reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@alunia87 @mififi04 dziękuję dziewczyny, czuje się w miarę narazie plamien nie ma tylko brzuch pobolewa troszkę u dolu od czasu do czasu.
A co u Was ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
To dobrze [emoji2]na bóle możesz brać magnez spokojnie.Teraz się tam wszystko rozciąga i może boleć mnie to chyba do 2 trymestru bolało, a teraz tez wieczorem zaboli.
Wczoraj byłam na wizycie szyjka długa i zamknięta.Łozysko na tylnej ścianie, a było na przedniej nie wiem chyba wędruje [emoji23],a bobas ułożony głowkowo.Morfologia i mocz w normie, a jak wspomniałam o bólach brzucha wieczornych to usłyszałam, że ciąża to nie jest komfortowy stan i musi boleć, bo dziecko to jak kamień w brzuchu.Bobasa nie widzialam nawet na usg mój lekarz jest specyficzny i nigdy nic nie pokazuje na monitorze teraz mam przyjść pod koniec miesiąca jak juz waga będzie większa jak to on powiedział.Podejrzewam, że teraz pod koniec roku może juz mieć kolo kilograma.Dzis zaczynam 6 miesiąc [emoji322] [emoji321] [emoji313] [emoji312].
Będę czekać, aż zdasz relacje ze swojej wizyty juz pęcherzyk ciążowy powinien być i może nawet serduszko.Chociaz ono zwykle w połowie 5 tc się pokazuje, a u mnie w 7tc.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam, buziaczki :)
tak w chwili przerywnika kawowego słyszałyście o nowych pomysłach rządu?
1. Że w ramach polityki prokreacyjnej ma wzrosnąć vat na gumki czyli 3x bo w końcu króliki nie chodzą w lateksie :D
2. I ze to jednak wśród emerytów jest obecnie najwięcej zachorowań na HIV
Aaa...?!
 
@Ewela kochana gratulacje bardzo rzadko juz do was zagladam a tu taka fantastyczna wiadomość czy to był cykl stymulowany ? Czy tak bez lekow i zastrzyku się udało?
Teraz to juz na tym forum prawie same ciezarówki
 
@Ewela kochana gratulacje bardzo rzadko juz do was zagladam a tu taka fantastyczna wiadomość czy to był cykl stymulowany ? Czy tak bez lekow i zastrzyku się udało?
Teraz to juz na tym forum prawie same ciezarówki
Tak cykl stymulowany i to po wizycie w klinice :) co u Ciebie kochana ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak miałam a teraz gdy bylam w klinice dostałam zastrzyk i od razu dupka i luteine dwa dni po zastrzyku. Też tak bierzesz? Bo ja wcześniej nie brałam,

Nigdy nie bralam luteiny ani dupka po zastrzyku a nawet w poprzednim cyklu pytałam swojego gin czy nie powinnam sie wesprzec jeszcze czymś ale twierdzil ze nie ma potrzeby ... Teraz ide w srode na monitoring i na zastrzyk Ovitrele to go przycisne zeby jednak cos mi dał a luteine mialas doustnie ?
 
Ja też miałam otrivile zastrzyk, mój gin też mi nigdy nie dawał nic a ta w tej klinice mówiła że zawsze swoim pacjentom przypisuje dupka i luteine. Luteine mam do pochwowo dwa razy dziennie tak samo jak dupka, nie kazała przerywać więc biorę caly czas 7 grudnia mam wizytę i zobaczę co powie lekarz.
Porozmawiaj z nią może akurat to pomoz e tak jak w moim przypadku. Chodz cal y czas się boje i chyba bardzie nie umiem tak cieszyć się jak wcześniej czekam na to wizytę..

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też miałam otrivile zastrzyk, mój gin też mi nigdy nie dawał nic a ta w tej klinice mówiła że zawsze swoim pacjentom przypisuje dupka i luteine. Luteine mam do pochwowo dwa razy dziennie tak samo jak dupka, nie kazała przerywać więc biorę caly czas 7 grudnia mam wizytę i zobaczę co powie lekarz.
Porozmawiaj z nią może akurat to pomoz e tak jak w moim przypadku. Chodz cal y czas się boje i chyba bardzie nie umiem tak cieszyć się jak wcześniej czekam na to wizytę..

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry