reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Nektarynka
Nie martw sie jutro zobazysz sie z lekarzem i sie dowiesz sie wszystkiego, nie ma sensu domyslac sie i dopowiadac. Bedzie dobrze.
Nie moge zobaczyc teg twojego wykresu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
sprawdz teraz a jak nie to:

155.jpg


Juz udostepnilam wykresik ogonie wiec mozesz juz spokojnie przegladnac razem z oznaczeniami na 28 dni
 
Ostatnia edycja:
Część dziewynki, sorry, że się cały dzięń nie odzywałam, ale jakoś czasu nie miałam, rano była u mnie fryzjerka, potem rodzinka zdziećmi, więc zamieszanie, potem mężuś zabrał mnie na pyszną kolacyjkę do restauracji i wkońcu teraz dorwałam się do kompa...
Trzymajcie za mie kciuki, jutro testuję...
 
Część dziewynki, sorry, że się cały dzięń nie odzywałam, ale jakoś czasu nie miałam, rano była u mnie fryzjerka, potem rodzinka zdziećmi, więc zamieszanie, potem mężuś zabrał mnie na pyszną kolacyjkę do restauracji i wkońcu teraz dorwałam się do kompa...
Trzymajcie za mie kciuki, jutro testuję...
Trzymam kciuki az mi sie paznokcie wbijaja w dlon.:-)
 
Cześć dziewuszki. U mnie 18dc i wiecie co, dwie krechy na teście owu. A ja juz myślałam że nici z owulki. Tak się ucieszyłam, że w tym cyklu też będzie nadzieja na fasoleczkę. Jutro idę do giny, zobaczymy jak tam sie maja pęcherzyki. mam nadzieję że wszystko z nimi ok, że są odpowiedniej wielkości bo jeżeli nie to będę musiała brać estrogen. Mam zamiar iść na konsultacje do innego gina, bo ta moja nie wzbudza większego zaufania. Jutro wieczorkirm się odezwę. Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło dobrze. Gratulacje dla zafasolkowanych, powodzenia dla wszystkich staraczek:-) Buziaczki.
 
dziewczyny musze się wam wygadać. strasznie się stresuje usg...boje się ze nie będzie serduszka..ustały mi mdłości - już 3 dzień ich nie mam, a to chyba zły znak :(
tak strasznie się boję........ naczytałam się o pustych jajach płodowych i poronieniach i boje się jak cholera... nigdy nie byłam takim cykorem, a teraz...szok....
dlaczego ustały mi mdłości w 6 tygodniu???

Ja miałam puste jajo.:zawstydzona/y: Mdłości miałam zwykle tylko na zapachy, a źle się czułam co drugi dzień. Nie martw się na zapas, wszystko będzie dobrze. Nie czytaj o powikłaniach i patologiach, to na prawdę nie pomaga a wręcz będziesz się czuła gorzej niż teraz. :baffled:Włącz sobie muzykę, zrelaksuj się, obejrzyj jakąś komedię, oderwij się od tych myśli. Głowa do góry.:tak:
 
reklama
Cześć dziewuszki. U mnie 18dc i wiecie co, dwie krechy na teście owu. A ja juz myślałam że nici z owulki. Tak się ucieszyłam, że w tym cyklu też będzie nadzieja na fasoleczkę. Jutro idę do giny, zobaczymy jak tam sie maja pęcherzyki. mam nadzieję że wszystko z nimi ok, że są odpowiedniej wielkości bo jeżeli nie to będę musiała brać estrogen. Mam zamiar iść na konsultacje do innego gina, bo ta moja nie wzbudza większego zaufania. Jutro wieczorkirm się odezwę. Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło dobrze. Gratulacje dla zafasolkowanych, powodzenia dla wszystkich staraczek:-) Buziaczki.

Wspaniale, no to "musisz kuc poki zelazo gorace" a rezultay beda juz widoczne za pare tygodni :-):-D
 
Do góry