reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Celta dziękuję za wsparcie. Psychika dalej szwankuje ale dźwigam się z dołka rozpaczy. Ginekologicznie ok, infekcja nerek do opanowania, nie jest duża, gorączka niestety nadal jest :szok: A ja pojutrze idę do nowej pracy. I tak się rozdęłam, że w ciuchy nie wchodzę a znalezienie koszulowych białych gładkich bluzek graniczy z cudem. Będę ubraniowo improwizować :cool2: A jak u Was, coś się zadziało? Te procedury są nienormalne, dwoje dzieciaczków usycha z tęsknoty za bliskością i ciepłem, są kochający rodzice a miedzy nimi przepaść oczekiwania. Chore to...
Rurcia łap za sikańca i zdawaj relację &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Moniska82 no to jak szkolenie to dajcie czadu przed i zaraz po :tak: A w międzyczasie leż z nóżkami do góry i czekaj aż się zadzieje &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Gochson zanim się hormony ustabilizują możesz plamić ale... cień na teściku nie bierze się z nikąd :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pozdrawiam Forumowiczki :-)
 
reklama
Moniska - bo wg moich obliczeń owu była 5/6 maja... 7 maja stosunek bez zabezpieczenia (bo wcześniej się zabezpieczaliśmy jeszcze) nie wiadomo kiedy zagnieżdżenie zarodka.. więc boję się że dziś byłoby jeszcze przy wcześnie.. w sumie to nie wiem czy jutro już coś będzie widać.... właściwie to nie wiem czy wogóle coś będzie więc... sama rozumiesz
 
Gochson - trzymam kciuki! Masz ogromną dawkę kwasu :> Ja przy mutacji dostałam 15 i do tego femibion natal. WALCZ :)
 
Goshon- gratulacje;))) jupi;)

Dziewczynki a my dzisiaj kupilismy lasta na Kos... wylot w sobotę...Mam nadzieje, ze wypoczniemy. Pytalam doktorka- zadnych przeciwskazan co do lotu. Co do slonca, wiadomo... nie wylegiwać się. ehh mam nadzieje ze bedzie fajowsko;)
 
reklama
Do góry