reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczynki, MartOocha dodała wpis na swoim wykresie, dzisiaj o 9:24 (mam nadzieję że się nie pogniewa że tu dodam):
"Czekamy na jutrzejszą betę..
Podobno od 1 lipca nie powinno się stosować tego leku Metroteksat.. izba lekarska zaleca go na szereg innych chorób ale nie na przypadki ciąż pozamacicznych (a wcześniej przez parę lat tak się pomagało kobietom w przypadku gdy pęcherzyk jest mały i jest poza macicą..). Jestem załamana ;/"
 
reklama
Cześć kochane
u mnie dzisiaj pada od samego rana, aż nic mi się nie chce. Strasznie bym chciała, żeby słonko wróciło na miejsce!

Martoocha trzymam za ciebie kciuki!
 
jednak spagetti bolognese dzisiaj bo starych ziemniaków nie ma już u mnie a z młodych knedle kiepskie wychodzą....
martoocha trzymam kciuki!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki ale dużo naskrobałyście;););)
Danatuski oczywiście że chcę abys wysłała mi swoją listę - zweryfikuję ją z tym co już mam a czego jeszcze brak:-) super masz z tymi ubrankami - to faktycznie bardzo tanio... no nic licze na kilka spadkowych ciuszków po dzieciaczkach które mam w rodzinie...zobaczymy:-D (co bym sie nie przeliczyła;)
Gosia1981 zapalam (*) dla Twojego Maleństwa i trzymam kciuki za powodzenie;-)
martoocha....:-(trzymaj sie Mała...
 
witajcie :)

Martuś przytulam, trzymaj się kochana :*

Wróciłam od zębologa i tak jak myślałam to ósemka więc dostałam skierowanie na chirurgię. Zaraz będę tam dzwonić i zobaczymy co mi powiedzą bo podobno nie mają terminów na ten rok więc dentystka kazała mi głośno powtarzać że jestem w ciąży i mnie boli. Ale też powiedziała że nie wie czy któryś lekarz się podejmie usunięcia ósemki u ciężarnej i mogą mnie do szpitala wysłać :(
 
Z osemkami sa jaja, bo po pierwsze konieczny jest rtg jak jest usytuowana w szczece, po drugie czasem jak ponakluwaja okolice migdalow moga robic sie szczekosciski, ja tak mialam, no i czasem zabiegi trwaja dlugo... To tyle z teorii w praktyce moja osemka wyszla szybciej niz czekalismy na znieczulenia (ja panikarz jestem i wydebilam trzy, po ktorych nadal twierdzilam, ze ucisk mnie boli :-D) w rezultacie 35 minut czekania na znieczulenie i 5-10 minut wyjecie dziada i czyszczenie zebodolu, potem zimne oklady i z daleka ozorem od dziury po zebie, zeby skrzep nie wypadl... Generalnie byla to jedna z przyjemniejszych wizyt u zebologa w moim zyciu.
 
reklama
Dziewczynki. Trzymac kciuki mocno!!! U Marty czekaja do jutra na spadek bety, a jak nie to zabieg, choc moze sie uda farmakologicznie oczyscic.
Jestescie kochane duszyczki, to od Marty w podziekowaniu :-) dla Was
 
Do góry