reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Nie zauważyłam tego wpisu sorki [emoji4] a gdzie go można dostać? Odmawialas jakieś modlitwy dla osób starających się lub pragnących dziecko ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Piszesz meila do tych siost. Opisujesz swpja sytuacje i prosisz o przeslanie paska. To jest bezplatnie. Dostajesz pasek i modlitwy do sw. Dominika. Sw. Gerard jest jeszcze patronem kobiet pragnacych miec dzieci i kobiet w ciazy. Tez mam modlitewnik do niego

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Piszesz meila do tych siost. Opisujesz swpja sytuacje i prosisz o przeslanie paska. To jest bezplatnie. Dostajesz pasek i modlitwy do sw. Dominika. Sw. Gerard jest jeszcze patronem kobiet pragnacych miec dzieci i kobiet w ciazy. Tez mam modlitewnik do niego

f2w3yx8d8eesu797.png
Jestem w grupie na fb świętego Gerarda czytam często posty i modlitwy.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
no dzis temp znowu wzrosla I wiem ze byla owulacja bo czuje na twarzy dzisiaj -jako ze mam problem z cialkiem zoltym zawsze po owulacji mam piekaca twarz:( no ale przynajmniej wiem ze byla... teraz tylko aby ten progesteron zadzialal bo juz mnie te starania mecza strasznie....w sumie temp sie niby podnosi nawet 3 dni po owulacji to I moze nie wszystko stracone w tym cyklu I moze cos z tego bedzie... oby ... oby nam wszystkim ten 2017 rok przyniosl upragnione dzieciatko...
 
Hej dziewczyny dzisiaj robiłam sobie badania prolaktyny to mój 9 dc czytałam ze prolaktyne dobrze badać po @ przed dniami płodnymi. Ale wynik mnie strasznie nie pokoi. Co wy na to ?
1485259591-aaaaaa.png


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co się orientuję, to prolaktynę można badać w dowolnym dc. Twój wynik jest zdecydowanie za wysoki i właśnie w za wysokiej prolaktynie dopatrywałabym się problemów z zajściem w ciążę. Także sio do ginekologa po Dostinex ewentualnie Bromergon! Powodzenia :)
 
ja badalam chyba w 3 dc, mialam w gornej granicy ale ginka powiedziala ze ok. mialam wtedy pecherzyk dominujacy w 13 dc,bylam tylko na inofemie. wiec chyba dobrze.
 
Z tego co się orientuję, to prolaktynę można badać w dowolnym dc. Twój wynik jest zdecydowanie za wysoki i właśnie w za wysokiej prolaktynie dopatrywałabym się problemów z zajściem w ciążę. Także sio do ginekologa po Dostinex ewentualnie Bromergon! Powodzenia :)
Jestem umówiona na piątek ale strasznie się załamałam takim wynikiem

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry