reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Jestem dziewczyny [emoji11] bylam w czwartek u lekarza, ale jeszcze nic nie było widać. Widzieliśmy taka mini mini kropeczke i lekarz powiedział że to pewnie To, ale dla potwierdzenia mam iść dzisiaj do niego na oddział około 20 bo ma dyżur i ma zrobić mi usg, powiedział że dzisiaj już powinno być widać. Boję się strasznie, przepraszam że nie pisałam ale sama jestem jakaś dziwna to chyba z tego strachu. Brzuch mnie pobolewa u dolu jak na okres, takie lekkie skurcze ale zaraz puszczą.. Ja chyba oszaleje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ewelka na tym etapie ten ból jest normalny :) dostaniesz dupka,bądź luteine i zawsze możesz wziąć nospe i magnez to pomoże :) mnie brzuch bolał do 12tc :) czekamy na wieści i oczywiście trzymamy kciuki :) będzie dobrze zobaczysz :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewelka na tym etapie ten ból jest normalny :) dostaniesz dupka,bądź luteine i zawsze możesz wziąć nospe i magnez to pomoże :) mnie brzuch bolał do 12tc :) czekamy na wieści i oczywiście trzymamy kciuki :) będzie dobrze zobaczysz :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Napewno dam znać po wizycie, ale bardzo się boję. Biorę dupka i luteine dwa razy dziennie :) a jak tam u Was

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem dziewczyny [emoji11] bylam w czwartek u lekarza, ale jeszcze nic nie było widać. Widzieliśmy taka mini mini kropeczke i lekarz powiedział że to pewnie To, ale dla potwierdzenia mam iść dzisiaj do niego na oddział około 20 bo ma dyżur i ma zrobić mi usg, powiedział że dzisiaj już powinno być widać. Boję się strasznie, przepraszam że nie pisałam ale sama jestem jakaś dziwna to chyba z tego strachu. Brzuch mnie pobolewa u dolu jak na okres, takie lekkie skurcze ale zaraz puszczą.. Ja chyba oszaleje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki kochana za wizytę z kropką :)

p19u3e3k7yxlatkk.png

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie serduszko fajnie bije wszystko jak narazie jest dobrze.Na usg już lepiej widać tak jak powinno być.Bhcg dobrze urosło bo miałam zrobić i zobaczyć czy dobrze przyroslo.Dalej mam brać luteine tylko dzisiaj zauważyłam na papierze trochę krwi nie to czerwona nie brązową...
 
Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie serduszko fajnie bije wszystko jak narazie jest dobrze.Na usg już lepiej widać tak jak powinno być.Bhcg dobrze urosło bo miałam zrobić i zobaczyć czy dobrze przyroslo.Dalej mam brać luteine tylko dzisiaj zauważyłam na papierze trochę krwi nie to czerwona nie brązową...
Po luteinie dość dużo dziewczyn szczerze to nawet krwawi. Także spokojnie. Bez nerwów. Dlatego nie lubię jak lekarze tak straszą. Zamiast poczekać do następnej wizyty to od razu mówi takie rzeczy a Ty bidna tyle dni w nerwach byłaś. I widzisz wszystko z fasolką jest dobrze[emoji8][emoji8][emoji8]i tak zostanie. Który to u Ciebie tydzień wychodzi?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry