reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Olesia - kurna ja też zazdroszczę i z każdą nową fasolką cieszę się coraz bardziej i coraz większa cholera mnie trafia :) Kotek to nic złego zdrowo zazdrościć :)

Hanka siema..Mów mi Magister Jadźka :p

Marzenixx też bym ci nakopała ale się boje ze pozniej na TVN-ie w UWADZE powiedzą że jakaś **********ta pobiła ciężarną :))
 
reklama
hehe no powiedzmy :p :p

co wogóle u ciebie hanula??? Jak ci sie pracuje???

Praca spoko, wlaścicielka jebnięta - oszwabiła mnie na wypłacie o 200 zł i będzie wojna. Cicha bo już powiedziałam menagierce mej serdecznej kumpeli żeby korzystała z wolnego bo robie do końca sierpnia tak jak jest w umowie.
Bo zapierdalam jak wół, godność swoją mam i nikt mnie nie będzie ruchał bez mydła.
Załamana jest na maxa.

Hanka witam po duuuuuuuuuuuuugiej przerwie, oczywiscie ze nie zapomnialam o tobie ale nie chcialam robic "ciezarowkom" przykrosci ze zazdroszcze im fasolek. To moj problem ale musialam sie wygadac.
Hania i reszta dziewczyn przepraszam jesli was urazilam.

Jak tam te twoje urlopy. radze ci napisać że pogody nie było, hotel do dupy i ogolnie było beznadziejnie.

Co do ciąży to każda z nas ma nie tyle co zazdrość a żal że jedna wpada na forum posiedzi 2 miechy albo i nie, i pyk ciąża. Albo sam fakt, że zaszła - ale to nie jest do końca zazdrość to bardziej ból i bezsilność człowieka dopada jak słyszy że komuś się udalo.
Pamiętaj że mnie się też jeszcze nie udało:wściekła/y:
 
Witam Was.No niestety dupa blada,wszystko do dupy oblałam:-(Moze innym razem dam rade:-(Dzisiaj byłam z moim M na grilu,piękna pogoda wiec trzeba korzystac.Jestem prawie spakowana,ale nie lubie sie pakowac:no:
 
Święte słowa:-D:-D

Ja kolacyje przygotowalam - w piekarniku siedzi i tylko wyczekiwać mędę aż przylezie.
Jutro mam na 14 więc wpadnę na kawę:-)
 
reklama
Do góry