reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
anncka chyba muszę sie lepiej rozeznać w tych piwach bezalkoholowych :tak: Madziorek ja też w poprzednich ciążach jednego, dwa łyki sobie pociągnęłam jak już meeega mi się chciało... ale tak w pierwszym trymestrze to jakoś sumienie mi nie pozwala... heh jak byłam z Zuz w ciąży to w III trymestrze zadzwoniłam raz do swojego prowadzącego i mu mówię: Panie dr... nie wytrzymam jak się piwa nie napiję, tak mi się chce... a on... nie ma problemu moze Pani jednorazowo sobie wypić szklankę jakiegoś Reedsa... tak też uczyniłam...:tak::tak:
 
Cześć Laseczki. Ja od wczoraj sie duzo gorzej czuje, mdlosci mam! Ha! Chciałam to mam. Pije herbatę, dzisiaj kupiłam herbatniki. Jak sie czuje lepiej, to wole nic do ust nie wkładam, żeby sie nie pogorszyło.

Dziewczyny, podpowiedzcie pls co kupujecie mężowi z okazji rocznicy? Bo u nasw weekend świętowanie drugiej rocznicy. I jak znam zycie, to mąż mi coś kupi, a ja jemu nie wiem co mam kupić.

Sciskam Was wszystkie.
 
Doris miesiąc szybko zleci a po tabsach ponoć szybciej się zachodzi i szansa na skopiowanie Rurki ;-)Małgonia Super że wszystko gra i gratulacje chłopca :) Ja mam nadzieję że mi potwierdzi we wtorek bo w PL juz z jednego źródła też usłyszałam. Z tymi ruchami to na prawdę nie stresuj się. Ja myślałam że juz dużo wczesniej miałam bo niby wiem po Piotrusiu jak to się czuje ale pozniej stwierdziłam że to były gazy w jelitach. Sam lekarz mi powiedział na polowkowym 21 tydzień ok ale żebym przy 18 nie oczekiwała cudów. Teraz za to Adaś taki silny że aż zaboleć potrafi. A wybredny strasznie. Tam nie mogę leżeć tak też nie i się wiję w tym łóżku żeby dziecko przestało mnie kuksancami musztrowac bym spać poszła.


Nie wiem o co chodzi z ciążą i piwem. Jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży a M musiał mi Guinnessa kupić a teraz co chwila Karmi piję. U nas nie ma Radlera ale jak bylam w PL to ze sklepu bez niego nie wychodziłam. A jak ciąży brak to w stronę alkoholu nawet nie zerkam...
Agawa no to masz co chciałaś :) teraz można napisać ze jestes w ciąży pełną gębą hihi. A z prezentami nie pomogę bo sama mam zawsze problem.
 
Alebco jest z tym piwem że tak ciągnie do niego w ciąży? No Guinness ma ponoć dużo żelaza ale alko free nie robią
Agawaa a masz imię dla dziewczynki? Bo ja po tym wiedzialam że będzie chłopak. Dla dziewczynek umialam wymyślic tylko w straconych ciążach a w drugiej i czwartej tylko imię dla chłopca i od razu zgodnie z Mężem.
 
A co z kawą? Pijecie? Ja odstawiłam , ale ostatnio znów sięgam po niewielkie ilości. Jak mnie tak strasznie boli głowa, a ostatnio znów za często , pomaga mi pół filiżanki. Mąż na mnie krzyczy, że nie wolno. Kiedyś oglądaliśmy film o kawie i wspominano w nim, że jak matka wypije kawę , to dziecko przez 48 godzin nie może dobrze spać. Moja ginka mówiła, że spokojnie można 1- 2 na dzień pić, ale boję się.

Jak znosicie upały? Ja strasznie. Mam obrzęki, pocę się masakrycznie, głowa mnie boli. Leżę przy wentylatorze i tak mija czas. Nic przy tym mi się nie chce,
 
reklama
Mamusie, wklejcie zdjęcia swoich pokoików dziecięcych, co? Jakieś inspiracje? Meble mam wybrane, ale dodatki, kolorki -??? nie wiem , nie mogę się zdecydować.
 
Do góry