reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

witajcie
nie udzielam się za bardzo bo czasu brakuję ale podczytuję regularnie

Martoocha myślałam o Tobie wczoraj cały wieczór, trzymam bardzo mocno kciuki

Jutro powinna przyjśc @ a póżniej czekam na owulke i mam zamiar wziąć M w obroty

pozdrawiam
 
reklama
czesc dziewczynki

Martoocha trzymam kciuki, ale pewna jestem ze wszystko jest ok. Mam nadzieje, ze doktora wyjasni dzis wszystkie Twoje watpliwosci i odsapniesz troszke. Daj znac co i jak po wizycie.

Danutaski nie zniknelam, od rana polecialam na badania, odebralam badania malego no i ma troszke za malo leukocytow ale doktor mowi, ze damy diete i wszystko sie wyrowna (pewnie efekty jego diet i cos pokasluje (wiec wszystko do kupy zebrane moglo zaburzyc leukocyty), a ja jak poczytalam to wiecie co w necie mozna znalezc...) wiec sie zestresowalam sama na wlasne zyczenie nie sluchajac co doktora powiedzial :-D no ale to przeciez moj najwiekszy skarb na tym swiecie, wiec panikuje jak cholera.
Potem przyszlo zlecenie na zakupy wyposazenia no i polecialam (a jak natychmiast) ogladac... no i jak wrocilismy to padlam jak dziecko.
Z naszym zleceniem okazalo sie pare niescislosci no wiec dzis idziemy do urzedu wyjasnic... Malenstwo moje kochane ma dzis zakonczenie roku, ale ze ida na miasto po cenzurkach to tylko da znac smsem jakie wyniki :-)

Kaso gratulacje no i teraz Ty jestes BEREK :-D


acha i zapomnialam Wam dodac, ze mlody juz przybral na wadze 3kg i zdziwiony mowi do mnie rano... no ale jak to, przeciez jem i tylko 3kg?? biedniutek zapomnial, ze on nie leci na chipsach, mcdonaldach i reszcie fast foodow wiec z dnia na dzien mu nie wskoczy +10 ;-) no i tendencji do tycia tez nie ma... a lata jak latal, wiec spala ;-)
 
Ostatnia edycja:
Przy naszym domku jest pomost, z ktorego wlasnie pozdrawiam:) wiecie co? Piekny ten nasz kraj!!! Czlowiek jezdzi nie wiadomo gdzie a pod nosem (haha! Jedynie 600km;)) ma takie urocze miejsca...
 

Załączniki

  • IMAG1098.jpg
    IMAG1098.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 18
  • IMAG1097.jpg
    IMAG1097.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 19
Kaso gratulację;););) kiedy umawiasz się na wizytę???
Nanulika fakt Polska jest piękna, aż dziw że tyle ludzi jeździ za granicę, ale w sumie czasami okazuje sie to tańsze niz eskapady w rodzimym kraju...;););)
Gatto to super że te badania masz nieodpłatne ja z racji prywatnych wizyt nie dostaje skierowania na nfz, a toxo kosztuje 80 zł to w połączeniu z innymi badaniami które się robi co miesiąc daje pokaźną kwotę... no ale Ty masz super w takim wypadku;)
Danatuski masz rację masa ludzi chciałaby słyszeć same narzekania i widzieć nas w wielgaśnych dresach i starych kapciach chyba po to aby samemu polepszyć sobie samopoczucie... a my sie nie damy i już... ciąża jest super (choć parę minusów też by się znalazło,a jakby dodać do tego jeszcze "mądre" rady niektórych kobiet które już to przeszły to można by zwariować..hihi:-D)
 
Myszka pogode mamy rewelacyjna,wciaz tylko upal i slonce:)
Ewelka pewnie ze za granicami bywa taniej ale tez jak sie poszuka to i u nas jest ok.... nas (mnie i mojego S) pobyt z pelnym wyzywieniem serwowanym przez gospodarzy,5 noclegow w pokoju 2os, z wypitym piwkiem (caly pobyt stawialismy kreski na kartce) tam na podlasiu kosztowal 700pln... teraz tez fajnie sie zapowiada cenowo... gospodarz oddal nam caly 5 pokojowy domek za 150 za dobe,a jestesmy tu ze znajomymi i ich 9letnim synem wiec za dobe wyjdzie 30 za lepek:)
Moze nie sa to luksusy i drinki z palemka all inclusive - ale wole ta nasza wersje,ciekawsza:)
 
Ani@k moja siostra niedawno badala prolaktyne wlasnie w 3-5 dc i miala 20 czegos (jednostek) i lekarz powiedzial, ze ok, do staran o ciaze nie moze przekraczac 20. W kazdym razie musiala byc wlasnie bardzo wczesnie, wypoczera i jak najmniej zestresowana, bo stres podnosi prolaktyne.

wiem.. i właśnie dlatego próbuję się wyluzować, nawet się nie denerwowałam @.. mam już plan niedenrerwowania się przez cały weekend:tak:

Ani@k za niskie TSH to nadczynność, a za wysokie to niedoczynność. Kobiety starające się o ciążę powinny być jak najbliżej przedziału 1,5-2, choć podane normy są szersze (górna granica to coś koło 4,2, ja miałam 3,89 i to już niedoczynność).
Czy słyszałaś o tym, że prolaktyna to hormon stresu? Czasami może być tak że nie będziesz na nic chora, a prolaktyna może być lekko podwyższona w związku ze stresem - jakim? Na przykład takim że chciałabyś być w ciąży a nie jesteś (dlatego kobietom radzi się aby "odpuściły"). Tak się czasami dzieje, że kobieta tak chce że się blokuje, bo się stresuje i hormon się wydziela. Życzę zatem aby wyniki były prawidłowe!

jak tylko endo powiedziała aby zrobić prolaktynę.. troszkę o niej poczytałam.. wiem że stres źle wpływa.. u mnie ostatnio rzadko kiedy bywa spokojnie.. próbuję wyluzować.. zobaczymy jak to się wszystko ułoży..
Ciekawa jestem czy czasem prolaktyna nie była powodem poronienia.. muszę się bardziej wgłębić w literaturę.. wiem ze teraz 'po ptokach'.. ale! bedę miała na co zwalić..:zawstydzona/y:

:eek: nie nie nie, po cioci to nic a nic nie ma haha, bo byłaby spokojna jak aniołek ;-):tak: a to diabeł wcielony :szok::szok::szok:

:-)

Dziewczyny bardzo sie boję dziś zrobiłam test i wyszły mocne krechy to moj 29 dc. Brzuszek mnie boli i to mnie martwi:baffled:
Miała któras takie bóle na poczatku takie jak na @?

Kaso GRATULACJE!!!!!! tak, macica się rozciąga, tak to jest na początku:tak:
Mocne dwie krechy - marzeń szczyt!!!!!
Kaso teraz umów się do lekarza, wymyśl suwaczek, podeślij fluidki i ciesz się swoim stanem!!!!!!:tak::-) BUZIAKI :*:*:*

No Myszki torta nie widziałam , bo nie dostałam jak dotąd zaproszenia na boćka, więc porównać nie mogę ;-)

Jak został przedstawiony na tym wątku projekt 'bociana..' zgłosiło się mało chętnych.. nie wysyłałam zaproszeń osobom, które tego nie chciały:sorry:

Przy naszym domku jest pomost, z ktorego wlasnie pozdrawiam:) wiecie co? Piekny ten nasz kraj!!! Czlowiek jezdzi nie wiadomo gdzie a pod nosem (haha! Jedynie 600km;)) ma takie urocze miejsca...


Cud, miód i orzeszki!!!!! wypoczynek 1 klasa!!!!

Myszka widzę, że stresy 'rodzicielstwa' od samego poczatku, przez całe życie towarzyszą;-) no to teraz macie 'prawdziwe wakacje'!!!
 
Ewelka pewnie ze za granicami bywa taniej ale tez jak sie poszuka to i u nas jest ok.... nas (mnie i mojego S) pobyt z pelnym wyzywieniem serwowanym przez gospodarzy,5 noclegow w pokoju 2os, z wypitym piwkiem (caly pobyt stawialismy kreski na kartce) tam na podlasiu kosztowal 700pln... teraz tez fajnie sie zapowiada cenowo... gospodarz oddal nam caly 5 pokojowy domek za 150 za dobe,a jestesmy tu ze znajomymi i ich 9letnim synem wiec za dobe wyjdzie 30 za lepek:)
Moze nie sa to luksusy i drinki z palemka all inclusive - ale wole ta nasza wersje,ciekawsza:)

A no jasne jestem jak najbardziej za, a cene faktycznie macie super... powiem to po raz kolejny i pewnie nie ostatni ALE WAM ZAZDROSZCZĘ;););) miłego wypoczynku ;)
 
Nanu kochanie all inclusive jest dobre koszt jak u nas od 450euro za lepka, daje to duza wygode w kurortach, gdzie za lody i napoje placisz 100% wiecej a wiadomo dziecku nie odmowisz, zgielk hotelowy tez jest w cenie ;-)
Wakacje takie jak Wasze maja wiecej uroku... przede wszystkim cisza, o ktorej w hotelu mozna pomarzyc... drugie pewnie bary i sklepy sa w odleglosci wiec i dziecku nie odmawia sie (to cholera najgorsze) na kazdym kroku jak nie soczku to loda itd ;-) w obawie o rachunek koncowy.
Ja tam jestem zwolenniczka wakacji pod namiotami, na lonie natury, a moje szczescie all incl. wiec mamy o czym dyskutowac ;-)
 
reklama
Witam dziewczynki, wy juz od samego rana plotkujecie!! Ja dopiero ledwo co sie sciagnelam z wyrka...pije sobie teraz siuski i czytam.

Przede wszystkim Kaso GRATULACJE!!!!!!!!!!!! Nie boj boba wszystko bedzie dobrze, mnie tez brzuch ciagnie, czasem nawet bardzo (na ulamki sekundy) Wtedy sie klade z nogami do gory i przechodzi:tak:

Danutaski wczoraj bylam u rodzinnego i niby powiedzial, zeby utrzymac dawke:eek:do endo nie moge zadzwonic, bo co chwile chodze do innego cholera, bo zawsze awaryjnie, poza tym oni na telefon nic nie powiedza. Kurcze moglabym sama zaczac zamast 75 brac 50, ale nie wiem czy moge cholera. Jakos wytrzymam do czwartku i zapytam ginka.

Mysle o Martusi....kurcze, oby sie udalo!!
 
Do góry