reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Zaczynam powoli mieć dość.. jeszcze wyskoczył mi pryszcz wielkości cytryny między oczami.. nikt się nie może skupić jak ze mną rozmawia bo patrzą na tego pryszcza.. to jeszcze okres się zaczął..
Krwawienie po poronieniu może takie być-jednego dnia słabsze czy nawet samo plamienie, a innego dnia bardziej obficie.
Też tak miałam.
Ale jak bardzo Cię to martwi to idź do lekarza, będziesz spokojniejsza :)
Mi lekarz kazał przyjść po pierwszej miesiączce lub jeśli nie byłoby jej przez 6 tygodni to wtedy też przyjść.
Ale u Ciebie jak przypuszczam było samoistne poronienie i nie miałaś zabiegu skoro masz jeszcze betę robić?
 
Krwawienie po poronieniu może takie być-jednego dnia słabsze czy nawet samo plamienie, a innego dnia bardziej obficie.
Też tak miałam.
Ale jak bardzo Cię to martwi to idź do lekarza, będziesz spokojniejsza :)
Mi lekarz kazał przyjść po pierwszej miesiączce lub jeśli nie byłoby jej przez 6 tygodni to wtedy też przyjść.
Ale u Ciebie jak przypuszczam było samoistne poronienie i nie miałaś zabiegu skoro masz jeszcze betę robić?
Nie miałam zabiegu.. i właśnie się wyjaśniło. Bo ból i skurcze przeszły jak poczułam że coś ze mnie "wypada".. i wypadło. A ja zemdlałam jak zobaczyłam podpaskę..
Czemu nikt do cholery jasnej nie mówi jak to wygląda.. wszyscy mówią o krwawieniu jak na okres, a ja sobie głowę rozwalilam o wannę, bo nie byłam na to gotowa.. skrzepy skrzepami, jak przy okresie to nie nowość. Ale to.. to ostatnie.. dlaczego nikt nie uprzedzał..?
 
Nie miałam zabiegu.. i właśnie się wyjaśniło. Bo ból i skurcze przeszły jak poczułam że coś ze mnie "wypada".. i wypadło. A ja zemdlałam jak zobaczyłam podpaskę..
Czemu nikt do cholery jasnej nie mówi jak to wygląda.. wszyscy mówią o krwawieniu jak na okres, a ja sobie głowę rozwalilam o wannę, bo nie byłam na to gotowa.. skrzepy skrzepami, jak przy okresie to nie nowość. Ale to.. to ostatnie.. dlaczego nikt nie uprzedzał..?
Dobrze, że to tylko rozcięta głowa i nie zrobiłaś sobie czegoś poważniejszego upadkiem.
Wiem, że jest ciężko.. ale uwierz że z czasem będzie coraz lepiej.
Co do tego jak to wszystko wygląda... nie wiem który to był tydzień u Ciebie, ale wiele też zależy od tego w którym tygodniu traci się ciążę-przy wczesnym poronieniu jest to „tylko” krwawienie jak na okres, ale mocniejsze. Może dlatego często się słyszy że poronienie to mocniejszy okres.
Na pewno taki widok to był dla Ciebie szok, zwłaszcza że nie wiedziałaś czego się spodziewać... W moim przypadku było trochę inaczej-ciąża obumarła i miałam wywoływane poronienie w szpitalu, można w sumie powiedzieć że po części wiedziałam czego się spodziewać bo to był 16 tydzień i dziecko chociaż było malutkie to miałam wywoływane rozwarcie i skurcze i rodziłam je sn. Po wszystkim była położna u mnie, przyszła powiedzieć ile córcia miała wagi, wzrostu..

Naprawdę z czasem będzie lepiej, doczekasz się zdrowego maluszka, a ja jestem tego żywym przykładem :) po 3 poronieniach donosiłam dwie ciąże i moje maluchy mają już 4 i 2 lata.
 
reklama
Do góry