reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Makaronka-udanego wyjazdu!!!!!
Antonio-suuuper imie i reklame tez pamietam!!!!:-D
Dlaczego nie mozesz jesc poki M nie wstanie...?:baffled: jakies zasady???


Wrócił wczoraj o północy :-D:rofl2:

No i wszystko jasne.....:-)


Kobitki co myślicie?
-4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15 -rano i wieczorem,16,17-rano i popołudniu,20


ja mysle ze jestes zboczeniec jeden i juz:-p:rofl2::-p

nie widział mnie w ogóle z brzuszkiem :baffled: ostatnio widzielismy sie jak bylam chyba w 4 miesiącu i bylam płaska

Watj Kasiu-kochanie-teraz mi zaswitalo ze Ci wiesci wisze na privie...zaraz odpisze:zawstydzona/y:

Siemacie Lachonerie

Wypluskałam się coby pachnieć. .

HANKA-kciuki zacisniete-a Ty nie panikuj, daj na luz i "pokaz na co cie stac...ale nie jeden raz....." coby blizniaki byly conajmniej:-)
Glowa do gory i nogi na bok-bedzie git!!!!

Asiq...czy na Ciebie jakis urok rzucono wczoraj czy co??? mam nadzieje, ze dzis juz bedziesz miala mily dzien i bez tylu "przygod".

Marzenixxx, Gosia-jakie slonce??? Boze jedyny...a tu chmury i kropi co chwile...ja tez chce slonceeeeeee!!!!!! milego dnia! i w rmfie wlasnie podali ze w polsce upaly i zar sie z nieba leje....no ciekawe czemu nie mozecie dac kilku stopni wiecej na wyspy??? pytam sie????

Zajaczku-no, no, no....ale nozka na fotografii....i wogole...piekna mamuska jestes! Widze, ze rocznica sie udala...bardzo sie ciesze Poziomko moja:-) Jutro pogratuluje oficjalnie:tak:

No i witam sie:-) Ja dostalam dzis @, noc nieprzespana, kolano chyba sie zemscilo za wczorajszy wieczorny spacer...a teraz zas brzuch nawala jak diabli, jestem: biedactwo, malenstwo i siedem nieszczesc...tak wygladam i tak sie dzis czuje:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :-)
Witaj Kinguś doczytałam ze urolog powiedział ze wyniki nie sa złe
;-);-)

Sek w tym Kinguś że ja nie biore żadnych leków i nie mam takiego argumentu :-(
Trzymam kciuki za wygonienie katarku:-D
To na kolano go i pasem:tak:
Walczę i walczę z tym katarem;-)

ale suuuuuper:-) Opowiedz koniecznie jak było:-)
J
Pierwszy raz? W takim razie powodzenia kinguś i opisz jak bylo po powrocie!!!
Było 9 par ( aż 7 dziewczynek w brzuszkach siedzi)- spotkanie takie bardziej ogólne i trochę ćwiczeń oddechowych i rozciąganie. Nawet fajnie było i mój M wysiedział 2,5 godziny ;-);-)


Macie dziewczynki na dobry humro, pewnie z rana bo teraz nikogo juz nie ma....
Życie od tyłu.
Super :-):-):-):-):-)

ha... jest skok...
No to super:-D

Dzień dobry Słodziaki moje:-)
Od razu uprzedzam. Betki nie zrobiła....Brzuch boli, nieczekam na @.... Jak nie przyjdzie jutro robię badanie. Coś mnie tylko muli....
Czekamy nadal ;-);-)

skoczyła:laugh2:
ale zanim maż przyszedl wczoraj po 1 w nocy ja usnełam.... a dzis rano tez dupa, wiec juz mam zrabany humor, bo czuje ze kolejny cykl stracony...:zawstydzona/y:
Dziś się na niego zaczaj :tak::tak::tak:

a tak spędziliśmy wczorajszą rocznicę....:;-)\
szkoda tylko że było dużo ludzi dookoła...;-);-)
to drugie to reklama oczywiście...musiałam czymś brzuch zasłonic ::D:D:D
Super fotki ;-)


bylam i moglabym zaczac od jutra ale.. po pierwsze pracowalabym 50h tygodniowo plus nadgodziny.. na poczatek za 800 zł..
Dajcie spokój jaki wyzysk :szok:

bedziemy miec małego zajączka i małą hanke!!! no nie!!! tego chyba za duzo jak na nasze skromne forum hahahah:-D:laugh2:
:-D:-D:-D

P.S. My dla chlopczyka wyyslilismy Antonio bo to i swojska nawet Antek bedzie i nie skomplikowane, i po dziadku i ladne i z reklamy Nestatè to ludzie troche kumaja o co chodzi ("Antonio, fa caldo "- Mowi lasencja do swego supermezczyzny ze jest goraco - ktora pamieta taka reklame??)
Pamiętam.
Mój M zawsze mówił, że synowi da Alejandro de la vega (po Zorro) :-D:-D


W skrócie pojeballo mi się w tej bani już całkiem..
Nie bądź taka surowa dla siebie ;-);-)

Marzenko a co Ty dostaniesz za to lutowanie???:-D:-D:-D
 
pewnie bedzie chciał mieć i pewnie będzie miał, takie prawo mamy. Nieważne jak terazsię zachowuje, ważne jaki bdzie dla dziecka. ale kawał z niego drania.
Gdyby to był jakiś przystojniak i casanova ale urodą poszczycic sie za bardzo nie moze:sorry2: chudy blondyn, nie za piękny. Ale ja na to nie patrzyłam.
heheh trzebabylo patrzec na wyglad taki wniosek hahaha, na drugi raz szukaj jakiegos macho!!!!:-D
A tam !!! Będziesz miała dziewuchę !!!
:confused::confused::confused::confused: a po czym to stwierdzasz?:sorry::sorry:
.

Zrobię se kawę i poczytam trochę bo na bank żeście mi dupe obrobiły.
pewnie ze obrobilysmy hahahah:-D nie bój dupy hanka , bedzie gucio!!!:laugh2:
Niech spada na drzewo babany prostować niedorozwój pieprzony :wściekła/y::angry: łoch sie znerwowałam.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dzień dobry Słodziaki moje:-)
Od razu uprzedzam. Betki nie zrobiła....Brzuch boli, nieczekam na @.... Jak nie przyjdzie jutro robię badanie. Coś mnie tylko muli....

HANIU!!!! Myślę o Tobie !!!Uda się dzisiaj zobaczysz:-)

Mędo zasrana, chcesz mnie wyciulać i się zapłodnić i mnie samą zostawić. I proszę wyszło szydło z worka, ciuciuruciu angabanga buziaczki a tu taki numer mi odwaliłaś.
Ty się już bólami brzucha nie zasłaniaj, zalałaś formę i to bez mej zgody.

haniu trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!! zajrzyj do nas !!!!!!

Trzymaj, trzymaj.

Madzienka, mnie się na razie nie spóźnia....mam dostać dziś. Czekam - tzn. nie czekam na nią wcale. Ostatnio przyszła po południu. Dlatego betki nie zrobiłam... Ale dzięki Ci bardzo za kciuki:)
A co ten Twój, nieczuły na Twe wdzięki???? Niemożliwe.... :):)

Zciemniaj dalej

a tak spędziliśmy wczorajszą rocznicę....:;-)\
szkoda tylko że było dużo ludzi dookoła...;-);-)
to drugie to reklama oczywiście...musiałam czymś brzuch zasłonic ::D:D:D

Wiemy co zasłaniasz

HANIU jak samopoczucie dzisiaj?
Zaciskam mocno kciuki

Stado motyli mam w brzuchu

Hanka ma pietra pewnie i na dodatek browarka nie mogla sobie strzelic na uspokojenie. Nie bedzie teraz komu libacji alkoholowych organizowac po stodolach;-)
JasnieHanka daj czadu dzisiaj!!!

No i mówiłam, a tak czułam że mnie dupę obrabiają.


Hanka dla ciebie na szczęście i nie denerwuj sie kochana

Na szczęście i uspokojenie to mnie browarka trza.

No jak nie jak tak :-D:-D:-D
Sie masz Lachonku
Bedzie dobrze nie stresuj się tak.
Oczywiście prosimy o szczegółowa relację po powrocie :-)

Jak bardzo szczegółową relacje?????
 
ja mysle ze jestes zboczeniec jeden i juz:-p:rofl2::-p
No i witam sie:-) Ja dostalam dzis @, noc nieprzespana, kolano chyba sie zemscilo za wczorajszy wieczorny spacer...a teraz zas brzuch nawala jak diabli, jestem: biedactwo, malenstwo i siedem nieszczesc...tak wygladam i tak sie dzis czuje:-(
Ach dziękujeę za komplement :rofl2::rofl2::rofl2:
To ja Cie przytulam mocniutko


 
No i witam sie:-) Ja dostalam dzis @, noc nieprzespana, kolano chyba sie zemscilo za wczorajszy wieczorny spacer...a teraz zas brzuch nawala jak diabli, jestem: biedactwo, malenstwo i siedem nieszczesc...tak wygladam i tak sie dzis czuje:-(
Cześć Kropeczko !!

na poprawę humoru dla ciebie
 
Patrysia a skąd domyślasz się ze będzie drugi synuś?


wiesz z ostatniego usg ginekolog podejrzewa siusiaka ale to nie jest pewne ale zasugerował a dokładnie dowiem się 24 sierpnia:tak:
A TYM EKS SIĘ NIE PRZEJMUJ DUPEK ZOSTANIE DUPKIEM A TY MASZ UKOCHANE DZIECIĄTKO POD SERDUSZKIEM I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE CZEGO KOBIETA W ŻYCIU PRAGNIE:tak:
 
reklama
Do góry