reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Jadę jutro zrobić jeszcze kilka badań mój M. też a on boi się igieł... jest przerażony...:-D cały czas się z niego śmieje... taki duży chłop i się boi;-)

No niewiesz ze nasi mezowie to mali chłopcy:-D i tez sie róznych rzeczy boja,ale głupio im sie do tego przyznac:tak:

wpadłam tylko zameldować że jutro mnie nie ma na BB - idę z blondu zrobić się na ciemny brąz

buziaki :)

No prosze z naszej blondi bedzie brunetka,superancko,napewno bedziesz super wyglądac;-)
 
reklama
ah no nie mam , nie wiem czemu...... no nic, moze jakis spryciul gdzies sie przedostal:tak: dziekuje ci :*

a cóż to za zmiana?? why ?

no byłoby ekstra :sorry: dzieki :*

a ty jak zwykle wieczorkiem:-)

jestem pewna na 99% ze 18dc..trzymam kciuki poki co tempka superowa!
a ja no wlansie jak zwykle wieczorkiem Was czytam i nadrabiam zaleglosci z calego dnia! moj w robocie,chora jestem normalnie jak sama siedze...nie nawidze tego a przyszly tydzien ma popoludniowki i znowu lipa bo wroci o 23 naje sie wykapie i pojdzie spac...o****ec mozna!
 
reklama
Do góry