reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Nieprawidlowy kariotyp, mutacje, dochodzi podwyzszona prolaktyna, endometrioza 1 stopnia. Wszystko sie kumuluje i powoduje poronienia. Ale do konca roku staramy sie naturalnie :)

☆ Walczyć o marzenia ☆
Będę mocno trzymać kciuki. Ja jak tak "postanowilam" ze do końca roku to w październiku się udało ;)
 
reklama
Hej dzieki ze pytasz :* ogolnie mamy zastanowic sie nad in vitro. Dodatkowo metyle z klasy B zaczac stosowac i silniejszy kwas foliowy :). Do konca roku staramy sie naturalnie. Uzbieram kase
Bedzie in vitro. Nie chcemy brac zadnych pozyczek :/
A Co u Ciebie??

☆ Walczyć o marzenia ☆

No Kochana rok jeszcze długi, ale mam nadzieję, że aż do samiusieńkiego końca nie będziecie musieli czekać. Niezmiennie trzymam za Was mocno kciuki. Moja przyjaciółka też zbierała na in vitro, a po kilku miesiącach te pieniądze na wyprawkę przeznaczyła. Powodzenia.
U mnie różnie znow się z kaszlem męczę i rwa kulszowa doskwiera ale u Młodego wszystko ok, ja jakoś przetrwam
 
Nieprawidlowy kariotyp, mutacje, dochodzi podwyzszona prolaktyna, endometrioza 1 stopnia. Wszystko sie kumuluje i powoduje poronienia. Ale do konca roku staramy sie naturalnie :)

☆ Walczyć o marzenia ☆
Ja wierzę,ze uda się szybciej niż myślisz :) cały czas trzymam za Ciebie kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nieprawidlowy kariotyp, mutacje, dochodzi podwyzszona prolaktyna, endometrioza 1 stopnia. Wszystko sie kumuluje i powoduje poronienia. Ale do konca roku staramy sie naturalnie :)

☆ Walczyć o marzenia ☆
No i odkładajcie sobie powolutku na in-vitro a po drodze niech Was miła niespodzianka zaskoczy!!! Niech ten rok rozpocznie się na tym forum samymi pozytywnymi wiadomościami. Marzeni w końcu się spełniają. Tylko czasami trzeba troszkę dłużej na nie poczekać. Trzymam mocno mocno mocno kciuki za same pozytywne wieści. Niedługo brzuszki się zwolnią od Dorci i ode Mnie także droga wolna[emoji6][emoji6][emoji6]no i jeszcze po drodze z tego co kojarzę to były tutaj dwie Żaneta i Xsenia. One też chyba jakoś tak na dniach powinny zwolnić brzuszki[emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx jestes tam?

iv09zbmhdpxevirr.png
 
@xxEwelaxx jestes tam?

iv09zbmhdpxevirr.png
Tak jestem :)
Można powiedzieć że się ogarnęłam z tymi myślami i jestem zdeterminowana do walki :) by w tym roku być szczęśliwa mama i zrobię wszystko bo to osiągnąć :)
Nie odzywałam sie, ale was poczytywałam, mimo to się za wami stęskniłam.
W moim mieście przyjmuje profesor z Białegostoku dwa razy w miesiącu, wybieram się do niech zobaczymy co powie może da mi na jakieś badania, może mi pomoże mam taką nadzieję. Bo mój gin chodź bardzo szanowany w naszym mieście mówi żebyśmy się starali.. I tyle zero badań u nas wogole gin są tacy że nie ingeruja w jakieś problemy oni tylko prowadzą ciążę, wiem że masakra ale z kim bym nie rozmawiała to mówią o Białymstoku dlatego zdecydowałam się na ta wizytę z tym profesorem. To tak w skrócie :)

A jak tam u Was ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jestem :)
Można powiedzieć że się ogarnęłam z tymi myślami i jestem zdeterminowana do walki :) by w tym roku być szczęśliwa mama i zrobię wszystko bo to osiągnąć :)
Nie odzywałam sie, ale was poczytywałam, mimo to się za wami stęskniłam.
W moim mieście przyjmuje profesor z Białegostoku dwa razy w miesiącu, wybieram się do niech zobaczymy co powie może da mi na jakieś badania, może mi pomoże mam taką nadzieję. Bo mój gin chodź bardzo szanowany w naszym mieście mówi żebyśmy się starali.. I tyle zero badań u nas wogole gin są tacy że nie ingeruja w jakieś problemy oni tylko prowadzą ciążę, wiem że masakra ale z kim bym nie rozmawiała to mówią o Białymstoku dlatego zdecydowałam się na ta wizytę z tym profesorem. To tak w skrócie :)

A jak tam u Was ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ciesze sie, ze z nowym rokiem masz wiecej sil i pozytywne nastawienie. A co z ta klinika, w ktorej kiedys byliscie. Mam nadzieje, ze ten lekarz bedzie w stanie wam pomoc i w tym roku zostaniesz szczesliwa mama[emoji4]

U nas wszystko w porzadku. Lili rosnie jak na drozdzach. Wazy juz 8kg.
I obecnie staramy sie o rodzenstwo dla niej[emoji4]

iv09zbmhdpxevirr.png
 
reklama
Ciesze sie, ze z nowym rokiem masz wiecej sil i pozytywne nastawienie. A co z ta klinika, w ktorej kiedys byliscie. Mam nadzieje, ze ten lekarz bedzie w stanie wam pomoc i w tym roku zostaniesz szczesliwa mama[emoji4]

U nas wszystko w porzadku. Lili rosnie jak na drozdzach. Wazy juz 8kg.
I obecnie staramy sie o rodzenstwo dla niej[emoji4]

iv09zbmhdpxevirr.png
Super ! Czyli razem się staramy :) wspomagasz się jakoś? Czy tak na luzie do tego podchodzicie?

A ta Kilnika jest z Białegostoku, kawałek mamy tam no i trochę kosztuje bo to prywatna Kilnika ale jeśli ten profesor nie pomoże to wybierzemy się właśnie tam :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry