reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć dziewczynki, a więc wylądowałam na Chorwacji było cudownie tym bardziej, że w oczekiwaniu na @ gdzie żyłam na totalnej nieświadomce korzystając w pełni ze słońca i kąpieli morskich w poniedziałek opamiętałam się, że @ dalej nie ma i mając ze sobą ostatni test który zabrałam przez przypadek bo miałam go w kosmetyczce mym oczom objawiły się 2 grube piękne kreski.............radość i niepewność....jutro zmykam na bete i powtórka w poniedziałek i zapierniczam do Krakowa do mojej ginki.
Zdążyłam Was trochę nadgonić od rana bo wróciliśmy wczoraj w nocy i widzę, że zostałam jedyną sierpniową na plusie, także trzymam kciuki za WAS WSZYSTKIE TAK BARDZO BARDZO BARDZO!!!!!!!
Nowe dziewczyny Witam i ściskam
mamuśki widzę, że dają radę, a brzuszki nam rosną u zaciążonych
SUPER
 
reklama
Suana dziękuję, tak bym chciała, żeby w końcu się udało......a głowę to bym najchętniej teraz oderwała i wyrzuciła na 9 miesięcy, ale się nie da:wściekła/y:
 
Eska- i ja przyłączam się do gratulacji :)
co u Was ja nadal czekam ostatnio się strułam i miałam małą rewolucję ,ale już wracam do formy :)
 
A my mam nadzieje, ze dobrze:-)
jutro mam usg po poludniu 3 majcie &&&&& tez za mnie
no normalnie eska zaje fajnie:rofl2: ze masz te II !!!

​no i zapomnialam-nanulka ​piekna dziewczynka;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry