reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

rozmowy nocą :)
Małgosiu półmetek :) teraz juz z górki. Pijesz dużo?ostatnio czytałam że woda się odkłada jak organizm broni się przed odwodnieniem.
Ja tez mam duży brzuch mimo że z tych drobnych jestem. Spotkałam w szpitalu koleżankę miesiąc później ma termin (podobnie jak Annecka) ale z bliźniakami i spodziewałam się takiego samego brzucha a u niej ledwo widać :( Zdjęcia nie wstawiam bo nie mam :( selfi nie robię a M ciężko aparat wziąć do ręki:-(
 
reklama
Hehe... Nawet nie jest to taka bezsenność, jak fakt, ze po obiedzie sobie drzemkę ucinam, to potem usnąć nie moge:))

ja mysle Dziewczyny, ze spać nie możemy wszystkie od upałów.
 
Cisza, bo jak tu żyć w taki upał. Chciałam wyjśc na taras, jak otworzyłam okno to jak buchnęło żarem. Nie, nie, nie dla mnie.

Agawa kawał maluszka już. Po genetycznym trochę odetchniesz. Jeszcze troszkę.

Rurka gratuluję serduszka, jedno , ale jak dzwon!

Ale ładne brzuszki macie. Ja swojego nie pokażę. Jestem opuchnięta a i brzusio duże. Zaczynałam z wagą ciężką , więc czemu się tu dziwić. Generalnie czuję się strasznie gruba i niesprawna w ciąży. Ale co tam.

Dziewczyny czy macie lub miałyście bóle stawów rąk, właściwie całych palców? Ja mam od kilku dni bóle , szczególnie w nocy i rano i nie mogę zgiąć do końca palców. Myslę, że to od obrzęków, ale nie wiem... Palce stóp podobnie bolą. Mam nadzieję, że takie obrzeki są spowodowane upałami. Ciśnienie mam OK. Ciężko mi w tej ciąży, ale przetrwam, byle do grudnia.

Macie jakieś sprawdzone, polecane sklepy internetowe z odzieżą dla maluszków? Byłam w sieciówkach (C&A, H&M, Mothercare, Smyku) i nic ciekawego ie znalazłam. A poza tym nie mam siły chodzić po sklepach. Jak się nie potrzebuje , to wydaje się , że wszystkiego jest pełno. A jak przyjdzie do kupienia - jak zwykle, nie mogę nic znależć. Ja mogę polecić ciuszki z Tesco, F&F , śpioszki , rampersy są z miuęciutkiej bawełny, naprawdę fajne.

Ja kupowałam malutkiej rzeczy w Kappahl, seria: Newbie- jest przesłodka :)
Niestety po 68 rozmiarze nie mają nic ciekawego..ale do 68 rozmiaru mała chodziłą 90% w Kappahl ;p
Potem zaczęłam kupować jej ubranka w Zarze na przecenach.. H&M nie lubię bo często ich bawełna jest nieprzyjemna w dotyku..pewnie jakaś kiepawa jakość..

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę owocnych Wakacji… Czy stara ekipa czasem się odzywa? np, Myszka?


Co do upałów i ciąży to trzeba pić MIN 3 L! to bardzo bardzo ważne!
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim!
Martusia co tam u Was? Jak Stelcia?
Agaawa ściskam CIę strasznie mocno!!!! :* Niech maluszek rośnie jak na drożdżach :)
Madzia, Michalina jak Wasze księżniczki?
celta jak sobie radzicie?
eska, pietrucha, mika, ania :*

za staraczki oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!
za wszystkie ciężaróweczki też moc &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& - wytrwajcie kochane te upały, śłiczne są te Wasze brzuszki, aż zaczęłam tęskić za swoim ;)

My w zeszłym tyg niestety walczyliśmy z chorobami. Mąż przywlukł coś z pracy i niestety Mały złapał ( na szczęście to było tylko drobne przeziębienie - ale nasze pierwsze, więc trochę panikowaliśmy), a u mnie nie obyło się bez antybiotyku. No i jeszcze jedna ciężka chwila mnie spotkała... przestałam karmić piersią :( co prawda pokarm zanikał już od jakiegoś czasu stopniowo ale mimo wszystko trochę żal... :( no ale nic... są też pozytywne tego aspekty ;)

pozdrawiam Was wszystkie mocno! niech chłód będzie z Wami ;)
 
Oj Marcela, chłód by się przydał. Nie sądziłam, że będę o nim marzyć, bo tak czekałam na ciepełko. A teraz to ciepełko daje mi się we znaki, oj daje.
Martoocha, no właśie chyba sobie przygotuję dwie butle 1,5 litrowe wody, żeby je wypić. W taki upał to i jeść i pić mi się nie chce. Do picia się zmuszam, bo wiem, że trzeba dużo pić. Dzisiaj siedzę , nic nie robię a się ze mnie leje. To jakiś koszmar normalnie.
A ja tez byłam w Kappahlu i dla chłopca nic fajnego nie znalazłam, takie resztki mieli. Może wkrótce zaczną się nowe serie.

Agawa, bycz się na zwolnieniu! A w ogóle, to dużo jeżdzisz w pracy, nie powinnaś iść na dłuższe zwolnienie ?

I ja też nie mogę pać w nocy :) Budze się regularnie ok. godz 2 i 6. I walczę, żeby zasnąć dalej.
 
Cześć Dziewczęta :) Już się zabieram za zaległości...

truskawka15 bardzo mi przykro, (*) dla maleństwa, zostań z nami dostaniesz tu mnóstwo wsparcia

ania2611 alę Cię pogoda przywitała w ojczyźnie :) mam nadzieję że mężowi juz lepiej... jak wizyta?

Madziorrek jak sobie radzisz w te upały? buziaki w brzucholka :)

Michalina uściski dla Was :)

karaiwina ja cos słyszłam o wieszaniu firanek ale nie wiem jak to działa :) na brzucholek czekamy...

carollina jak czytałam o przejściach Twojego małego to mi się przypomniała moja siostra która na placu zabaw (na drabinkach) utrąciła sobie górne jedynki (niestety stałe...) - najpierw miała jakieś osłonki a potem wyrównał jej to dentysta plombą tak że komletnie nic nie widać, najważniejsze że nic mu się nie stało, a na kaszel może inhalacje?

sysiq
piękne obrączki :)

Doris trzymam kciuki żeby ta torbiel całkiem znikła :)

Agawa koleżanki czekają na zdjęcia!

_pietrucha_ piękny pomniczek, Stasiowi na pewno sie podoba, tez mam łzy w oczach

anncka ale ten czas leci, dopiero co Ci gratulowałyśmy... wyglądasz cudownie :)

rurka gratulacje serduszka!!!

angelstw pięknie wyglądasz :)

celta co u Ciebie? Jak sobie radzisz?

aguś123 gratulacje! zaczynam łykac tego wiesiołka regularnie bo póki co to leży w szafce i raz mi się przypomni a najczęściej nie...

A my się wybyczyliśmy, oderwaliśmy sie trochę, wyłączyliśmy telefony, neta nie było... Działania były prowadzone, zobaczymy... Buziaki!
 
Cześć Dziewczynki!

na razie jeszcze nie ma żadnych zdjeć. Jutro mam wizyte u genetyka. Ciekawe co to za rodzaj wizyty? Zobaczymy.

Agus123 gtaruluje! Teraz spokojnej ciazy Ci zycze. :-D
 
reklama
Do góry