reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Daj od razu znać po wizycie[emoji6][emoji6][emoji6]
Ja to codziennie wchodzę i czekam na wiadomość czy Hania już wyszła [emoji6][emoji12]
Ja w następny piątek mam wizytę. Ale u Mnie narazie cisza. Mały raczej się jeszcze nie szykuje do wyjścia [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Już miałam nadzieję,ze to będzie dziś...brzucho bolało,dół kręgosłupa...i doopa wszystko ucichlo :( jedyna nadzieja,ze lekarz mi powie że zaraz urodze [emoji23][emoji23][emoji23] ( oczywiście to niemożliwe)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już miałam nadzieję,ze to będzie dziś...brzucho bolało,dół kręgosłupa...i doopa wszystko ucichlo :( jedyna nadzieja,ze lekarz mi powie że zaraz urodze [emoji23][emoji23][emoji23] ( oczywiście to niemożliwe)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
A może to jakaś zapowiedź początku porodu
No wiesz nie można powiedzieć, że nie. Obyś wróciła(albo i lepiej prosto od gina do szpitala) z samymi dobrymi wiadomościami[emoji4][emoji4][emoji4]
Ja od jakiegoś czasu już nawet na piłce ćwiczę żeby mały zszedł niżej. Może jak ponaciska na szyjkę to zacznie się skracać.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem Już po wizycie...porodu nie ma :( a kiedy bedzie? Nie wiadomo...szyjka skrócona-praktycznie jej nie ma i rozwarcie nadal 2 cm...Hania w kanale sobie siedzi :) waży 3200...także czekamy dalej :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
No widzisz jak dobrze Hani w brzusiu[emoji7][emoji7][emoji7]jeszcze jej się nie uśmiecha wychodzić.
Ale skoro szyjka już skrócona to znaczy, że poród może się odbyć w każdej chwili. A ile już chodzisz z tym 2cm rozwarciem?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widzisz jak dobrze Hani w brzusiu[emoji7][emoji7][emoji7]jeszcze jej się nie uśmiecha wychodzić.
Ale skoro szyjka już skrócona to znaczy, że poród może się odbyć w każdej chwili. A ile już chodzisz z tym 2cm rozwarciem?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Z rozwarciem 4 tygodnie Już,ale ona ciągle nie schodziła do kanału...dziś już główka zeszła całkowicie

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z rozwarciem 4 tygodnie Już,ale ona ciągle nie schodziła do kanału...dziś już główka zeszła całkowicie

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
To długo. No teraz jak jest w kanale to naprawdę może się już w końcu zacznie. W sumie ma jeszcze tydzień do terminu. Spokojnie, a może już w weekend będziecie w czwórkę [emoji4][emoji4][emoji4]

A to Mój dzisiejszy brzuchol[emoji6]
1518028032-d83b309459d502d4-aaaaaa.jpeg


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To długo. No teraz jak jest w kanale to naprawdę może się już w końcu zacznie. W sumie ma jeszcze tydzień do terminu. Spokojnie, a może już w weekend będziecie w czwórkę [emoji4][emoji4][emoji4]

A to Mój dzisiejszy brzuchol[emoji6]
1518028032-d83b309459d502d4-aaaaaa.jpeg


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Dorodny :D ech...jakoś mi ciężko :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry