reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Szczerze mowiac wiek tez ma duze znaczenie.
Widze ze reszte masz wynikow ok. Wit d nie trzeba teraz brac. Wiesz o tym?
Wiem. Bo masz tylko jedna owulacje w Miesiącu. Jakieś jeszcze problemy z tym związane mogą być. Nie biorą już witamin bo mam za dużo. Tylko foliowy biorę i acard. Po jajeczkowoaniu brałam duphaston. Myślisz że cleo to dobra opcja?
 
reklama
Wiem. Bo masz tylko jedna owulacje w Miesiącu. Jakieś jeszcze problemy z tym związane mogą być. Nie biorą już witamin bo mam za dużo. Tylko foliowy biorę i acard. Po jajeczkowoaniu brałam duphaston. Myślisz że cleo to dobra opcja?
Niestety nigdy nie bralam. Ale z opinii innych dziewczyn mysle ze mozna sprobowac.
Heparyne mozna tez brac przez starania :)
Nie koniecznie od pozytywnego testu
 
Niestety nigdy nie bralam. Ale z opinii innych dziewczyn mysle ze mozna sprobowac.
Heparyne mozna tez brac przez starania :)
Nie koniecznie od pozytywnego testu
O tym nie wiedziałam. Nie mam wyjścia. Muszę zaufać lekarce. Zmieniłam ponieważ ostatnia lekarka brała ode nie 150 za ocenę owulacji plus 100 zł za ocenę pęknięcia. Dużo. Teraz mam z polecenia i widzę że coś próbuje. Nie wkręcam sobie narazie endonetriozy czy też niedroznosci za dużo już tego.
 
O tym nie wiedziałam. Nie mam wyjścia. Muszę zaufać lekarce. Zmieniłam ponieważ ostatnia lekarka brała ode nie 150 za ocenę owulacji plus 100 zł za ocenę pęknięcia. Dużo. Teraz mam z polecenia i widzę że coś próbuje. Nie wkręcam sobie narazie endonetriozy czy też niedroznosci za dużo już tego.
Drozne napewno masz skoro zaszlas juz w ciaze. A endometrioza ma objawy min. Straszne bole brzucha.
Oj to duzo brala. A gdzie mieszkasz?
 
reklama
Ja z okolic Kórnika :) więc po drugiej stronie ale wychowałam się na Piątkowie. Przykro mi z powodu Twojej straty. Nie ma już szansy naturalnie? Albo poprzez tańsze opcje?
Nie chcemy ryzykowac. Moj chromosom moze powodowac poronienie. Ryzyko jest wysokie 60%.
Jest rowniez prawdopodobienstwo wady u dziecka. Co prawda mala ale jest. Bedziemy podchodzic do in vitro z badaniem zarodkow. Bedzie 100% zdrowy
 
Do góry