reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dzień dobry:-)
Upały minęły a tu paradoksalnie - cisza, dziewczyny pouciekały :szok:
Jak tam, staraczki, któraś testuje, żeby przełamać lipcowy brak nowych brzuszków?
 
reklama
Myszko jak napisałaś to mi sie przypomniało że.... no właśnie kupiłam chrom:szok::szok: ale kiedy ja go jadłam nie pamiętam:confused::sorry2: leży jakby coś to mam:-D:-D nie no musze sie wziąć za siebie ale kiedy mi sie tak nie chce....:no:
kochajaca mamo możę źle mnie zrozumiałaś ja sie bardzooooooooooooooooooooo ale to bardzo ciesze ze możemy wklejać te zdjęcia i życzę sobie i wsyztskim staraczką aby mogły jak najszybciej wstawiać takie fotki... :-):-):-)
mika to teraz &&&& za nową superana owulkę i mega staranka;):):):)
właśnie Danutaski hophop:)????? a galwaygirl też tylko zajrzała na chwilkę i zniknęła:)
iza ewcik jak Wasze Maluszki - dajcie zdjęcia;):):)
 
Ewelka no bierz no sie w garsc ;-) rano naczczo jedna tabletka i tyle tej roboty :-D a do przyszlego lata juz efekty beda widoczne;-)

Danutaski pewnie zarobiona... praca i cwiczenie malej sporo tego ma.

Michalina nic sie bie boj, beda piekne fociaki na polowkowym :-)

Ewcik i Iza pewnie ogarniaja nowa sytuacje w domu ;-) i czasu na pc braklo :-D
 
Michalina kciuki za połówkowę! No i gratuluję półmetku. :)

Mika ja też w tym cyklu nie wiem kiedy się owu spodziewać więc od 10dc robię co drugi dzień. Kreska powinna zacząć ciemnieć, wtedy będę robiła co dziennie.
 
Czyli ten chrom to raczej tak pomału działa???? kurde a myślałam że do października coś spadnie....buuuuuuuu:baffled: mam wesele i w dodatku mój były na nim będzie kurde... słabo rok po porodzie zwalać na ciążę....:wściekła/y::no: eh cięęęęęęęęęęęęęęęężka sprawa!!!!
Jak tam dziewuszki dzień mija u nas nieco chłodniej ale po ostatnich upałach jak dla mnie super pogoda;):):) oby tylko sie całkiem nie pogorszyło bo w sobotę wyprawiamy Malutkowi roczek;):):) oby nie padało:cool::eek:
miłego dnia Laseczki;)
 
Ewelka chrom dziala powoli, ale skutecznie i bez efektow jojo... jak zalezy Ci na szybkim zrzuceniu to powaznie polecam kaszki dla niemowlat ;-) sa smaczne pozywne a ladnie oczyszczaja zlogi w jelitach (moze tam zalegac i do 5kg) ja w 3 tyg mam -6kg;-) choc zdaje sobie sprawe, ze gdy po operacji zaczne powoli jesc normalnie to kg powroca;-), ale juz do kaszek lykam chrom to moze nie bedzie az tak drastycznie:-D

Malgonia no to obie czekamy na weekend^^ Ty z testem, a ja na autko do przeprowadzki... ciekawe ktora z nas sie nakreci bardziej:-D
 
reklama
Mnie teraz nakręca ekipa budowlana- miałam tak ładnie w ogródku a od tygodnia zrobił się plac budowy- a już krew mnie zalewa jak ktos depcze moje kwiatki! Ale jak skończą prędko nie wrócą :)
Myszka już pewnie doczekać się nie możesz? Dwa lata temu się przeprowadzałam na początku było kongo, masakra, ale potem już fajnie się rozpakowywało pudła :)
 
Do góry