reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

hanka a za tydzien nie bedzie za wszesnie na inseminacje u ciebie???? tak po suwaczku patrze ze cos nie bardzo chyba.....

Ten suwaczek to o kant dupy rozbić. Zaraz go zmienie.
We wtorek mam 11dc więc będzie pęcherz koło 15mm, zastrzyk mam u siebie dostać w 12dc (da mi skierowanie) a inseminacja ma być w 13 dc.
Wszystko obliczone na podstawie zeszłych cykli. Można by było poczekać do 14dc to wtedy jest 25mm ale to piątek a on nie przyjmuje a mój nie da rady w piątek dostać wolnego.

A w przyszłym cyklu już w ogóle wszystko wypada na koniec tygodnia.

ok............z czerwona wstazeczka na szyji to bedzie moj baran..........

Bo ja tam będę mieć czas patrzeć na szyje. Jadźka na jajach piochtaniną mu nabazgraj coś.
 
reklama
Ten suwaczek to o kant dupy rozbić. Zaraz go zmienie.
We wtorek mam 11dc więc będzie pęcherz koło 15mm, zastrzyk mam u siebie dostać w 12dc (da mi skierowanie) a inseminacja ma być w 13 dc.
Wszystko obliczone na podstawie zeszłych cykli. Można by było poczekać do 14dc to wtedy jest 25mm ale to piątek a on nie przyjmuje a mój nie da rady w piątek dostać wolnego.

.
ahia to w takim razie bede zaciskac piąsteczki zeby wyszła mała hanka !!:-D
 
...i kasy jej nie brakuje,zeby przyjechac te 12 razy w roku ;-)
niestety ta ciotka ma kasy jak lodu owszem czasem sie spoznia czasem jest za wczesnie ale jak to z pogodą roznie bywa..
hmmmm........powtorze tesciora w sobote....bo jak to mowiłyscie.......cien cienia jest.........chociaz nigdy tak nie wychodziło......no ale po tylu poronieniach to jakos.........
jej super dziołcha.. ja tam widziałamm pomimo ze niby lapki Ci się trzesły z radości..


Aaaaaa laski wiecie co, FF zaznaczyl mi owulke w dzien pozytywnego test 14dc, czyli teoria sie nie sprawdzila. Tempka skoczyla nazajutrz 15dc
zobacz na mój laseczka.. u mnie tez byl pozytywny w dzien owulki
PODCHODZE DO INSEMINACJI WE CZWARTEK

Ty to masz gadanie.. eskimosowi bys wcisneła kostki lodu :-D:-D
ok............z czerwona wstazeczka na szyji to bedzie moj baran..........omijaj czerwone auta z cysterna.......hihih...
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
az mnie brzuch ze smiechu rozbolał..


u mnie dalej spadki.. jutro przyjdzie na bank.. no chyba ze w sobote mnie ni stąd ni zowąd zaskoczy..

dzis bylismy w Opolu u tesciow.. tesc dostal ataku kolki nerkowej.. pol dnia w szpitalu spedzilismy.. tak idzie wykorkowac.. dobrze ze tu na miejscu u mnie w miescinie mam rodzine w sluzbie zdrowia..calkiem sprawniej to wtedy idzie..
 
Ty to masz gadanie.. eskimosowi bys wcisneła kostki lodu :-D:-D

dzis bylismy w Opolu u tesciow.. tesc dostal ataku kolki nerkowej.. pol dnia w szpitalu spedzilismy.. tak idzie wykorkowac.. dobrze ze tu na miejscu u mnie w miescinie mam rodzine w sluzbie zdrowia..calkiem sprawniej to wtedy idzie..

Kostki lodu to może nie ale lemoniadę mrożoną a i owszem.

Podobnoć to strasznie boli. No widze Jagienka że ty wtyki na jawyższych stołkach w ministerstwie zdrowia posiadasz
 
Hanka wiesz jak bez Ciebie cicho czasem na forum było fajnie ze znalazłaś dla nas czasu trochę a swoja drogą to ta robota to cię wykończy nie długo wiec się nie daj tylko zaraz tu sie stań zafasolkowana i uciekaj z tej roboty
 
reklama
Do góry