reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej dziewczyny, u mnie kicha... rano zaczelam mocno krwawic :(
Na IP okazalo sie, ze malenstwo zyje i ma 10,6mm i pikajace serducho... niby cuda sie zdarzaja, ale ja sie czuje raczej jakbym po prostu miala czas zeby sie pozegnac :( :( :(
Kochana będzie wszystko dobrze [emoji8] musisz być silna, najważniejsze że serduszko bije. Nie myśl o porzegnaniu. Wszystko będzie dobrze ! Musi być. 3mam za Was kciuki [emoji8]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie kicha... rano zaczelam mocno krwawic :(
Na IP okazalo sie, ze malenstwo zyje i ma 10,6mm i pikajace serducho... niby cuda sie zdarzaja, ale ja sie czuje raczej jakbym po prostu miala czas zeby sie pozegnac :( :( :(
O Boże, Nie mów tak Kochana, póki serduszko bije, jest nadzieja ! A znaleźli przyczynę krwawienia? Może miałaś krwiaka i po prostu pękł? Wszystko będzie dobrze! Trzymaj się i dawaj znać jak się czujecie [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Manki nie waz sie tak mowic!!to na pewno jakis krwiak paskudny,oczysci sie i bd dobrze!Bierzesz duphaston?Cos gin powiedzial jeszcze?Lez i nie wstawaj:**

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic mi nie dali, kazali leżeć i iść do ginekologa w poniedziałek...
Cały czas trochę krwawie (jak idę do WC)
I cały czas mnie mdli :/
 
O Boże, Nie mów tak Kochana, póki serduszko bije, jest nadzieja ! A znaleźli przyczynę krwawienia? Może miałaś krwiaka i po prostu pękł? Wszystko będzie dobrze! Trzymaj się i dawaj znać jak się czujecie [emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie widzieli skąd krwawienie, ale było tego naprawdę dużo. Nawet @ takich nie pamiętam
 
hej dziewczyny, rzadko tutaj zagladam ale dzis potrzebuje porady...nigdy sie na tym forum nie zawiodlam to licze,ze i tym razem sie uda. we czwartek 12/01 na usg moj pecherzyk mial 15,6 to byl 15dc. Ja normalnie owuluje dosc pozno bo ok. 21dc. wtedy ginka mi zapisala clexane zastrzyki i na niewydolnosc cialka zoltego po kilku dniach od owulacji mam brac progesteon dopochwowo i doustnie. do wczoraj doktorka i ja myslalysmy ze klapa bo temp nie wzrosla a juz dzis 23dc. a tu dzisiaj piekny wzrost o 0.3st. kilka dni temu mialam plamienia ktore trwaly ok 2 dni. pytanie. brzmi: czy to mogla byc owulacja? czy juz powinnam wlaczyc ten progesteron? teraz jest weekend to nie mam jak sie z pania dr skontaktowac:( nie chce zmarnowac szansy bo juz w zeszlym roku mialam 3 ciaze ktore stracilam w ok 5 tyg c:(
 
Ostatnia edycja:
Nic mi nie dali, kazali leżeć i iść do ginekologa w poniedziałek...
Cały czas trochę krwawie (jak idę do WC)
I cały czas mnie mdli :/
Moim zdaniem jeśli masz w domu duphaston, powinnaś zacząć brać i to konkretne dawki... I leż, leż i jeszcze raz leż! Wszystko będzie dobrze! Myślę że to krwiak jakiś był i pękł... Ważne że serduszko nadal pika więc Fasolka silna [emoji173] Trzymam kciuki Kochana za jutrzejszą wizytę! [emoji110][emoji110][emoji110] Pisz koniecznie jak się czujesz [emoji178]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Manki jak masz w domu dokladnie tak jak Kasia pisze to bierz!Nie chcieli Cie zostawic w szpitalu?!

Mamagrzywacza ja mysle ze nic sie nie stanie jak bedziesz brac progesteron.Ja bralam luteine np na wywolanie miesiaczki bo sie spozniala(to tez progrsteron)i ona w razie tego jak sie jest w ciazt to ją podtrzymuje takze nic sie nie stanie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Manki spokojnie, serduszko bije, tzn że dzidzia jest silna. Jeśli to np krwiak pękł to lekarze nie mogli nic zauważyć bo przecież już go nie ma :) leż, odpoczywaj i staraj się nie stresować.

MamaGrzywacza jak najbardziej mogła być to owulacja, ja w tej ciąży miałam w 21 dc, w poprzedniej w 27 / 28dc. Poczekaj i zobacz jak temperatura-jeśli 3 dni będzie się utrzymywać na wyższym poziomie to faktycznie duże prawdopodobieństwo, że owulacja miała miejsce. Ja zawsze miałam zalecone brać progesteron od 4 dnia wyższych temperatur i tak samo radziłabym Tobie :) mnie zawsze ginekolog uczulał że lepiej nie brać zbyt blisko owulacji, bo można ją zablokować (a skok temperatury świadczy o tym, że owulacja prawdopodobnie jest, ale bez usg nie określisz czy była w dzień skoku, dzień przed czy dzień po nim).
 
reklama
Do góry