reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Laseczki nie denerwujcie się swoimi figurami wszak to nie najważniejsze. Ja jestem na etapie wielkiej chęci posiadania maleństwa. I powiem że czasem zastanawiam się czy bardzo przytyję w ciąży i czy uda mi się zrzucić po ciąży dodatkowe kg ale głowa do góry. Odpowienie ćwiczenia i lekka dieta i powinno być ok. Bardziej martwię się o ewentualne rozstępy bo z nimi to raczej nie da się nic zrobić ale nie ma co się martwić na zapas. :D
 
reklama
ja sie raczej dziewuszki nie odezwe przez weekend bo dzisiaj wieczorkiem przyjeżdza siostra męża z rodzinka i teściówka wiec bede miala pelne rece roboty!!! :-) a jutro po poludniu robimy imprezke urodzinowa męża wiec jeszcze znajmomi wpadna wiec troszke ludziow bedzie! :tak:


milego i owocnego weekenda życze!!!! :-)
Ja również życzę miłego weekendu....żebyś się za bardzo nie nabiegała :D
 
No i przyszłam powiedzieć, że teściorek już nie będzie potrzebny. @ już dała o sobie znać.
U nas pogoda do D..., burza i leje.

Ja muszę pożegnać się na jakiś czas, mam do zrywania porzeczki czarne i czerwone, agrest i wiśnie, więc na jakiś czas znikam, bo nawet w niedziele to będę musiała robić między pracą a pracą.
 
Czy pęcherzyk w którym dopiero się będzie rozwijac Fasolka? Ja już się w tym pogubiłam:zawstydzona/y::sorry2:
Sam pęcherzyk, fasoleczka niedługo się pojawi:tak::tak:

Kinguś - jak tam samopoczucie??
A dziękuje dobrze :tak: nawet sobie dziś zdjęcia popstrykałam ale muszę kupić sobie statyw bo samemu się trzeba nagimnastykować.

Kurka.. to jakiś malutki ten mój pęcherzyk:-(
Ja jak pierwszy raz widziałam swój to miał 10mm a dzidziuś miał 0,07mm czyli nawet milimetra nie miała ;-);-)

moze i dobry oby tylko spełnił to co powiedział :baffled::baffled:
Bądźmy dobrej myśli :tak:

Kurde pulpeciki się znalazły...:szok: To wy nie wiecie chyba jak wyglądają grube osoby!!!
Proszę tu o pulpecikach nie mówić ;-);-)

czas na mnie, jadę do mamusi:-) wrócę w niedzielę, więc udanego weekendu dla wszystkich. Buziaczki!!
Udanego wyjazdu :tak:

A mi udało się namówić M na działeczkę. Jedziemy jutro rano i wracamy w niedzielę:cool2:
 
Witam burzowo!
Właśnie grzmi....dziś już nie smęce o sobie i już nie panikuję ...czekam i co ma być to będzie jak zwykle miałam kryzys...

Widzę że wszystkie macie zjazdy rodzinne...to bawcie się dobrze!
Coś ostatnio cisza fasolkowa na forum...?
Buziaki dla wszystkich!
Amour20.gif
 
No i przyszłam powiedzieć, że teściorek już nie będzie potrzebny. @ już dała o sobie znać.
U nas pogoda do D..., burza i leje.

Ja muszę pożegnać się na jakiś czas, mam do zrywania porzeczki czarne i czerwone, agrest i wiśnie, więc na jakiś czas znikam, bo nawet w niedziele to będę musiała robić między pracą a pracą.
Przytulam Kochana. W tym cyklu trzymam kciukasy by wreszcie się udało:tak: Kupa roboty CIę czeka z tym zrywaniem:tak:Ja uwielbiam zrywac wiśnie, czereśnie i ogólnie wszystkie owoce:tak:

czas na mnie, jadę do mamusi:-) wrócę w niedzielę, więc udanego weekendu dla wszystkich. Buziaczki!!
Udanego wypoczynku!!:tak:Nie ma jak u mamy:-D Też teraz u niej sobie siedzę:tak::-)

Sam pęcherzyk, fasoleczka niedługo się pojawi:tak::tak:

Ja jak pierwszy raz widziałam swój to miał 10mm a dzidziuś miał 0,07mm czyli nawet milimetra nie miała ;-);-)

A mi udało się namówić M na działeczkę. Jedziemy jutro rano i wracamy w niedzielę:cool2:
Miejmy nadzieję, że się tam ta moja Fasoleczka pojawi.. już się naczytałam o pustych pęcherzykach..no ale już nie myślę. Mmmmm działeczka:-D Udanego wypoczynku Kochana:tak::-)
 
Halo dziewczynki. Tu pisze Jarzabkowa;-) łubudubu łubudubu niech żyje prezes naszego klubu...:-D (kto widział ten wie o co kaman, te starsze to na pewno )

Witam sie powakacyjnie. Melduje ze jestem i Was sledze z grubsza. Strasznie duzo piszecie ostatnio i mam duzo do nadrabiania, caly wieczor chyba na to zleci, dobrze ze M. do pracy sobie pojdzie;-)

Gratki dla Pan Magister oraz Babo

No i specjalny buziak dla megatwardej Gosi.

Ide czytac
 
Lilu - jak u Ciebie nie ma fasolki to ja w to nie uwierzę - coś czuję, że musi być bo nic innego być nie może:tak:

Dziekuje Dziewczynki za slowa wsparcia ale ja i tak w to nie wierze ze moglo sie udac :no: za dlugo walczylam z lekami i nic nie wychodzilo a teraz nagle by tak bez lekow - nie wierze :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

LILI kiedy na bete idziesz i prosze nie tracic wiary wiesz jak mowia jesli wiara czyni cuda trzeba wierzyc ze sie uda Lilu uda sie napewno:tak:

Tak wogole hejo dziewczynki :-D

Eve wykresik ladny moze tempka pojdzie w gore i fasolka jest :-D
 
reklama
jak M przyjdzie na obiadek to mi zrobi zdjęcie :tak:
czekam z niecierpliwoscia :tak:

Witam burzowo!
Właśnie grzmi....dziś już nie smęce o sobie i już nie panikuję ...czekam i co ma być to będzie jak zwykle miałam kryzys...

Widzę że wszystkie macie zjazdy rodzinne...to bawcie się dobrze!
Coś ostatnio cisza fasolkowa na forum...?
Buziaki dla wszystkich!
Amour20.gif
cisza,bo czekamy na Twoja fasolke w poniedzialek!:tak::tak::tak: trzymam mocno kciuki

Halo dziewczynki. Tu pisze Jarzabkowa;-)
kogo ja widze??:shocked2: moja imienniczka sie pojawila!!ciesze sie bardzo :-)

a u mnie bez zmian brzuch w okolicach pepka pobolewa i caly spuchl...nafaszerowalam sie nospa i espumisanem,moze cos pomoze...
a poza tym z dnia na dzien zyje nadzieja...temp.caly czas 37 i oby nie spadala...
 
Do góry