reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Laski dzisiaj mam spadek formy, wybaczcie ale dzisiaj tylko podczytuje i trzymam w duchu za kazda kciuki!! U mnie nadal cisza, tzn czop dalej odchodzi, skurcze sa, ale co z tego jak szyjka nie rozwiera.. W nocy do 3 sie meczylam, az mnie polozna badala bo taki bol byl i co? Pozniej zelzalo i przeszlo.. Strasznie uparty ten moj maluch :(
 
Myszko jak się czujesz z kamieniami? Bo niestety nie dam rady tak daleko doczytać. Nie wiem jak to sie u Ciebie zakończyło, miałaś zabieg? Gratuluję że Paul pełza, szybciutko - Nina dopiero niedawno opanowała tą umiejętność. Widzę też, że jest jakiś "konflikt" odnośnie rehabilitacji niemowląt, nie wiem dokładnie o co chodzi, czy ja też "świruję?" :eek:
Izka jeszcze odrobina cierpliwości... wiem że te ostatnie dni ciągną się w nieskończoność, ale trzymam kciuki, że jak już się zacznie, żeby poszło szybciutko i jak najmniej boleśnie &&&&&&&
Malgoniu podglądam Twój wykresik na bieżąco, kciuki zaciśnięte, rano będę zaglądać za nową notatką - o ciemniejszym cieniu cienia :tak:

Nina od środy w zeszłym tygodniu dostaje syropek na problemy z brzuszkiem, kilka dni temu skończyły się wymioty, kupka jeszcze średnia, raz normalna a raz nie. Jutro śmigamy na pobranie krwi, żeby wiedzieć co z anemią.
Młoda obecnie pełza używając dwóch rąk i jednej nogi, ale śmiga jak szalona potrafi wołana przyjść z kuchni przez korytarz do pokoju oddalonego łącznie na odległość ok 12m więc myślę że całkiem nieźle! Dzwoniłam do rehabilitantki, bo tak byłam umówiona, mówi że w przeciągu dwóch tygodniu powinna zacząć podnosić tyłek do raczkowania, palce u stóp nadal podwija, muszę kupić drugie sandały bo te co mam, musiałam zostawić w żłobku. Nie pali się do skrobania do siedzenia czy wstawania, ale ważne, że pełza. Robi postępy. Odwracać się z brzucha na plecy nadal się raczej nie odwraca, w przeciągu 2-ch tygodni zrobiła to sama AŻ trzykrotnie, dwa razy na łóżku i raz na podłodze. Zaczynam naprawdę myśleć, że został jej uraz po tych bąbnięciach głową, bo wywija się we wszystkie strony jak wąż i moim zdaniem wie jak się okręcić, ale z wiadomych tylko sobie powodów tego nie robi :-p
Do żłobka chodzi od 8 do 14-tej, jesteśmy zadowolone, ma ciągle dobry humor, Panie mówią że jest grzeczna, po niej też nie obserwuję niczego złego, nie wraca zapłakana, a gdy jest oddawana w ręce opiekunek, uśmiecha się. Nauczyła się też bujać przy muzyczce oraz jeździć takim konikiem, czego ja jej nie uczyłam, więc wnioskuję, że albo ją tam nauczyli, albo podejrzała to u innych dzieci. I co dla mnie najważniejsze, ma WRESZCIE kontakt z innymi dziećmi, bo gdy ja się nią opiekowałam w domu, to rzadko kiedy wychodziłyśmy na spacer aby się z kimś spotkać, przez co rosłaby mi na takiego samotnika.
 
Dzieki Dziewczynki. He he he okaże się że test był lipny :) i po emocjach. No nic zobaczymy wkrótce, ale macie trzymac kciuki a nie gratulowac, bo jeszcze nie ma czego :) Ale to takie fajne, że tak kibicujecie.

Suana, zeby się Tobie udało. Wiesz jak od dawna Ci kibicuję.

Izunia, Ty jeszcze w dwupaku? Ale lada chwila się rozpakujesz :) Cierpliwości.
 
Ostatnia edycja:
mika.k ja biore500mcg i bralam tez witaminy na preconcepcje.
malgonia jak tam dzisiaj kreseczki???
izka to daj znac nam szybciutko jak tam by sytuacja sie rowinela i bys sie rozpakowala:-)))
 
Zrobilam tesciora i no kurka wodna dzisiaj nic nie widać. Na wczorajszym ciągle cień a dzisiaj pusto. Ale to 10 dni po owulce i teoretycznie mała szansa na pozytyw,nie? Ciągle mam nadzieję. Ale mdli mnie i latam ciągle siusiu a to zwieksza szansę :) No zobaczymy, kciukasy trzymajcie dalej za całą trójkę- SUANĘ, JOARO i mnie, ktoś jeszcze testuje na dniach? Jesteśmy na tym samym etapie. DORCIA Ty później ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lista STARACZEK
happy.gif
:
Małgonia - termin @

Dorcia - termin @
Neta - termin @ 01. - 03.08.2013
Ewikewik - termin @
Suana
FumaFoch

Eska


Przeszukałam wątek i odkopałam listę, uaktualnijcie dziewczyny, będzie wiadomo za kogo trzymać & :-)

Małgonia a ją miałaś czułość testu? 25 czy 10?
 
Do góry