reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Getto " nie spodziewam się" 1 sierpnia. Więc powiedziałam sobie że test kupię pierwszego o ile nadal będzie potrzebny, a zrobię drugiego..
 
reklama
Ale macie śliczne dzieciaki!!!!!
Mika ja miałam 5 tygodni po porodzie pierwszą @ a te zmiany nastroju to norma po takim dżihadzie hormonalnym :)
 
mika witaj! Zapalam
[*] dla Twojego synka. Zobaczysz, że ten wątek napawa optymizmem, daje nadzieję, a dziewczyny zawsze służą pomocą i wsparciem.
Myszko Paul jest przesłodki! Pewnie już teraz musisz mieć oczy dookoła głowy :)
Kochająca_mamo ja, jak miałam mleczaki, to między jedynkami miałam ogromną przerwę! Jak zaczęły rosnąć mi już stałe zęby, ta przerwa się zmniejszała, a teraz już nie mam jej wcale.
 
kochajac_mamo ja mialam szpare w mleczakach , pozniej zeszla sie- mam piekne zeby:tak:
mojemu synowi sie zeszla- jest to chyba u nas rodzinne, stosowal aparat przez ok rok, mial robiony u ortodonty w polsce -ogolnie na wyprostowanie tych jednek tez, bo byly przekrzywione- ja zapytalam sie mojego M- ktory jest tech. dentystycznym w najwiekszym szpitalu dentystycznym tutaj i powiedzial nie ingerowac w mleczaki, w tym wieku to nie ma sensu, najczescie sie zmniejsza,a jezeli nie -dziecko moze pozniej przez pare miesiecy zakladac aparat staly , badz taki jak moj syn mial- tylko w nim spal.
pozdrawiam- mam nadzieje, ze troche pomoglysmy;-)

mika
[*]zapalam i pozdrawiam, zobacz ile doczekalo sie pieknych dzidziusiow po poronieniu- to napawa optymizmem- bedzie dobrze zobaczysz:-)

myszko cudny ten Twoj maly chodzik:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki!
Nie wytrzymalam i zrobiłam dzisiaj test ciążowy . @ przewidziana na czwartek/piątek. I uznałam go za ujemny, ale jest taki cień cienia, chyba. Albo oczami duszy widzę, pewnie tak bo za wcześnie. Jejku.... Jutro robię drugi teścior i w środę kolejny, jak cokolwiek zobaczę lecę na betę. Boże, trzymajcie kciuki &&&&&&&&&&&&

Joaro a Ty? Kiedy testujesz? Ale by było gdyby nam się udało, byłybyśmy na tym samym etapie. No to tfu tfu &&&&&&&&&&&&&&&&&&& ~~~~~~~~~~~~~~~~&&&&&&&&&&~~~~~~~~~~~~~~
 
malgonia mnie pierwszy test wyszedl po czasie 10 min i to przez lupe cien rozowy, ze nie wzielam pod uwage bo myslalam, ze linia waporacja, ale musi byc odcien koloru testu- roz albo niebieski-na drugi dzien juz w czasie lekka...ledwo widoczna no i na 3 dopiero widoczna od razu!!!!!!l:-D Wiec 3 mam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a ja jutro ide na nastepna bete, bo panikuje juz, ze biust cos za malo czuje ,boli tylko jak dotykam, wydaje mi sie , ze mniej troche, a nie chce jescze na usg, hm..moze panikuje.......tez3 majcie &&&&& prosze...
 
Ostatnia edycja:
Ozila, ja w pierwszej ciązy tak miałam dwa dni prze @, cień cienia, uznałam za ujemny a potem dwie kreseczki.A w drugiej dzień przed @ wyszła mi bardzo bardzo bardzo blada i beta był chyba 86 we krwi, już nie pamiętam ile, ale na pewno mniej niż 100. no to mam teraz emocje jak u Hitchcocka.
 
Malgonia trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&& czy na ta ciaze masz przewidziany jakis blok wspomagajacy?? bo ja wiem: acard, luteina i te wszystkie inne???
 
reklama
Gatto , tak , , full-service :)
Jak tylko będe miała potwierdzenie, lecę do mojego gina po zestaw leków, ostatnio miałam wszystko : Duphaston i luteina, Acard (biorę już od owulki), Clexane, kwas foliowy 15 mg (od genetyka). Nie wiem czy coś jeszcze jest? Ja już tu "gdybam" a może wcale nic nie wyjść ... Muszę sobie powtarzać : Małgorzato nie nakręcaj się!
Eska- no super to może dopiero być :)
 
Do góry