reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
rozmów na ten temat to już było wiele, wygląda na to że będziemy sobie mieszkac pod jednym dachem, ja w jednym pokoju a on w drugim, ale ponoc w razie czego to mogę na niego liczyc.
 
Hej Aelreda, dawno nic nie pisałam, słodki ten Twoj synuś. Co się stało powiedział, że mnie nie kocha.
Pogadaj z nim dlaczego tak się stało, ze miłość wyparowała, co jest tego powodem, co mu nie odpowiada. A jak nie będzie miał argumentów,to strzel go w pysk i spytaj czy nadal podtrzymuje swoje słowa bo ci niepotrzebnie zycie marnuje.

A ja staram się obliczyć jakie ubranka i ile mam kupić i jestem w czarnej dupie bo nie mam pojęcia ile czego :-(.
 
Monika szok :o i Ty się chcesz na coś takiego zgodzić ? Wiesz miłość -miłością, ale jak pewnego dnia przyprowadzi sobie kobietę to co będziesz patrzeć na to?

Ile jesteście po ślubie?
 
reklama
rozmów na ten temat to już było wiele, wygląda na to że będziemy sobie mieszkac pod jednym dachem, ja w jednym pokoju a on w drugim, ale ponoc w razie czego to mogę na niego liczyc.

podobno nie chciał mnie dłużej oszukiwac, nawet nie wiecie jak to boli, jesteśmy 3 lata po ślubie

Dziwna strasznie sytuacja. Nagle po 3ech latach odwidziała mu się miłość... co jest tego powodem? A nie znalazł sobie kogoś? Nie powiem, ale kawał sk.......a.
Przepraszam Moniczko, że tak o nim pisze ale zachowuje się okropnie...





Necia proszę filmik, uwaga nie patrzeć na moje nogi :p

[video=facebook;368909856472039]http://www.facebook.com/video/video.php?v=368909856472039&saved[/video]
 
Do góry