reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Bafinko leć na IP i szybko daj znać co tam się dzieje!!!! Na pewno wszystko jest ok ale trzeba to sprawdzić. Trzymam kciuki
 
reklama
Bafinko nie panikuj na zapas. Oczywiscie sprawdzic trzeba wiec ja jechalabym albo na ip albo do lekarza. W moim przypadku wolałabym jechać do lekarza. Bo u mnie w szpitalu od razu kładą na oddział na kilka dni a i tak nic nie robią. Taki sluz może być od lutki, pękło naczynko czy cos. Zadzwon do gina, bedziesz spokojna

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
na razie wkładka czysta tylko przy podcieraniu jest trochę więc nie chce panikować.. jak będzie tak dalej to zadzwonię do mojej ginki dziś przyjmuje..

Kochana jedz lepiej, moze to nic groznego ale lepiej sprawdzic, ja przy poronieniu tak wlasnie mualam deliktanie plamilam ale tylko jeden raz a co doe pozniej okazalo ze mialam zabieg nie chce cie straszyc ale lepiej miec spokojna glowe. Pozdraiwam


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja miałam taki śluz kilka razy od lutki dowcipnej ale za każdym razem jechałam to sprawdzić na IP. Ja panikara jestem i za dużo przeszłam. Mój gin tez mówi, że lepiej raz wiecej niż raz za mało sprawdzać.
 
już jest czysto:) uf.. ale jak by było go więcej to na pewno coś zadziałam... dziękuję wam za troskę:)


anecka a jak twoja dzisiejsza wizyta??

Hej kochane. Po wizycie teoretycznie dobrze. Lekarz mowi ze nie widzi przyczyny plamien. Mam leki dalej brac i kontrola za dwa tyg.

Bafinko rozumiem twoj dylemat. Ja dzis h po wizycie zaczelam lekko plamic. Przezroczysty sluz z nitkami krwi. I teraz mam dylemat. Jechac na ip czy nie. Podczas badania tak mnie zabolalo wiec moze coś delikatnie zostalo naruszone. Sama nie wiem . nie boli mnie brzuch ani nic. W pecherzyku dzis malo bylo widac. Ciaza jest mlodsza zdaniem gina. Ale cos tam pikalo wiec chyba nie jest zle. Sama juz nie wiem
 
reklama
Bafinko ja też miałam takie brunatne plamienia na początku, poleciałam na kontrolę i okazało się, że to tylko jakieś naczynko pękło. Gin zwiększył dawkę duphastonu i było lepiej. Dobrze, że już się nie pojawiło, ale mimo wszystko tak jak dziewczyny piszą, skontrolowałabym to -lepiej dmuchać na zimne :)

Aneta o ile ciąża młodsza wg gina? Skoro pikało serduszko to chyba jednak coś tam było widać :) odpoczywaj :)
 
Do góry