reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Mam 23dc zrobiłam dziś progresteron wyszła mi 2,950 normy mam takie
Faza pęcherzy...-0.057-0.893
Faza owulacyjna-0.121-12.0
Faza lutealna-1.83-23.90
Ktoś mi powie o co tu chodzi?
Prolaktyne mam 26.301 normy
6-29,90


Pomocy!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witaj, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.. :( trzymam kciuki by ten cykl był dla Was szczęśliwy i by szybko się udało zobaczyć dwie kreseczki :)

Ewela dzięki:) Tak, mam nadzieje, że my wszystkie zobaczymy dwie kreski i, że urodzimy sliczne dziedziaczki:)

Witaj Magda:*Przykro mi..:(a wiadomo co moglo byc przyczyna?

Nestety nie znamy przyczyny. Ale mam nadzieję że się to nie powtórzy.
Hej :) bardzo mi przykro :( i w pełni Cię rozumiem...to straszne,że jest nas tak dużo :(

Dorcia, oj tak strasznie nas dużo tutaj. Ale wierzę że nasze Aniołki opiekują się nami i niedługo znów bedziemy się mogły cieszyć ciążą:)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam 23dc zrobiłam dziś prolaktyne wyszła mi 2,950 normy mam takie
Faza pęcherzy...-0.057-0.893
Faza owulacyjna-0.121-12.0
Faza lutealna-1.83-23.90
Ktoś mi powie o co tu chodzi?
Prolaktyne mam 26.301 normy
6-29,90


Pomocy!!!!
26,301 to twój wynik?? miałaś kiedykolwiek problemy z poziomem prolaktyny??
 
Moje Kochane dziewczynki jestem przeszczesliwa [emoji38][emoji38] jestem juz po wizycie i wszystko super widziałam moje małe wielkie szczęście z serduszkiem walacym jak dzwon [emoji7][emoji178][emoji178][emoji178] co za wzruszająca chwila myślałam że się tam rozwyje ze szczęścia [emoji1][emoji1][emoji1] teraz to już musi być tylko dobrze nie ma innej opcji i w listopadzie powitamy naszego nowego członka rodzinki [emoji1][emoji7][emoji178]


xnw4s65gte9hv7ri.png
 
Mam 23dc zrobiłam dziś prolaktyne wyszła mi 2,950 normy mam takie
Faza pęcherzy...-0.057-0.893
Faza owulacyjna-0.121-12.0
Faza lutealna-1.83-23.90
Ktoś mi powie o co tu chodzi?
Prolaktyne mam 26.301 normy
6-29,90


Pomocy!!!!
A to pierwsze to nie jest czasem progesteron? Normy nie bardzo pasują do prolaktyny... Jeśli to progesteron to moim zdaniem zdecydowanie za niski i nie było u Ciebie owulacji. Moja lekarka mówi, że w 7-8 dpo min 5 świadczy o przebytej owulacji.
Co do prolaktyny to nie pomogę bo nigdy tak późno nie badałam więc się nie znam (miałam zaleconą badać w 3 dc).

@Marta1985@ super! Gratuluję :)

@Magada*** witaj,przykro mi że i Ciebie spotkała strata dziecka.. Trzymam kciuki za Was :)
 
Moje Kochane dziewczynki jestem przeszczesliwa [emoji38][emoji38] jestem juz po wizycie i wszystko super widziałam moje małe wielkie szczęście z serduszkiem walacym jak dzwon [emoji7][emoji178][emoji178][emoji178] co za wzruszająca chwila myślałam że się tam rozwyje ze szczęścia [emoji1][emoji1][emoji1] teraz to już musi być tylko dobrze nie ma innej opcji i w listopadzie powitamy naszego nowego członka rodzinki [emoji1][emoji7][emoji178]


xnw4s65gte9hv7ri.png
Świetna wiadomość![emoji7] Teraz już Rośnijcie zdrowo i spokojnie [emoji173]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
reklama
A to pierwsze to nie jest czasem progesteron? Normy nie bardzo pasują do prolaktyny... Jeśli to progesteron to moim zdaniem zdecydowanie za niski i nie było u Ciebie owulacji. Moja lekarka mówi, że w 7-8 dpo min 5 świadczy o przebytej owulacji.
Co do prolaktyny to nie pomogę bo nigdy tak późno nie badałam więc się nie znam (miałam zaleconą badać w 3 dc).

@Marta1985@ super! Gratuluję :)

@Magada*** witaj,przykro mi że i Ciebie spotkała strata dziecka.. Trzymam kciuki za Was :)
Hmm i co ja mam teraz zrobic?właśnie miałam problem wychwycic owulacje w tym cyklu i cały czas boli mnie lewy jajnik chyba muszę jutro do gina smignac
Tak to był progresteron pomyliłam się przepraszam
 
Do góry