reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

wiecie co, przejrzałam na spokojnie te usg i opisy i nie ma chyba w nim mowy o ciałku żółtym:-( miałam dzisiaj w sumie dwa usg w związku z tym, że poszłam po te globulki inne do drugiego gina. i na jednym jest opis, że w lewym jajniku c.żółte o średnicy 23mm, ale przecież ciałko żółte nie jest takie duże, czytam w necie, że do 9mm max...a jak poszłam do drugiego gina po te globulki to zrobił mi też usg i mam dwa wydruki na których są torbiele:-( i jedna właśnie o średnicy 23mm. Więc może tamten lekarz pomylił się w dyktowaniu i myślał o ciałku żółtym ale nie podał czy ono jest i ile ma:-( od 14 dnia cyklu biorę 2x2 luteina i 2x1 dupka, myślicie że przy takiej ilości hormonów nie wykształciłoby się ciało żółte??już wariuje:-(
 
reklama
Zapo aleee cudaki!! jejuu no śliczności oboje są :D

Martus jak Cię coś niepokoi to lepiej jechać sprawdzić i być spokojniejsza :)

Ewelka super, że wyniki się poprawiły!! a żelazo hmm może spróbuj jakimiś domowymi sposobami je podnieść, nie wiem co tam hmm buraczki, jakieś barszczyki czy cuś :)

Kasiulek spokooojnie,k zarodka może jeszcze nie być!! a co do torbielek, też miałam i się wchłonęła.. z tego co pamiętam kilka dziewczyn też miało i teraz mają piękne dzieciaczki, a po torbielkach nie było później nawet śladu :)

Malgonia kciuki za owu!!! uda sie!!

Wikama ale cudo!!! i super, że malutka przybiera już na wadze, a karmisz tylko piersia czy dokarmiasz mm? teraz pomalutku sie ogarniajcie i wyrobicie sobie rytm :) ee ejak 3 razy tylko sie budzi to full wypas, oby jej się nie odmieniło :D

Nanu super niuńka!! a wyniki hmm oby tylko się poprawiły, trzymamy mocno kciuki &&& zobaczysz, że to tylko drobna infekcja, wezmie leki i bedzie cacy!

Kochajaca mamo ale fajna parka!! Fajnie, że synus dogaduje się z młodszą siostra, trzeba od początku nad tym pracować, bo później faktycznie może być ciężko z tolerancja..


a ja po wizycie hmm młody narazie nie chce wychodzic :/ wszystko pozamykane kurnaaaa, brzuch mi tak twardnieje, że w samochodzie jechałam w rozlozonym fotelu, bo mam brzuch doslownie pod żebrami!! i kazde twardnienie mam wrażenie, że te żebra chce mi połamać :/ miałam ochote sama je sobie wyrwać..
musze zrobić w pon morfologie mjeszcze raz i crp i próby wątrobowe, bo te leukocyty znowu urosły i neutrofile nosz kurna jak nie urok to sraczka..
 
U mnie zabieg sie niepowiodl...mam zbyt waski ten przewod zolciowy i nie dalo sie uchwycic kamienia. Wlozyli mi tam jakies leki i czekamy do wtorku. Zalamana jestem:-(
 
Dzięki dziewczyny!

wiecie co, przejrzałam na spokojnie te usg i opisy i nie ma chyba w nim mowy o ciałku żółtym:-( miałam dzisiaj w sumie dwa usg w związku z tym, że poszłam po te globulki inne do drugiego gina. i na jednym jest opis, że w lewym jajniku c.żółte o średnicy 23mm, ale przecież ciałko żółte nie jest takie duże, czytam w necie, że do 9mm max...a jak poszłam do drugiego gina po te globulki to zrobił mi też usg i mam dwa wydruki na których są torbiele:-( i jedna właśnie o średnicy 23mm. Więc może tamten lekarz pomylił się w dyktowaniu i myślał o ciałku żółtym ale nie podał czy ono jest i ile ma:-( od 14 dnia cyklu biorę 2x2 luteina i 2x1 dupka, myślicie że przy takiej ilości hormonów nie wykształciłoby się ciało żółte??już wariuje:-(
Luzuj majty! Mój czterolatek to też brak ciałka żółtego! Twoja ciąża jest bardzo wczesna. Czasem na tym etapie nic jeszcze nie widać. Stres maluszkowi nie pomoże!

U mnie zabieg sie niepowiodl...mam zbyt waski ten przewod zolciowy i nie dalo sie uchwycic kamienia. Wlozyli mi tam jakies leki i czekamy do wtorku. Zalamana jestem:-(
Współczuję...

Nanu &&&
 
Kasiulek - chodziło o pęcherzyk żółtkowy nie ciałko żółte (już poprawiłam). Lekarz też to miał na mysli, bo jest : pęcherzyk ciążowy, w nim pęcherzyk żółtkowy a w tym zarodek :)
Bedzie dobrze, zobaczysz.
 
ale ładne dzieciaki mamuśki :)))) aż chce się żyć jak się patrzy :))))))
Staraczki do roboty my też takie będziemy miały niedługo :)*
Ja jestem na etapie czekania na owulkę wypada mi na przyszły weekend:-)
 
reklama
malgonia nie mam w opisie ani słowa o pęcherzyku żółtkowym, więc go nie ma pewnie jeszcze. Ale nic, pozostaje czekać 2 tygodnie, zobaczymy co wtedy pokaże usg:)
 
Do góry