reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny beta 16 więc chyba to nie ciąża znowu biochemiczna bo nie możliwe że taki mały wynik jest. Tylko czy brać dupka dalej czy przestać?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Niska rzeczywiście, ale ja z jeszcze niższej miałam ciążę więc mimo wszystko nie trać nadziei :) pytanie czy miałaś monit po zastrzyku? Wiesz dokładnie kiedy była owulacja?
 
reklama
Ja uważam że i beta jest za niska i myślę że to biochemiczna znowu porozmawiam o tym z lekarzem, ale nie jest dużo tego plamienia. Sama już nie wiem co o tym myśleć. Dupka narazie biorę zobaczę co powie lekarz póki co idę na noc do pracy A później prosto z niej do lekarza

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie bierz dupka dopoki lekarz nie kaze odstawic :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx też myślę, żeby brać dupka i czekać co lekarz powie.Może owulacja była niedawno i beta wzrośnie jeszcze.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@90_natka po zastrzyku nie miałam monitoringu tylko w dzień zastrzyku pecherzyk miał 20mm później nie miałam monitoringu.
A Ty jaką miałaś bete mówisz że niższa dużo?
Ja już nadzieję straciłam myślę że to biochemiczna tylko że drugi raz A jeśli tak jest to coś jest nie tak skoro się nie zagniezdzaja ale poczekam do tej wizyty dam wam znać co powiedział lekarz i napewno w piątek pojadę na bete.
Możliwe że mogła być owulacji później mimo zastrzyku?
Przykro że to wszystko tak się dzieje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@90_natka po zastrzyku nie miałam monitoringu tylko w dzień zastrzyku pecherzyk miał 20mm później nie miałam monitoringu.
A Ty jaką miałaś bete mówisz że niższa dużo?
Ja już nadzieję straciłam myślę że to biochemiczna tylko że drugi raz A jeśli tak jest to coś jest nie tak skoro się nie zagniezdzaja ale poczekam do tej wizyty dam wam znać co powiedział lekarz i napewno w piątek pojadę na bete.
Możliwe że mogła być owulacji później mimo zastrzyku?
Przykro że to wszystko tak się dzieje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam bardzo późno owulacje po zastrzyku. Bo to było jakoś dopiero po chyba 7 dniach od zastrzyku. No i Moja pierwsza beta wyszła coś koło 12. A testy obojętnie jakiej czułości robiłam to wychodziła jasna kreseczka. Na którą masz do lekarza???

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam bardzo późno owulacje po zastrzyku. Bo to było jakoś dopiero po chyba 7 dniach od zastrzyku. No i Moja pierwsza beta wyszła coś koło 12. A testy obojętnie jakiej czułości robiłam to wychodziła jasna kreseczka. Na którą masz do lekarza???

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
U niego nie ma ustalonych godzin tylko trzeba ustać w kolejkę, bo to lekarz który przyjmuje na kasę chorych dopiero drugi raz do niego idę zawsze chodziłam prywatnie ale to on mi przepisał zastrzyk i kazał przyjść za 3 tyg na kontrolę więc wypada jutro pójdę zobaczę co powie. Wrócę z nocki przed 8 ogarnę się i polecę do niego

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U niego nie ma ustalonych godzin tylko trzeba ustać w kolejkę, bo to lekarz który przyjmuje na kasę chorych dopiero drugi raz do niego idę zawsze chodziłam prywatnie ale to on mi przepisał zastrzyk i kazał przyjść za 3 tyg na kontrolę więc wypada jutro pójdę zobaczę co powie. Wrócę z nocki przed 8 ogarnę się i polecę do niego

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Oby tym razem to nie była biochemiczna [emoji53].Pewnie jeszcze nic nie zobaczy na usg ,ale może coś doradzi chociaż ,bo dwa razy taki przypadek [emoji53].Może jakiś problem z implantacja ,albo coś [emoji58].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj jest 33 dc i mam raz na jakiś czas takie różowe plamki raz są raz nie ma

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
no kochanie na ten dc troche mało ale pamietaj, ze jak cos miałoby byc nie tak to lepiej teraz niż później i tego sie trzymaj :* a my bedziemy i tak Cie wspierać :)
U mnie rozowe plamienie nie bylo dobra oznaka.. najlepiej skonsultowac to z lekarzem.. trzymam za ciebie kciuki :*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
a ty skarbie jaki etap? :*
 
reklama
@90_natka po zastrzyku nie miałam monitoringu tylko w dzień zastrzyku pecherzyk miał 20mm później nie miałam monitoringu.
A Ty jaką miałaś bete mówisz że niższa dużo?
Ja już nadzieję straciłam myślę że to biochemiczna tylko że drugi raz A jeśli tak jest to coś jest nie tak skoro się nie zagniezdzaja ale poczekam do tej wizyty dam wam znać co powiedział lekarz i napewno w piątek pojadę na bete.
Możliwe że mogła być owulacji później mimo zastrzyku?
Przykro że to wszystko tak się dzieje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam trochę ponad 13 pierwszą betę, a po 72 godz 53. Generalnie pęcherzyk pęka do 72 godzin od zastrzyku ale powiem Ci szczerze że ja nigdy nie miałam przy tak dużym pęcherzyku podanego zastrzyku (zazwyczaj przy 16, max 18 mm). Ale może tak być że pęcherzyk mimo zastrzyku nie pęka-robi się torbiel (zwłaszcza przy pełnej stymulacji CLO, rzadziej jak tylko zastrzyk był w cyklu) lub pęcherzyk się wchłania i zaczyna dojrzewać nowy by po kilku dniach pęknąć. Może u Ciebie ta owulacja była później i dlatego beta dopiero rośnie.
W każdym razie jeśli jednak okazało by się że to ciąża biochemiczna to wcale nie oznacza, że problem z implantacją. Być może po prostu do zapłodnienia doszło z nieprawidłowym plemnikiem. Ja miałam 2 cb a mimo to w końcu doczekałam się dziecka. A miałaś robioną drożność jajowodów,hsg? Trzymam kciuki za wizytę :)

@mfifi04 trzymam kciuki za testowanie &&&
 
Do góry