reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Najlepiej zrobić po 48h czyli jutro. Ewentualnie w czwartek, ale mi lekarz kiedyś mówił, że na samym początku lepiej sprawdzać co 48h bo powinna i tak szybko rosnąć. Co do tego czy za wcześnie to mogła po prostu przesunąć Ci się owulacja a tym samym termin @. I Tobie się może wydawać, że robiłaś w dzień @ a tak naprawdę było to wcześniej :) hcg zaczyna się wytwarzać od 24 do 48 godz po implantacji, która zazwyczaj ma miejsce między 8 a 10 dniu po owulacji (na ok 5-6 dni przed terminem @). Ja betę zazwyczaj robiłam w 11 dniu po owulacji czyli ok 3 dni przed terminem @. Najniższą wtedy miałam niecałe 14 mIU/ml.

kasia to masz prenatalne przed samymi świętami :) ale fajnie! Ja mam dokładnie tydzień po Tobie drugie prenatalne :) a tydzień wcześniej połówkowe u mojej gin :)
No fajnie, już będzie kawałek Dzidzia [emoji12] Nie mogę się doczekać [emoji173]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
reklama
Bylaby parka;) fajnie:) ja sie moze dowiem w srode przed swietami, bedzie 18tyg.. Zobaczymy;) ale przeczuc zadnych nie mialam..
Ja już sama nie wiem czy to przeczucia czy chęć żeby to była dziewczynka [emoji23] Na samym początku czułam że to chłopczyk [emoji23] W sumie żadna to różnica, ważne żeby było zdrowe [emoji173]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
Witajcie dziewczyny:) Można dołączyć?
Od ponad m-ca was czytam i w końcu postanowiłam się przywitać:)
Mam 31 lat, dwoje dzieci, w styczniu w 24 tyg urodziłam martwą córeczkę:(
jestem już po dwóch cyklach. Dziś właśnie skończyła mi się @ i zaczynamy z mężem działać:)
 
Witajcie dziewczyny:) Można dołączyć?
Od ponad m-ca was czytam i w końcu postanowiłam się przywitać:)
Mam 31 lat, dwoje dzieci, w styczniu w 24 tyg urodziłam martwą córeczkę:(
jestem już po dwóch cyklach. Dziś właśnie skończyła mi się @ i zaczynamy z mężem działać:)
Witaj, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.. :( trzymam kciuki by ten cykl był dla Was szczęśliwy i by szybko się udało zobaczyć dwie kreseczki :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny:) Można dołączyć?
Od ponad m-ca was czytam i w końcu postanowiłam się przywitać:)
Mam 31 lat, dwoje dzieci, w styczniu w 24 tyg urodziłam martwą córeczkę:(
jestem już po dwóch cyklach. Dziś właśnie skończyła mi się @ i zaczynamy z mężem działać:)
Hej :) bardzo mi przykro :( i w pełni Cię rozumiem...to straszne,że jest nas tak dużo :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry