reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Romka - zapraszam:-):tak: podajemy wszystko w sobotę:-D

Sylwia xxx- po tabletka organizm wariuje, tak jak Ci pisały dziewczyny - wybierz się jeszcze raz na bete, moża ta co robiłaś wcześniej, była po prostu robiona za wcześnie. Pczekaj spokojnie, zobaczysz wszystko się wyjaśni
 
czy jest taka mozliwośc że owulacja w pierwszym cyklu po tabletkach mogła wypaść na późniejsze niż 14-15 dnia?
 
Dziś o 19 mam usg proszę o kciuki
kciuki zaciśnięte:tak::-)

cześć! dopiero zarejestrowałam sie na tej stronce!nie wiem czy dobrze trafiłam, ale co tam! napisze o co mi chodzi! mam 25 lat i od 3 lat brałam cilet! ostatnią tabletkę wziełam 5 czerwca! potem @ i rozpoczelismy starania o dzidziusia! na pewno miałam dni płodne ( zawsze je odczuwam bo wiążą się z bóle jajników niestety :( ) zrobiłam 3 testy negatywne! ostatni raz staralismy się 5 lipca :)) po 6 dniach robiłam test który pokazał drugą słabiutką ale widoczną kreseczkę! zrobiłam hcg ale wynik 1,20 i kolejny test negatywny! to dziś nie mam @ a mam cały czas podwyższoną temperature do 38 stopni! lekarz bez badania stwierdził że nie jestem w ciązy! ( paranoja normalnie )! mam obolałe piersi! i nie wiem co myśleć! napiszcie co wy o tym myslicie! pozdrawiam wszystkich :))
Witaj wśród nas:tak: Ja bym poszła na betkę. Po braniu tabletek może się wszystko czasem poprzestawiac, także wiesz.. zrób betke i daj znac co i jak.:tak:kciuki zaciśnięte:tak:
 
dzięki wam za odpowiedźi! nie wiedziałam że tak będe sie denerwować i że założenie rodziny jest tak skomplikowane! pozdrawaim wszystkich :))
 
czy jest taka mozliwośc że owulacja w pierwszym cyklu po tabletkach mogła wypaść na późniejsze niż 14-15 dnia?

Halo - spokojnie z ta iloscia postow o jednym pytaniu
Tabletki do dnia owulki sie maja jak piernik do wiatraka. Mozesz miec po tabsach zaburzenia owu, a mozesz miec "normalnie". A kiedy - to zalezy od cyklu kazdej kobiety - u kazdej jest inaczej
 
reklama
po prostu denerwuje się! wiem że u każdej z nas jest inaczej ale to jest dla mnie nowa sytuacja i dlatego chciałabym dowiedzieć sie jak najwięcej :))
 
Do góry