducha. A co tam u was Lachomakery
 
skonczyłam wszystko smażyć:happy2::happy2: teraz już mam czas dla siebie, dopóki goście nie przyjadą...
Dzisiaj od rana mój mąż tak mnie wkurza, że normalnie brak mi słów... na szczęście wyszedł już do pracy...
nie no - podziwiam cie - tyle smazenia i to w taka pogode...

Hej!
U mnie samochód sprzedany kasa jest!
Już po wizycie i za miesiąc zaczynam stymulację do IVF!!!!
Jestem taka szczęśliwa!
Pozdrawiam!
no i ja tez sie ciesze - podziwiam cie za ta determinacje...
Też trzymam za Was wszystkie kciuki dziewczyny :-) postanowiłam dołączyć się do waszej dyskusji. Za 1,5 tygodnia robię sobie badania pierwszych hormonów, ponieważ podejrzewają podwyższony poziom prolaktyny. Chyba przez to leci mi biała wydzielina z piersi (na dodatek więcej niż parę kropek) Chciałam się starać 1 miesiąc o dzidziusia, ale zapowiada się ciężka batalia :baffled: A temperatura cały czas na bardzo zbliżonym poziomie. Ciekawe, co dalej się rozwinie.
witaj...
tak po cichu dziekuje
no dwie krechy jak nic - trzymam kciuki zeby tak zostalo...

a co do najstarszych mamusiow to ja tez do nich bede nalezec wiec bez obaw....:-):-):-)
 
reklama
Dzięki Lacholizusy.

Mojemu też kurna powiedziałam że ma brać wolne i ***** mnie to obchodzi. Jutro jade do roboty i oznajmiam że mnie nie ma we czwartek ide na ciężką operacje i niech się wszystko wali. Mogą mnie nawet z roboty wywalić - to tylko przysługę mi zrobią.

Madzienka chciałabym żeby się udało ale powiedziałam sobie że tak do 3 razy podejde tak jak Martyna a potem to ide na wylotówkę i zbieram na in-vitro od tirowców.
 
Do góry