reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Staraczki trzymam kciuki &&&&

Ewel gratuluję udanej wizyty! Teraz musi być już tylko dobrze :-) a ja w ogóle pokręciłam coś bo myślałam że wizytę masz jutro ;-)

Aniu cudnie! Gratuluję pięknego zdrowego synusia!! :tak:

Miłego dnia!
 
reklama
Gratulacje dziewczyny cudne maluchy :)

U mnie test negatywny ,a @ jeszcze nie ma. W nocy za to myślałam ,że zwymiotuje. Najgorsze jednak ze od 4 miesięcy jest to samo...uczucie ,że się udało tylko że potem przychodzi okres :( . 7 miesięcy jak moje bliźniaki odeszły ,a każdy następny potęguje pustkę :(
Przepraszam ,że dziś tak negatywnie.
 
Marcepanek jeśli chciałabyś już wiedzieć co i jak to przejdź się jeszcze dzisiaj na bętę i będziesz wiedziała na czym stoisz. To nie kosztuje majątek, a do świąt nie będziesz żyła w niepewności no i mniej stresu. Beta teraz napewno by już wyszła. Gdybyś zrobiła jeszcze dziś to najpóźniej jutro wyniki będą gotowe, jeśli nie jeszcze dzisiaj.

Aniu gratuluję synusia :)n Grunt, że wszystko dobrze i jest zdrowy:tak:
 
Ewel87 robiliśmy oboje z mężem. Ostatnie badania jak na samą złość wyszły prawie w normie tj wszystkie moje hormony.


Kamkaz mieszkam w UK i tu na betę nie jest jak w Polsce że idę i robię i mam.

Zrobiłam trzy testy wszystkie negatywne. Już myślałam ,że okres ale zamiast tego pełno białego typowo niepłodngo...
A najgorsze ,że czuje się jak w ciąży. I bądź tu człowieku mądry.
 
Ania przystojniaka marz w brzuchu :)))

A ja się rzadko odzywam, bo Wikuśka daje mi popalić. Po tych szpitalach nadrabia jak szalona i wszystko robi 5 razy szybciej, strasznie się awanturuje, charakterna jest niesamowicie. dziś się pokłociłyśmy aż.... a skubana nauczyła się (nie wiem skąd), że jak czegoś nie chcę jej dać to mnie gryzie... ale jak............ nie wiem co na to poradzić.

Dodatkowo Weronika w brzuchu mi szaleje jakby tańczyła w kółko....

No ledwo daję radę :)))


Ale pozdrawiam Was wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No i życzę staraczkom - owocnych i miłych starań:)))

Zaciążonym - szybkiego suwaczka ;)

a te rozpakowane niech częściej piszą!!!!!

Śniegowego jaja Wam wszystkim życzę już bo pewnie nie dam rady już nic napisać.....
 
Hej :) Lili osiąga nirwanę po maminym mleku :-D
Michalinko to niezłego masz gryzonia :) jedyne co możesz poradzić to za każdym razem bardzo stanowczo reagować krótkim komunikatem typu nie wolno to boli. Ale twój ton głosu musi wyraźnie wskazywać ze to ci się nie podoba. ... haha jest jeszcze metoda naszych babek ale tej nie polecam bo jest dość drastyczna ... podobno jak dziecko gryzlo to trzeba było od razu po takim incydencie tez je ugryźć nie mocno ale tak żeby poczulo ... nie wiem nie praktykowalam ;-)

Miłego dnia :) moja mała gwiazda jeszcze śpi :) a większa ogląda bajkę :)
O a tu ta nirwana haha odlot
 

Załączniki

  • 1428040692097.jpg
    1428040692097.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Witam się i ja w ten deszczowy dzień.
@dalej nie ma ,nadzieja rośnie ,a najgorsze że gdyby nie negatywne testy to ciąża wypisz wymaluj. Jest mi tak niedobrze ,że nie da się wmówić ,że sobie wkręcam. Piersi bolą ,że każdy dotyk to potęguje. Normalnie albo dopadło mnie szaleństwo ,albo moje ciało sobie wyjątkowo mocno drwi. A niewiedza mnie dodatkowo dobija :(
 
Do góry