reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

oj kochana to dał Ci w kość ten aparacik ale teraz to moze już coraz lepiej będzie i już nie będziesz tracić na wadze bo ty taka szczuplutka jesteś ale w sumie to ja bym chciała taka szczupła być :-:)-:)-:)-(
no jak cie trzepne w ten tylrk to mozg od razu wroci na swoje miejsce!!!! :angry:
co ty wygadujesz!!! zebym pisala ze waże 53kg to mozesz mnie szczupakiem nazywac ale przy 63 toz ja normalna jestem!!!! a co ty tak w ogole na siebie narzekasz?? co??? dawaj fotke to cie tu zaraz dowartosciujemy! :-):-):-)
 
reklama
no jak cie trzepne w ten tylrk to mozg od razu wroci na swoje miejsce!!!! :angry:
co ty wygadujesz!!! zebym pisala ze waże 53kg to mozesz mnie szczupakiem nazywac ale przy 63 toz ja normalna jestem!!!! a co ty tak w ogole na siebie narzekasz?? co??? dawaj fotke to cie tu zaraz dowarosciujemy! :-):-):-)
zerknij sobie na NK to zobaczysz jaki jestem pulpecik :tak::tak:
 
zerknij sobie na NK to zobaczysz jaki jestem pulpecik :tak::tak:
:-D:-D:-D:-D:-D jak ty jestes pulpecik to ja jestem ziemniaczek! :-D:-D:-D:-D kobito jestes sliczna!!!! :-)
Kurde pulpeciki się znalazły...:szok: To wy nie wiecie chyba jak wyglądają grube osoby!!!
a ty co !!!!?? jak chcesz mozesz byc suruwką :-D i mamy 3-skladnikowy obiadek! :-p:-p:-p
dziewczynki dosyc !!!! co to licytacja kto ma wieciej w pasie?
:)-D cos mi sie zrymowalo)
 
Kurde pulpeciki się znalazły...:szok: To wy nie wiecie chyba jak wyglądają grube osoby!!!
wiem że są ludzie którzy mają naprawde gigantyczną nadwagę ale jak idę na zakupy i mam sobie kupić spodnie to mi jest przykro jak pytam o moj rozmiar a pani w sklepie mówi ze takich to oni nie maja albo jak przymierzam kolejne pary i sa za małe i muszę isć szukać wiekszych moim największym problemem są nogi takie mam rozsadzone że :szok:
 
:-D:-D:-D:-D:-D jak ty jestes pulpecik to ja jestem ziemniaczek! :-D:-D:-D:-D kobito jestes sliczna!!!! :-)

a ty co !!!!?? jak chcesz mozesz byc suruwką :-D i mamy 3-skladnikowy obiadek! :-p:-p:-p
dziewczynki dosyc !!!! co to licytacja kto ma wieciej w pasie?
:)-D cos mi sie zrymowalo)
dziękuje Eve za komplement :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
dobra już nie zanudzam jakos dam sobie z tym rade ale muszę odstawić hormony chyba
 
Oglądam na You Tube film pt: 16letnia mama:tak:Polecam.. ja już z siódmą częścią jadę..:tak:

Agniesiak - powiedz mi jak Ty się czujesz?? Męczą Cię jakieś mdłości albo inne tego typu rzeczy??

Agniesiak a Ty to się nie zamartwiaj czy za duży czy za mały pęcherzyk tylko sie cziesz i raduj bo to pozytywnie wpłynie na dziecko!!
Już się nie zamartwiam:tak:
A czuję się dobrze tylko ten brak apetytu:confused: na razie nie mam mdłości..Troszkę cycuszki bolą ale też nie tak masakrycznie:tak:
 
Mogę być suruweczkę:tak:. dzisiaj na przykład robię fasolkę szpragową:-D
Ale przez ta naszą badaickę mam straszną ochotę na pierogi ruskie i chyba w przyszłym tygodniu zbiorę się w sobie i odważę się i je zrobię... jadę dzisiaj wieczorkien na weekend do mamusiu, więc na pewno będę miała dobre jedzonko, ale pierogów, to ona nie robi, obiecała mi za to, że zrobi paszteciki:tak:
 
ja sie raczej dziewuszki nie odezwe przez weekend bo dzisiaj wieczorkiem przyjeżdza siostra męża z rodzinka i teściówka wiec bede miala pelne rece roboty!!! :-) a jutro po poludniu robimy imprezke urodzinowa męża wiec jeszcze znajmomi wpadna wiec troszke ludziow bedzie! :tak:
milego i owocnego weekenda życze!!!! :-)
 
reklama
ja sie raczej dziewuszki nie odezwe przez weekend bo dzisiaj wieczorkiem przyjeżdza siostra męża z rodzinka i teściówka wiec bede miala pelne rece roboty!!! :-) a jutro po poludniu robimy imprezke urodzinowa męża wiec jeszcze znajmomi wpadna wiec troszke ludziow bedzie! :tak:
milego i owocnego weekenda życze!!!! :-)
No to Kochana miłego zjazdu rodzinnego:-):tak:
 
Do góry