reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witajcie!!:-D
Ja dalej siedze u mamy:tak: Mamy piękną pogodę, słoneczko świeci i ciepło jest:tak: A od wtorku zapowiadają Afrykańskie upały:szok: Jutro pojedziemy chyba do Kielc, kimniemy w hotelu i w niedzielę odbierzemy z hodowli bokserków pieska:tak::-DMama jest w siódmym niebie bo tak kocha tą rasę:tak:Ja zresztą też:tak:

A mam pytanko z innej beczki.. bo jak byłam u gina 7 lipca to powiedział, że mój pęcherzyk ciążowy ma 6mm.. widziałam sama też go:tak:Ale czy to oznacza, że to Fasolka ma 6mm? Czy pęcherzyk w którym dopiero się będzie rozwijac Fasolka? Ja już się w tym pogubiłam:zawstydzona/y::sorry2:
 
reklama
Witam się:-D

Olu PM- nie widzę w twojej historii nic smiesznego i szczerze Ci kibicuję!! Daj znać co tam z pracą!!

Zaniepokojona - po pierwsze wcale nas nie nudzą Twoje problemy. Po drugie- co zrobisz z tych wiśni??

Badaicka - a Twój Paweł chce zostać honorowym dawcą??? Ja już od kilku lat oddaję krew i wcale nie jest to takie straszne:tak:

Kinguś - jak tam samopoczucie??

Eva - ja w pracy??

Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!
 
Witajcie!!:-D


Ja dalej siedze u mamy:tak: Mamy piękną pogodę, słoneczko świeci i ciepło jest:tak: A od wtorku zapowiadają Afrykańskie upały:szok: Jutro pojedziemy chyba do Kielc, kimniemy w hotelu i w niedzielę odbierzemy z hodowli bokserków pieska:tak::-DMama jest w siódmym niebie bo tak kocha tą rasę:tak:Ja zresztą też:tak:

A mam pytanko z innej beczki.. bo jak byłam u gina 7 lipca to powiedział, że mój pęcherzyk ciążowy ma 6mm.. widziałam sama też go:tak:Ale czy to oznacza, że to Fasolka ma 6mm? Czy pęcherzyk w którym dopiero się będzie rozwijac Fasolka? Ja już się w tym pogubiłam:zawstydzona/y::sorry2:
psiaka bedziesz miala??? :-):-):-):-) super!!!
kochanie pęcherzyk to pęcherzyk a zarodek to siedzi w pęcherzyku! :sorry2: a zarodek widac dopiero (podobno) gdy beta > 6000 j. :sorry2:

a w pracy nudno jak cholera :p szefowej nie ma dzisiaj!
 
Agniesiu moim zdaniem ani za maly ani za duzy!!!!! kazda ciaza jest inna tak jak kobieta !!!! nie rokuj niczego tylko czekaj! a tak jak ci pisalam kiedys dla spokojnosci idz na betke x2 :sorry2:
 
A czesc Kochana poza tym ze noc w plecy, muuuuli i chce sie zygac to ok :-) mala migrenka na sniadanko i to wsio...Milego zrywanka, ja wole czeresnie :-)
o to widzę ze mały daje mamie popalić :-D:-D
ja bardzo lubie wisnie bo czereśnie sa dla mnie za słodkie bo ja to nie przepadam za słodyczami czekolade to mogę mieć przed nosem nawet tydzień i jej nie zjem :happy2::happy2:
Zawsze dobry początek :tak::tak:
moze i dobry oby tylko spełnił to co powiedział :baffled::baffled:
Oj dzisiaj tu zabójcza sisza.
Coucou16.gif
Coucou30.gif
Coucou04.gif
ja jestem usprawiedliwiona bo zrywam wiśnie już zerwałam czubate wiaderko 10 litrowe :-):-)
Zaniepokojona - po pierwsze wcale nas nie nudzą Twoje problemy. Po drugie- co zrobisz z tych wiśni??
!
z wiśni to tak: wydryluję i zasypię na noc cukrem a jutro do słoików i pasteryzacja i będą do ciast i sok duuuuużo soku bo uwielbiam :-):-):tak::tak: a wiśni mam baaaardzo dużo tak ze mogę zaszaleć :tak:
 
Eve jak się czujesz jak aparat dalej przeszkadza w gryzieniu??

Agniesiak a Ty to się nie zamartwiaj czy za duży czy za mały pęcherzyk tylko sie cziesz i raduj bo to pozytywnie wpłynie na dziecko!!
 
a wiesz w sumie to on nie przeszkadza tylko ząbki troszke bola przy nagryzaniu :sorry2: ale juz miekkiego kotleta wsune! :-) chocia wam powiem ze 2kg poszlo!!! dzisiaj jak stanelam rano na wage :szok: 63,5 (waże sie zawsze na czczo i bez ubranek) a przed aparatem bylo ~66 :confused:
 
reklama
a wiesz w sumie to on nie przeszkadza tylko ząbki troszke bola przy nagryzaniu :sorry2: ale juz miekkiego kotleta wsune! :-) chocia wam powiem ze 2kg poszlo!!! dzisiaj jak stanelam rano na wage :szok: 63,5 (waże sie zawsze na czczo i bez ubranek) a przed aparatem bylo ~66 :confused:
oj kochana to dał Ci w kość ten aparacik ale teraz to moze już coraz lepiej będzie i już nie będziesz tracić na wadze bo ty taka szczuplutka jesteś ale w sumie to ja bym chciała taka szczupła być :-:)-:)-:)-(
 
Do góry