reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

zwykle mam objawy podobne jak przed okresem czasami przez to dziwne uczucie nie mogę uprawiać seksu ale to zwykle trwa 1 do 2 dni i przechodzi, nasila się wieczorami, bo przez dzień jak jestem w ciągłym ruchu to mniej
 
reklama
Ja takie bóle owu odczuwam dopiero od momentu gdy miałam 23 lata czyli jakiś rok temu, wcześniej nawet tego nie zauważałam że mam owu. Niepokoi mnie tylko że masz taki śluz gęsty, bo to na pewno nie jest prawidłowe
 
jestem, nic dzis nie zrobia, mam sie jutro zglosic do poradni, mze to poronienie moze nie, ale uslyszałam: no, ale jest Pani w ciazy na 100% (ale mi pocieszenie), odkleja sie ten fasolek ktory jest na dole, w miejscu bliny - a mowilam cholerze zeby sie tam nie zagnezdzac! (zart - oczywiscie jedynie myslalam zeby sie tam nie zagniezdzalo). Tak, na poczatku czulam dwie fasolki - ale zobaczymy jutro. Dam znac.

Popieprzone dupki ( zaprzeproszenim) i to ma byc pomoc w nagłych wypadkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No nie wierzę:wściekła/y:
Poprostu brak mi słów.
 
nie wytrzymałam i zrobiłam przed chwila test

oczywiscie 1 kreska

naprawde mi bardzo smutno
Przytulam mocno. Test wieczorem nie jest wiarygodny we wczesnej ciąży. Mnie po 2 opóźnienia @ rano wyszła bladziutka kreseczka, tak że musiałam nieźle przyglądać się żeby ją ujrzeć. Więc głowa do góry i powtórz test rano:-D

jestem, nic dzis nie zrobia, mam sie jutro zglosic do poradni, mze to poronienie moze nie, ale uslyszałam: no, ale jest Pani w ciazy na 100% (ale mi pocieszenie), odkleja sie ten fasolek ktory jest na dole, w miejscu bliny - a mowilam cholerze zeby sie tam nie zagnezdzac! (zart - oczywiscie jedynie myslalam zeby sie tam nie zagniezdzalo). Tak, na poczatku czulam dwie fasolki - ale zobaczymy jutro. Dam znac.
Trzymam kciuki. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku.

DOBRANOC
 
No ten sluz tez mnie zaniepokoil. Nigdy przed owu takiego nie mialam, zawsze mam taki gesty po owu. Wiec cos mi sie tu nie zgadza....bo owu powinnam miec za okolo 2 dni...a tu bole od 2 dni, tempka niska, sluz juz gesty
 
najlepiej poczekaj na wizytę u gina, może akurat miałaś jakiś cięższy okres w swoim życiu i mogło to mieć wpływ na zmiany. Lekarz cię uspokoi i zrobi cytologię, czy to nie jakieś wiruski, ale na pewno wszystko jest oki
 
reklama
jestem, nic dzis nie zrobia, mam sie jutro zglosic do poradni, mze to poronienie moze nie, ale uslyszałam: no, ale jest Pani w ciazy na 100% (ale mi pocieszenie), odkleja sie ten fasolek ktory jest na dole, w miejscu bliny - a mowilam cholerze zeby sie tam nie zagnezdzac! (zart - oczywiscie jedynie myslalam zeby sie tam nie zagniezdzalo). Tak, na poczatku czulam dwie fasolki - ale zobaczymy jutro. Dam znac.

Kochana trzyma kciuki za ciebie i fasolke/i. Ale bylas u gina czy szpitalu?
 
Do góry