reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

W UK sie leczysz?? Jesli tak, to o wszystko musisz sama poprosic. Przynajmniej tak jest u mnie. Sama poprosilam o hormonki i badanie nasienia. Chlop by na to nie wpadl. Do tego zlecil mi wszystkie hormony zrobic w 22 dniu cyklu... Czyli bede mogla sobie tym, za przeproszenie, pupe wytrzec...

kaprysiu-teraz jestem w Polsce, przylecialam na swieta i potem sie popieprzylo ze kolanem i trwam tu juz niedlugo bedzie 3 miesaice. Do ginekologow chodze tylko w Polsce prywatnie-w Uk wiem, ze na wiele z nhs liczyc nie mozna - chyba ze sie postawi sprawe jasno i na ostrzu noza:-) raz tylko poprosilam w Anglii w XI 2008r o badania hormonalne, mialam poczekac na ustalenie terminu badania i ...czekam nadal:-))) prawie 4 miesaice juz minely a oni sie nie odezwali...wiec ich wale-porobilam badania w Polsce...ale jak sie okazuje nie wszystkie,bo widze ze Eve bada sie o wiele bardzoej szczegolowo...
 
reklama
Idac za ciosem, to pewnie po marchewce nasienie jest pomaranczowe ? :-p:-p:-p

A propos dawania buzi, to kto komu kaze dawac buzi ? On Tobie, czy Ty jemu i co kto komu naciska ???

Hihihi
Oż.... tak to jest kiedy się pisze szybko żeby szef nie przylukał. Powinno "każę mu"czyli on ma mnie całować:D I nie naciska tylko Wciska:-)

Zboczone baby:rofl2:
 
dzięki Hanka, wybieram się do swojej, ale zastanawiam się teraz czy nie zmienić:crazy:

Jak u niej będziesz to jej powiedz, że chcecie mieć dzidziusia i zaczynacie starania. Ale jako odpowiedzialno młoda kobieta chcesz się przygotować na przyjęcie maleństwa. Jakie badania powinnaś zrobić????
Nic jej nie podpowiadaj o tych badaniach co my ci powiedziałyśmy.
Jak ci baba zleci ogolne badanie krwi i moczu i nic więcej to pieprznij jej drzwiami i poszukaj innego lekarza.

Z doświadczenia wiem, że należy wybierać pod względem ceny, im drożej tym lepszy lekarz. Moze popytaj koleżanki które rodziły, niech one popytaja swoje kolezanki. To najlepsza wiedza.
 
Mnie tez sie odechcialo studiowac ;-) Poprzednia prace szybko napisalam, ale ona mnie wciagnela, a tej to nawet nie moge porzadnie przemyslec, przeraza mnie ogrom tego co zostalo i ciagle mysle, ze jak ja promotor zobaczy, to powie, ze jednak to sie nie nadaje na mgr :wściekła/y: Chcialabym byc na studiach, na ktorych sie produkuje strony w takim tempie :-) Ja w dwie godzinki moze jedno czy dwa zdanie napisze....
Hihihi, u mnie dokladnie tak samo. Pierwsza prace napisalam zanim sie obejrzalam. Mialam mnostwo materialow i moglam przebierac jak chcialam. Teraz mam problem, bo nie mam w czym przebierac :-( Juz powiedzialam wczoraj mojemu malolatowi, ze jak cos to se najwyzej powtorze rok. On sie krzywo spojrzal i powiedzial, ze umowa jest taka " konczysz studia i robimy IVF, nie konczysz - nie robimy". Uswiadomilam chlopaka, ze przeciez to nie musi byc jego nasienie :-D:-) Kazdy przeciez by z pocalowaniem reki chcial oddac mi swoje nasienie, co nie? ;-)

kaprysiu-teraz jestem w Polsce, przylecialam na swieta i potem sie popieprzylo ze kolanem i trwam tu juz niedlugo bedzie 3 miesaice. Do ginekologow chodze tylko w Polsce prywatnie-w Uk wiem, ze na wiele z nhs liczyc nie mozna - chyba ze sie postawi sprawe jasno i na ostrzu noza:-) raz tylko poprosilam w Anglii w XI 2008r o badania hormonalne, mialam poczekac na ustalenie terminu badania i ...czekam nadal:-))) prawie 4 miesaice juz minely a oni sie nie odezwali...wiec ich wale-porobilam badania w Polsce...ale jak sie okazuje nie wszystkie,bo widze ze Eve bada sie o wiele bardzoej szczegolowo...

O to ladna mialas przygode widze :-:)-:)-( Dobrze, ze juz kolanko powoli dochodzi do zdrowia.
A propos ginow w UK, to jeszcze nie widzialam zywego na oczy. Poki co tylko GP ale z opowiadam slyszalam, ze ginow podobno tu maja, hihihi.
Tak jak piszesz, tu niestety sprawe trzeba postawic na ostrzu noza. Nie wiem czy czytalas ale kiedys pisalam jak mnie lekarka potraktowala.. Od kiedy zlozylam zazalenie, moj nowy lekarz nawet ze mna do recepcji schodzi :-D:-):-D Zobaczymy jak to sie zakonczy.
Poza tym, to jestem zdania, ze przed ciaza powinno sie wszystko- wszystko przebadac. Dzieki bogu mamy BB i dziewczyny ktore ogromna wiedze.
 
ojtam ojtam - nic co ludzkie nie jest nam obce:-)
Ja do swojego Kaszpirowskiego pójdę dopiero wieczorem...Po pracy jeszcze na kurs idę. A później będą "ręce które leczą":-) mogłybyście nie pisać tak dużo!!! musze się do roboty zebrać...
 
Hania, dzięki za radę. Jakaś chyba zielona byłam. Fakt faktem, jak rozmawiałam z koleżankami to one zazwyczaj bez planowania zachodziły, dlatego nie badały się jakoś specjalnie. A ja tej bździągwie mówiłam że się staramy i pytałam czy nie powinnam się zbadać. FAkt, że chodziło mi o płodność...
 
reklama
Do góry