reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Witam wsxzystkich bez wyjątku;););)
Fifka jasne że możesz ale nawet musisz sie przyłączyć:-D:-D
Kaso odpoczywaj kochana i nie martw sie ja też przez pierwsze tygodnie leżałam plackiem...;-)
marta-i gratuluje ślicznej Kluseczki;) A co do płci to trafiłam kiedyś przypadkiem na informacje o systemie kalendarza chińskiego który pozwala pokreślić na podstawie wieku kobiety i miesiąca w którym doszło do zapłodnienia płeć dziecka, lekarze oczywiście nie biorą tego serio ale przewidywalność okreslana jest na 80 % (JA sama sprawdzałam na wszystkich mi znajomych kobietach i sprawdziło sie za każdym razem;) fajna zabawa:-D:-D:-D
Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl
 
Fifka fajnie, ze do nas dolaczasz :-)

Gatto kochanie Martoosia ruszyla statystyki i tak mi sie jakos skojarzylo ;-)

Marta no to trzeciej ewentualnosci nie ma :-D w sumie juz niedlugo bedziemy wiedzialy ;-)


A my dla zabicia czasu pojechalismy do IKEA, nie lubie tego sklepu, tzn nie lubilam... Jakie cudne mebelki mieli do pokoi dziecinnych i w sumie nie drogie, no zauroczyly mnie :-) w sumie kompletnie mozna umeblowac pokoj za cos w granicach 300
 
Witajcie babeczki :-)
U mnie @ się rozkręca, więc już wiem na 100%, że w tym cyklu się nie udało.

A oza tym wkurzył mnie mężowy i gość od remontu też. Mam wrażenie, że mnie ze złości rozsadzi ;/
 
Myszko mam nadzieję, że na usg 22 sierpnia ginka mi coś podpowie :) to już będzie 17 tydzień i mam nadzieję, że dzidzia nie będzie się wstydziła.

Trzeba tego berka jakoś z powrotem do nas przegonić
 
Dziękuję kochane za tak gorące przyjęcie! :*


Myszka
ja cholera żałuje ze nie ma na Podlasiu sklepu IKEA.... nie raz widziałam albo słyszałam ze mają tam fajne i niedrogie rzeczy...


Marta mi wyszło z tego ze będe miała w 70% dziewczynkę a jak widać mam chłopaczka! :-D za to u mnie sprawdziło sie jeśli chodzi o kształt brzuszka :tak: no i od początku miałam przeczucie ze to będzie chłopak - mimo ze gdzieś w głębi chciałam dziewczynkę :-p



Zapominajka
ja właśnie skończyłam @ i też chodziłam z nerwem jak nie wiem... :wściekła/y: Durne hormony...



Ewelka mi się ten kalkulator sprawdził :-D ale w sumie miałam na to 50 % szans :-p



Gatto dzięki :* jak samopoczucie mamuśka?
 
:-) cześć ! dopiero teraz mam chwilkę, rodziców zawieźliśmy na weselicho i w nocy będziemy po nich jechać :-p G ma teraz 2 tygodnie urlopu no i @ się skończyła :-D Więc bardzo proszę o fluidki dla mnie :) Mieliśmy jechać do siostry na noc bo mieliśmy do nich 24 km ale będą u niej znajomi na noc a ja ich nie znam i nie będziemy im przeszkadzać :-p:-p Buziaki :-)
 
reklama
Fifka to Ty +- dwa dni po mnie testujesz? Zapominajka tydzien pozniej? A przede mna Ania... no to mamy plan laseczki :-D
Teraz tylko berka przechwycic ;-)
 
Do góry