reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dziewczyny, jestescie fenomenalne - zasiadlam tu sobie cala we lzach, malzonek na integracyjnym, a ja w 31 dc, znoowu sie @ spoznia, hormony szaleja, czekolady i wyc sie chce..a dzidzi nie ma; no a teraz jakos tak weselej, nawet taka malutka nadzieja, ze moze jednak ...:)
staramy sie pol roku niemal i cos nie idzie.pewnie za bardzo chcemy, tak samo, jak kiedys nie chcielismy :( zjadlam duphaston i czekam, czy zdarzylo sie komus, aby lekarz przepisal duphaston tylko na 7 dni - od 20 do 27 dc? :szok:
 
reklama
Kinguś a przypomnij mi jakie są normy progesteronu?
Faza lutealna 15-57 nmol/l
I trymestr ciąży- 50- 130 nmol/l
II tr 65-250 nmol/l
III tr -180-490 nmol/l

Dziewczyny, jestescie fenomenalne - zasiadlam tu sobie cala we lzach, malzonek na integracyjnym, a ja w 31 dc, znoowu sie @ spoznia, hormony szaleja, czekolady i wyc sie chce..a dzidzi nie ma; no a teraz jakos tak weselej, nawet taka malutka nadzieja, ze moze jednak ...:)
Trzymam kciuki żeby nie przyszła ;-);-)
 
No to jest nas już trojka trzymających - bo mąż też obiecał trzymac :)
A z tymi cyklami..jak juz wiadomo ze sie nie udalo, a @ nadal nie ma, to w ogole mozna oszalec..czeka sie na ta czerwien jak zbawienia, bo wtedy wiadomo: NOWE ROZDANIE:-D
 
Witam dziewczynki po raz drugi!:happy:
tak jak pisałam rano - byłam dziś u Gin - badania mojego M wyszły średnio i co jest dla mnie największym zaskoczeniem przez najbliższe miesiące to nie ja będę brała CLO tylko mój mąż:szok::szok::szok:
Ja mam CLO odstawione wiem, że w ciąży nie jestem bo robiłam Bete, ale @@ jeszcze się nie pojawiła i też czekam na "nowe rozdanie" tak jak MENINA :-D
O HSG moja gin też dzisiaj nie wspominała, więc mam kolejną malutką nadzieję, że może nam się w końcu uda - chociaż przyznam szczerze, że miałam nadzieję, że w tym roku na urodzinki dostanę II kreseczki:-D
Pozdrawiam!!
 
Kingus, Martyna ma racje - poki nie zrobilas betki ciagle jest szansa. Ja tez w to wierze i trzymam kciuki kochana.

Menina, witaj serdecznie :) Moze warto juz zatestowac ? Jak dlugie masz cykle?

Aga6696, najwazniejsze ze wiecie juz mniej-wiecej w czym lezy problem i mozecie go naprawic. A jezeli mozna spytac, jaki jest powod slabych wynikow Twojego M?

Ja tez mam malenki problem. Nie wiem co mnie podkusilo ale zrobilam drugi test i znow II kreski, tez po ok. 10 minutach. Wiem, ze to jest niewazny wynik ale cholera, nigdy wczesniej nie mialam takich dziwnych testow. Czy ktoras z Was uzywala moze One-Step tesciorow i miala podobne doswiadczenia? Mam nadzieje, ze ktos ich uzywal, bo teraz to dopiero mam MEGA ZAGADKE na noc :( Ratuuuuuuuuuunkuuuuuuuuuuuuuuu
 
KINGUŚ to jeszcze nic nie oznacza,gdybyś zrobiła betkę to co innego... więc nie trać wiary!!!:tak:

Kingus, Martyna ma racje - poki nie zrobilas betki ciagle jest szansa. Ja tez w to wierze i trzymam kciuki kochana.
Czy ktoras z Was uzywala moze One-Step tesciorow i miala podobne doswiadczenia? Mam nadzieje, ze ktos ich uzywal, bo teraz to dopiero mam MEGA ZAGADKE na noc :( Ratuuuuuuuuuunkuuuuuuuuuuuuuuu
Dzięki kochane jesteście ale chyba pomału się godzę z tym, że teraz też się nie udało, może nie mój czas :no:
Tych testów nie robiłam i szczerze jak robiłam inne i jak była jedna krecha to od razu wyrzucałam nie patrzyłam co będzie dalej.
A nie ma jakiś opinii w necie o nich?
 
Kingus, Martyna ma racje - poki nie zrobilas betki ciagle jest szansa. Ja tez w to wierze i trzymam kciuki kochana.

Menina, witaj serdecznie :) Moze warto juz zatestowac ? Jak dlugie masz cykle?

Aga6696, najwazniejsze ze wiecie juz mniej-wiecej w czym lezy problem i mozecie go naprawic. A jezeli mozna spytac, jaki jest powod slabych wynikow Twojego M?

Ja tez mam malenki problem. Nie wiem co mnie podkusilo ale zrobilam drugi test i znow II kreski, tez po ok. 10 minutach. Wiem, ze to jest niewazny wynik ale cholera, nigdy wczesniej nie mialam takich dziwnych testow. Czy ktoras z Was uzywala moze One-Step tesciorow i miala podobne doswiadczenia? Mam nadzieje, ze ktos ich uzywal, bo teraz to dopiero mam MEGA ZAGADKE na noc :( Ratuuuuuuuuuunkuuuuuuuuuuuuuuu
zrób rano teścik ale kup z apteki... coś mi się wydaję że to fasolka, z tego co czytałam z twoich postów wynika że miałaś tylko plamienie? który to dzień cyklu?
 
Ja tez mam malenki problem. Nie wiem co mnie podkusilo ale zrobilam drugi test i znow II kreski, tez po ok. 10 minutach. Wiem, ze to jest niewazny wynik ale cholera, nigdy wczesniej nie mialam takich dziwnych testow. Ratuuuuuuuuuunkuuuuuuuuuuuuuuu
ja nie wiem o co chodzi??? kaprycha! ktos tam w gorze robi nam psikusa czy co?!:confused: i ma pewnie z nas niezły ubaw:baffled::-D to coś nie podobne z tymi testami !!!!!!! a moze to jakis wirus na necie???:-D

zmykam juz od was

menina witam cię bardzo, ja tez trzymam kciuki zeby nie przyszla@ powodzenia!

kinguś ech..to widzę że mężulek będzie mial na kolacyjke frykasy!:-D;-)kingus ja juz 2 czajniki spalilam:zawstydzona/y:
 
reklama
Pysia510 w pełni Cię rozumiem, bo też swoją pierwszą fasolkę straciłam a staraliśmy się o nią tylko 3 miesiące! Mnie wtedy poradzili 6 tygodni całkowitej abstynencji a potem czekanie na 1 cykl "normalny" co dało w rezultacie 3 miesiące. Ale znam też osoby, które nie czekały i zafasolkowały. Ja czekałam i nadal nic (staramy się już 10 miesięcy) więc nie wiem już co jest lepsze:-(

Andziu ja odczekam do kwietnia choc to nie jest dla mnie łatwe, juz tak na 100 % chce sie zastosować do zaleceń ginka, zeby tym razem chociaz było wszzystko oki, bo to poronienie bardzo silnie przezyłam jak każda kobieta i muszę zrobic wszystko co w mojej mocy zeby sie to nie powtórzyło.
Mi udało sie zajśc w ciąże po 5 miesiacach starań, no a teraz urlop osd staranek do kwietnia.:-(


powiem Ci ze sama będę zdziwiona....bo dzis znowu popatrzylam na te testy...w karzdym jest cien kreski, ten pierwszy najmocniejszy...dziwne to wszystko jest, ale dzis w sluzie mialam brązowe kropki, ja tempki juz nie mierz, kiedys to robilam.Ale dzis wyjątkowo zmierzylam i mialam niską więc to nie na ciąże.

pysia a wiesz moja siostra zaszla w ciąże, poronila(łyzeczkowanie) no i tez mowili lekarze o odczekaniu.Tak się jakos stalo ze 2 msc.potem zaszla w ciąże i urodzila synka, ale na początku mila plamienia i znowu te konowaly dali jej skierowanie na skrobanke bo niby plod obumarł....ona wpadla w szał, pojechali do innego ginka, okazalo się ze serduszko pięknie bije tylko to nadrzerka krwawila.OJ roznie to jest...Ale poczekaj lepiej...będziesz miala większą pewnosc, ze robisz wszystko jak trzeba

O Boże, nie wierzę babyss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem w SZOKU:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
I dzięki takim lekarzom kobiety tracą dzieci wpadaja w depresje, itd., najlepiej było by żeby tacy FACHOWCY przekwalifikowali sie na weterynarzy, to moze by z nich chociaz pozytek był.
Nie wiem co powiedzieć.

Kochana zrób betke bo mu czekamy na dobre wieści od ciebie, alez ty potrafisz budować napięcie:-):-D:-)

Pysiu przepraszam ze draze temat ale powiedzieli Ci lekarze co bylo przyczyna poronienia. Moze tak jak pisze Bablyss zmien lekarza albo chociaz poradz sie innego dla pewosci.


Nie mari nie wiem niestety pnoc tak czasami jest, tak natura chciała tye usłyszałam, własnie zmieniłam lekarza i mam nadzieje, ze teraz juz bedzie oki, bo ten gin sie specjalizuje w leczeniu niepłodności
 
Do góry