reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
ide zrobic kawusie, bo mi zaraz czaszka peknie, zmienila sie pogoda (w nocy popadalo) trzeba zaaplikowac sobie troszku kofeiny.

Haniu na twoje wczorajsze pytanie o moim urlopie zobacz zdjecia w moim BB albumie a nocowalam u znajomych. Tylko nie krzycz:baffled: BYLO SUPER. Wiem, ze cie zawiodlam :-)
 
ide zrobic kawusie, bo mi zaraz czaszka peknie, zmienila sie pogoda (w nocy popadalo) trzeba zaaplikowac sobie troszku kofeiny.

Haniu na twoje wczorajsze pytanie o moim urlopie zobacz zdjecia w moim BB albumie a nocowalam u znajomych. Tylko nie krzycz:baffled: BYLO SUPER. Wiem, ze cie zawiodlam :-)

Jędza - zastanowi się Pani czy chce oglądać ten przylądek szatana.
 
reklama
a dlaczego nie dla kobiet w ciazy???? co tam moze byc szkodliwe? :confused:

ale mam nerwa .... wlasnie sie dre na gg na meza :wściekła/y::no: niech mi sie dzisiaj na oczy nie pokazuje! :wściekła/y:
rozmawiałam z farmaceutą przy pierwszej ciąży na ten temat i tak bardzo niechętnie mi sprzedał ten lek, gin też nie był zachwycony, na ulotce kilka lat temu była informacja, że tylko po konsultacji z lekarzem i że lek nie był badany na kobietach w ciąży
ja bym spytała lekarza zanim bym wzięła

Eve - co ty się złościsz przed takim pięknym weekendem - nie szkoda??
 
Do góry