reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Hej laski:-)

To ja znow na jeden dzien szpitalu, beda wyciagac rurke i 4 tyg pauzy i wtedy kolejny raz ale wtedy juz pozegnamy sie z calym worem i zawartoscia.

Danutaski oczywiscie, ze nie panikujesz. Ninka w tym wieku powinna siadac, obracac sie w obie strony i probowac pelzaczo-raczkowania. Mnie chodzilo o dzieciaczki 3 miesieczne;-) z kwietnia.
I tak sa tam maluchy trzymajace buteleczki, rechoczace w glos (rozkosznie), krecace sie z plecow na brzuch i ladnie lapiace grzechotki...przy czym Paul pelza, kreci sie z brzucha na plecy, probuje lapac ale jeszcze czesto zaciska piastke za wczesnie i nadal z plecow na brzuch kreci sie w dwie strony albo do polowy;-). Ma dopiero 3 miesiace wiec jeszcze ma czas na opanowanie obrotu i dopracowanie chwytania. Smieje sie cala buzka, popiskuje, pokrzykuje...uwazam, ze w tym wieku to normalne i potwierdza to pediatra;-).
 
Lista STARACZEK
happy.gif
:
Małgonia - termin @ 25-26.07.2013

Dorcia - termin @
Neta - termin @ 01. - 03.08.2013
Ewikewik - termin @
Suana
FumaFoch

Eska
- termin @ 07 - 08.08.2013
Joaro
 
Staraczki drogie- nie jestem lekarzem ale powiem Wam jedną rzecz która zmniejszy wasze stresy.. NIE WARTO robić testów 4,5,6 dni od 'bzyknięcia', czy 'terminu owulacji'. Testy powinno się wykonywać w terminie spodziewanej @. Wtedy jest najbardziej pewny..
Wynika to z tego że: nigdy nie wiemy kiedy jajeczko zostało zapłodnione.
W każdej ulotce testów ciążowych jest napisane,że trzeba poczekać.. to jest natura a nie komputer. Postarajcie się 'nie myśleć 'o staraniach tylko delektujcie się starankami (wiem że to łatwo powiedzieć,ale to na prawdę pomaga- mi pomogło).
Generalnie rzecz ujmując nie ma co się wpatrywać w cienie cieni.. to przynosi jeszcze większe rozczarowania i moim zdaniem więcej stresów.
Wiadomo,że każda będzie robić testy po swojemu..to po prostu moja sugestia..
No i oczywiście pamiętajcie ze całym sercem jestem z Wami! jakbyście miały jakieś pytania do interpretacji wykresów czy coś to dajcie znać- chętnie pomogę..
no i chciałam się podzielić z wami moimi spostrzeżeniami co do 'starań'
3 rzeczy:
-nie wolno podczas starań używać żeli intymnych
- warto trzymać pupę w górze po bzykanku:-p:laugh2:.

- podczas starań uważam że rozsądna ilość % jest wskazana;-) (tylko żeby nie było że zachęcam do alkoholizmu..po prostu % pomagaja się zrelaksować, następuje lepsze krążenie, itp.)
 
Mój termin @ to 28 lipca ale testować gin kazał w 26 dc - coś pokręciłam i myślałam, że to jutro ale jednak w czwartek dopiero.. :/
 
Lista STARACZEK
happy.gif
:
Małgonia - termin @ 25-26.07.2013
Suana termin @ 28.07.2013
Dorcia - termin @ 31.07 - 01.08.2013
Neta - termin @ 01. - 03.08.2013
Ewikewik - termin @
FumaFoch
Eska
- termin @ 07 - 08.08.2013
Joaro
 
reklama
Neta, ja to chyba na tej liście zagoszczę na długo. Wredna @, a jak pomyślę, że we wczesnej młodości się o nią "modliłam" czasem to uwierzyć nie mogę !
 
Do góry