reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziękuje Wam,staram się myśleć pozytywnie ale ciężko,brzuch mam dziś bardzo nabrzmiały i taki dziwnie pełny,że co chwilę muszę siku...ale to chyba dobrze co?? Boże jak ja się boję,żeby tylko to Maleństwo ze mną zostało.

pietrucha &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i buziaki!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
pietrusia ja mialam wlasnie takie blotko od brazowego, do bezowego;-) Bedxie super, zobaczysz!

ania ja plamieniami bym sie teraz nie przejmowala, ja plamilam non stop w pierwszym trymestrze, pozniej tez sie zdazalo, a cora na swiecie, cala i zdrowa;-)

martoosia 3 mam &&&
 
Ostatnia edycja:
Aneczko modlę sie za Was! Mika ma racje, zostawiła kawałek brzucha dla Ciebie, bo moj podobno nie jest zbyt duży:)) ja uważam, ze powinnas odpoczac, poleniuchowac, wziąć kilka dni wolnego. To moze duzo pomoc, jak sie wyciszysz, uspokoisz. I nie zakładaj z góry złego scenariusza, tylko uwierz w Kropka - tu każda z nas sie boi, martwi i ma rozne przygody i plamienia, trzeba walczyc. MUSISZ myślec pozytywnie za Was dwoje! I bierz Duphaston i luteine. Moze Ci wysłać? Daj znać.

Pietrucha gratulacje pięknej wizyty. Kropek juz duzy! Wiadomo czy synek, czy córcia? Bardzo mnie Twój post ucieszył. &&&&&&& dalej.

Carollina szybkiego powrotu ze szpitala, mam nadzieje, ze to @ a nie jakies gorsze rzeczy. &&&&&&

magda ale masz piekna księżniczkę! Az żałuje, ze moja Majeczka jednak jajek dostała:))

martoocha &&&&&& za wizyte.

Nanu sciskam Cie serdecznie. Poczekaj jeszcze chwilkę, moze wszysko samo sie oczyści.

a ja znów sie narobilam jak dzika. Ale jestem zadowolona z siebie bardzo. Została mi jeszcze tylko kuchnia do gruntownych porządków, ale to juz chyba rozłożę sobie na raty, bo chyba troche przecholowalam. Jutro tez mam wiźyte na 16. Będę chciała na doktorce z Luxmedu wymóc USG, przynajmniej małego podejrzeć.
 
Chciałam się pochwalić. To mój mały miesiąc temu równo;) zdjecia kom 185.jpg
 

Załączniki

  • zdjecia kom 185.jpg
    zdjecia kom 185.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 96
Pietrucha super, że wszystko z maluszkiem w porządku! Teraz może być już tylko lepiej:tak: nadal trzymam kciuki i nie ustajemy w modlitwie :tak:

Agaawa Ty się kochana naprawdę tak nie przemęczaj tylko sobie na raty to sprzątanie odłóż :-) nie szalej! ;-)

Goosiak16 trzymam kciuki :-)

Dziewczyny kciuki za dziesiejsze wizytki &&&&&&&& dajcie znać :-)
 
reklama
Polecialam po nastepny !! Teraz byle termin okresu przetrwac :( caly strach z poprzedniego wydarzenia wrocil ale nie trace nadzieji!
 

Załączniki

  • 1418709128169.jpg
    1418709128169.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 67
Do góry