reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Witajcie dziewczynki :-)

Doris trzymam mocno kciuki za badania i bardzo fajnie, że udało Ci się załatwić taki szybki termin :tak:Super
Pietrucha już dość tych gorszych dni i teraz nadszedł czas na te lepsze. A gorsze dni wysyłamy w niepamięć. Teraz musi być już tylko lepiej:-)
Annacka gratulację pełnej a przede wszystkim mega szczęśliwej rodzinki:-D
Małgonia Super wiadomość i witamy Wojtusia na świecie. Gratuluję i życzę, aby Wojtuś dobrze się rozwijał i żył w zdrowiu:-)
Michalino świetna wiadomość;-) Gratuluję i mocno trzymamy kciuki za dzisiusia. A badaniami prenatalnymi się nie przejmuj, bo wszystko będzie dobrze:-)

U mnie niestety nadal nic się nie zmieniło. No może poza tym, że co raz bardziej mnie to denerwuję, że czas kiedy będziemy mogli wpisać się na listę starających się non stop się wydłuża:angry:
 
Malgonia bedzie bolało 2-3 dni,potem przestanie! Obiecuje!!! te pierwsze dni są najgorsze. Ja dostawalam przez 2 dni ketonal,pomagalo. ale wyprostowac sie nie moglam i sama usiasc na lozki. 4-5 dnia juz biegalam.
 
WITAM
PRZYJMIECIE MNIE? ;(


ja własnie jestem po drugim poronieniu.. pierwsze w 8 tc puste jajo płodowe i teraz drugie 5tc... jest mi tak strasznie przykro cały czas myślę co by było gdyby.....

ja mam o tyle złą sytyację ze mam pco i mi trudno zajść w ciąze a jak juz się udaje i jestem pełna nadziei bach i po wszystkim... mam już synka staraliśmy sie o niego z m prawie rok ale teraz jestem starsza więcej na glowie, większy stres.... nie wiem co mogę zrobić..

plamie już od implantacji.. najpierw beta rosła teraz spada wczoraj było juz tylko 250ml:( nadal plamie już ponad 2 tyg! miałam płyn za macicą lekarz podejrzewał ciąże pozamaciczną bo mam też bóle ale miejmy nadzieję ze to nie to... ile będe jeszcze krwawic? jutro znów wizyta...
 
Małgoniu kochana nie martw sie mnie tez tak bolało ze palcem u nogi nie chciało mi sie ruszyc.. ale jak mi powiedziały ze albo przeciwbólowe albo karmienie piersia to juz wogóle wyłam z bólu.. i nawet jak poszłam sie kapac to musiałam sie wrócic bo nie dałam rady w 1 dzien.. wiec umyłam sie dopiero w 3 dobie.. przezyjesz kochana , kazda z nas to przezyła.. ja przez pierwsza dobe umarłam 100 razy, w drugiej zarzekałam sie ze wiecej dzieci nie chce miec a teraz juz planujemy nastepne ale trzeba odczekac min 2 lata. wiec głowa do góry bedzie dobrze..
 
małgonia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! ale niespodzianka,Wojtuś chyba się pospieszył bo z tego co pamiętam to szykowałaś się na 16-tego ale dobrze,że już po....Wojtuś kawał chłopa...niech rośnie zdrowo:-D...biedulko wierzę ,że boli pewnie okropnie,wytrzymaj jeszcze trochę....buziaki dla Was

michalina super,że Maluszek zdrowo się rozwija,na widok zdjęcia rozryczałam się jak bóbr:-) cudo!!

madziorku u mnie ok,czuję się dobrze ....jutro wizyta:baffled: już mam stresa....choć wiem,że na tym etapie zawsze było ok,bardziej będę się bała kolejnej wizyty i okolic 7 tc....mam nadzieję,że będzie dobrze.Buziaki dla Frania.
 
Michalinka, Motylkowa jest dokładnie tak jak piszecie. Jejku, żeby to przeszło. Nie mogę karmić Wojtusia, bo boli mnie, nie mogę się ułożyć. Jeszcze wyjęli mi cewnik i muszę latać do łazienki. Ból przyćmiewa radość. Nie sądziłam że cc jest tak straszne.
 
Malgonia tego niestety nie da sie przeskoczyc! Pociesze Cie, w domu juz mniej boli :) psycha tez duzo robi, masz pomoc meza, prywatna atmosfere i jest znacznie lepiej :) mnie bolalo jak cholera, najpierw nie obmurczala sie macica, pozniej porobily sie krwiaki, lezalam z zamrozona kroplowka na spojeniu lonowym i modlilam sie zeby nie zachcialo mi sie siku :p najgorzej bylo, jak nie było meza obok, bo Igor non stop plakal i nie moglam lezec, tylko siedzialam na krzesle w bezruchu :p
Jestes silna, dasz rade!!!
A w ogole to czemu przyspieszyli cc?
 
reklama
Malgonia ja pamietam jak pisalam smsy do kolezanki kiedy to przestanie bolec. Ale szybko sie zapomina :) ja juz nie pamietam i dobrze bo czeka mnie druga cc...
Ania Ty mi się tu nie denerwuj, a niedługo sama zobaczysz takie machające Maleństwo!!!!
Motylkowa a tam 2 lata... u mnie będzie 1,5 roku jak urodzę drugie po cc... he he
 
Do góry