reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziekuje Wam, dziewczyny!! Dobrze wiedziec, ze sa inne, ktore to przetrwaly B-) ano lekarz.. Za wczesnie. Dopiero dzisiaj mialam dostac @, ale test i beta z krwi pozytywne od srody. Tak zupelnie przypadkiem, bo akurat odebralam wyniki h. tarczycy, ktore wyszly slabo i przed wizyta u endo chcialam na wszelki wypadek sprawdzic co i jak. A tu taka niespodzianka.. Usg mam dopiero 21.09.. I chyba umre do tej pory..

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje Wam, dziewczyny!! Dobrze wiedziec, ze sa inne, ktore to przetrwaly B-) ano lekarz.. Za wczesnie. Dopiero dzisiaj mialam dostac @, ale test i beta z krwi pozytywne od srody. Tak zupelnie przypadkiem, bo akurat odebralam wyniki h. tarczycy, ktore wyszly slabo i przed wizyta u endo chcialam na wszelki wypadek sprawdzic co i jak. A tu taka niespodzianka.. Usg mam dopiero 21.09.. I chyba umre do tej pory..

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
nie umrzesz spokojnie :) mysl pozytywnie, przyzwyczajaj sie do mysli, ze rosnie w Tobie nowe zycie :)
 
Ją Ka ja jeszcze niedawno spanikowałam i szukałam pocieszenia u dziewczyn (PS. Jesteście nieocenione :-* ) a teraz, powoli się uspokaja zwłaszcza że czuję ruchy mojego synka. Jedyne co mogę Ci powiedzieć to Wyluzuj bo teraz właściwie nie masz wpływu na nic a stres wcale maluchowi nie pomaga. Powodzenia :-) Bafinko wyszłam ze szpitala w środę ale poza remontem w domu miałam dziś imprezę urodzinową syna więc byłam na pełnych obrotach.
 
Witajcie, mogę się wtrącić? Co do strachu to ja już się boje a jeszcze w ciąży nie jestem więc to chyba normalne...pewnie "odwali" mi jak zobaczę 2 krechy na teście ciazowym
Co do dwóch krech to dziś na teście owulacyjny takowe się pokazały wiec prawdopodobnie dziś lub jutro będę miała owulke... juz mi szkoda męża ;)
U mnie chcąc nie chcąc nie skupiam się tak bardzo juz na tym wszystkim bo mamy mega sajgon w pracy wychodzę z dużym opóźnieniem odbieram latorosle z przedszkola w domu obiad i nie mam czasu na nic...no poza meczeniem mego męża wieczorem ;)
A jak u Was ?
Mam pytanko czy jedna tabletka ketonalu forte (zjedzona w sobotę) może jakoś źle wpłynąć na komórkę jają? ?? W sobotę strasznie bolał mnie kręgosłup no i musiałam....:(
 
Dziewczyny :) glowa do gory! Wiem ze to nie jest proste ale ja sracilam w 2015 w pazdzierniku swoje malenstwo a w styczniu okazalo sie ze znow jestem w ciazy cieszylam sie bardzo a zarazem balam... Kazda wizyta to byl dla mnie mega stres czy bije serduszko czy maluch zdrowy.
Jakies glupie myslenia czy bedzie mialo 2 raczki wszystkie paluszki itd... To chyba normalny strach dla osob ktore stracily swoje dzidzie.
A teraz jestem sZczesliwa mama malego Bartusia ktory sie urodzil 31.08 :)
1473695632-c3moob.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny :) glowa do gory! Wiem ze to nie jest proste ale ja sracilam w 2015 w pazdzierniku swoje malenstwo a w styczniu okazalo sie ze znow jestem w ciazy cieszylam sie bardzo a zarazem balam... Kazda wizyta to byl dla mnie mega stres czy bije serduszko czy maluch zdrowy.
Jakies glupie myslenia czy bedzie mialo 2 raczki wszystkie paluszki itd... To chyba normalny strach dla osob ktore stracily swoje dzidzie.
A teraz jestem sZczesliwa mama malego Bartusia ktory sie urodzil 31.08 :)
1473695632-c3moob.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
sliczny malutki :) gratuluje
 
Dziewczyny :) glowa do gory! Wiem ze to nie jest proste ale ja sracilam w 2015 w pazdzierniku swoje malenstwo a w styczniu okazalo sie ze znow jestem w ciazy cieszylam sie bardzo a zarazem balam... Kazda wizyta to byl dla mnie mega stres czy bije serduszko czy maluch zdrowy.
Jakies glupie myslenia czy bedzie mialo 2 raczki wszystkie paluszki itd... To chyba normalny strach dla osob ktore stracily swoje dzidzie.
A teraz jestem sZczesliwa mama malego Bartusia ktory sie urodzil 31.08 :)
1473695632-c3moob.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Gratulacje:) śliczny synek jest :)


Myślę ze jedna tabletka nie wpłynela na jajo raczej. Wiadom ze jak Cie boli to wezmiesz a ze nie ma tam dzidziusia jeszcze to sie nie przejmuj :) powodzenia w staraniach.

Bylam dzis na zastepstwie u innego lekarza bo moj ma urlop. Calkiem fajny gin i konkretny przede wszystkim.
Szyjke mierzyl przez brzuch bo mówi ze nie powinno sie tak czesto tam grzebac bo to tez nie jest dobre i moze powodowac infencje. Szkoda ze moj gin nie ma takiego podejścia:(
Szyjka ma dalej ponad 3 cm i jest zamknięta wiec mamy caly czas szanse ze donoszę moją malutką. Mówił ze dzidzia zdrowa ma około 1100 g i jest rozwinieta tak jak wskazuje wiek ciazy z om. Ogolnie mnie pocieszyl:) pytalam go o pessar i mowi ze na razie nie ma potrzeby bo nie ma rozwarcia i szyjka stoi w miejscu. Co tydz kontrola i obserwowac. Mowil tez ze tutaj praktykuje sie zakładanie szwu i pessara tylko do 32 tyg ciazy ho pozniej dzidziuś juz jest tak rozwinięty ze sobie poradzi. Czyli jak w ciagu 3 tyg nic sie nie zmieni to nie bede miala zakladanego. Mam mieszane uczucia bo jednak czuła bym sie bardziej bezpieczna gdybym miala ale jak oni wszyscy tak mowia to mam nadzieje ze maja racje.


 
Dziewczyny :) glowa do gory! Wiem ze to nie jest proste ale ja sracilam w 2015 w pazdzierniku swoje malenstwo a w styczniu okazalo sie ze znow jestem w ciazy cieszylam sie bardzo a zarazem balam... Kazda wizyta to byl dla mnie mega stres czy bije serduszko czy maluch zdrowy.
Jakies glupie myslenia czy bedzie mialo 2 raczki wszystkie paluszki itd... To chyba normalny strach dla osob ktore stracily swoje dzidzie.
A teraz jestem sZczesliwa mama malego Bartusia ktory sie urodzil 31.08 :)
1473695632-c3moob.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Ale przystojniacha! Gratulacje!! Obysmy sie wszystkie doczekaly B-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aneta jak nie jest źle to znaczy że jest dobrze :-) ja jestem w połowie a moja szyjka ma 35 mm bez rozwarcia więc Twoja taka tragiczna nie jest. Ordynator u nas w szpitalu mówi że problem y by były przy szyjce 25mm. A tu na zachętę mój brzuszek w 20 tygodniu i niebieskie fluidki~~~~~~~
 

Załączniki

  • IMG_20160910_131558.jpg
    IMG_20160910_131558.jpg
    256,6 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry